HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Femometer yüklediö yeni sanırım onda yüklenmiyor hemen pre mom bakaayımmm
Çok teşekkürler
Fermometerda ben de bulamadim sanirim odemeli kisimda o, premomdaki ucretsiz yukleyip analiz etmesi boyle gozukuyor asagidaki gibi

Eklentiler

• IMG_5566.png
    197,6 KB · Görüntüleme: 80
Şöyle takvimi gösterim kızlar kalpler ilişki günleri. Uygulama 23ünü ovu günü olarak gösteriyodu. 18inde şeffaf yapışkan akıntım oldu 21inde ise beyaz krem gibi akıntım oldu. Reglim düzenlidir hangi ilişkiden hamile kaldım bilmiyorum ama belki fikir olur.

Eklentiler

• IMG_1363.jpeg
    89,2 KB · Görüntüleme: 76
Kaybınız için çok üzgünüm cennette sefaatcınız olsun insallahEn kısa zamanda da hayırlısıyla mis kokulu bir bebeğiniz nasip olur insallah

Ay bende aynıyıııım, benimde dün pikti ve bugün kasık ağrım var özellikle sağ

24-36 saat icinde catliyo diyolar ya pik gordukten sonra ondan olabilir mi kizlar?
Belkide dediğiniz gibi yeni çatlıyor olabilir. Bel ağrımda başladı. Başka konularda pik sonrası adete kadar geçmeyen kasık ve bel ağrısı yaşayanların birçoğu hamilelikten olduğunu söylemiş umarım bizde de tutunmaya çalışıyordur :)

Benim belim bir kaç gündür ağrıyor zaten, dün sağ kasığım ağrıyordu çok, bugün her iki tarafta ağrıyor ama sağ daha çok sanki. Ay inşallah tutmuştur artık bebişlerimiz

Bat'ı boş bırakıyorum geçmiş olsun döngünüz başlayınca bize haber verirsiniz
Selam kızlaar bende aranıza yeni katıldım benide ekler misiniz ? Bat 8 haziran sat 8 temmuz bu ay çok umutluydum çok düzenli adetim 6 gün gecikti ilk defa. Ama bugün oldum 3 temmuz doğum günüm umarım bu sene unutamıycağım bir hediye olarak gelir miniğim Allah hepimizin kurduğu hayalleri gerçekleştirmeyi nasip etsin

Hayır ödemeli kısımda değil ana sayfasındaki + ya tıklayın lh kaydet kısmında otomatik algıladan yapabilirsiniz
Gece enson 1de sıvı alımı bitti yatarken lavaboya gittim gece uyandım 2.36da sıkışmştm tekrar lavaboya gittim sabah namazı için kalktım (04:50 saat) bu sefer test yaptım negatif (hayaletimsi çizgi var gibiydi ama belki ben görmek için uğraşıyordum). Sabah ilk idrar mı oluyor yoksa bir kaç saat sonra tekrar mı yapmalıyım gebelik testi kafam iyice karıştı.

Günaydın arkadaşlar bugün aşılamanın 12. İğnenin de 14. Günü. 2.gundur böyle silik çıkıyor ama asla koyilasmiyor prodoctor marka test acaba testte mi sorun var? İlk 10.dk.da.cikti.
Delirttiler beni bu testler birkaç gündurr.Biliyorum hissediyorum yok hiç bir belirtimde kalmadı ama neden hala silik çıkıyor. İğne etkisi 14. Güne kalmaz artık

Eklentiler

• IMG_20240609_060427.jpg
    61,6 KB · Görüntüleme: 57
  • IMG_20240609_060217.jpg
    170 KB · Görüntüleme: 43
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…