HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Benim doktorum da yumurta çatladıktan 2 gün sonra gittiğimde evet çatlamış gün aşırı değerlendirin dedi ben de o an başka bir şeye odaklanmıştım sormadım sonradan düşününce anlam veremedim 2 gün önce çatlayan yumurta işlevini kaybetmiştir diye düşündüm ama doktor neden öyle dedi anlamadım sonuç olarak dediğini yapmadım ve gebelik de olmadı bilmiyorum🙈😅
Aa o zaman bildikleri bir şey vardır muhakkak bizim anlamadığımız 😂 Belki de o kadar yapmadığımız için olmuyor ama çok zor 😂

ay eger oyle bisey varsa bence haftada 3 gun iliski olucak sekilde yasamak lazim her hafta ya da iki bari yumurtlamadan sonra en azindan varsa da kacirmamak icin😂
Ya bizim zaten düzenli ilişkimiz var ama iş dolayısıyla çok fazla şehir dışına çıkıyoruz o yüzden günlere denk getirmeye çalışmıyoruz ben sevdiğim için takip ediyorum zaten böyleyse denk gelmesi çok zor 😅
Aa o zaman bildikleri bir şey vardır muhakkak bizim anlamadığımız 😂 Belki de o kadar yapmadığımız için olmuyor ama çok zor 😂
Evet olabilir deneyebiliyorsanız siz böyle deneyin kızlar bakalım sonuç ne olacak 🤣

Ya bizim zaten düzenli ilişkimiz var ama iş dolayısıyla çok fazla şehir dışına çıkıyoruz o yüzden günlere denk getirmeye çalışmıyoruz ben sevdiğim için takip ediyorum zaten böyleyse denk gelmesi çok zor 😅

Evet olabilir deneyebiliyorsanız siz böyle deneyin kızlar bakalım sonuç ne olacak 🤣
bu ay ben de 15inde turkiyeye gidiyorum bir sonraki regle kadar deneyemicem yani yumurtlama oldu oldu bu hafta😂

guzel haberlerle gelelim insallah ben tiktokta goruyorum dusuk sonrak ibir kadin her gun ovulasyon testi yapti takip etti iki ay bos gecti

ucuncu ayinda flo uygulamasindaki ovulasyon pik tarihinden hemen bir gun once sadece 1 beraberlik yasadi ve hamile kaldi o da esinin seyahatinden devamli yapamamis o da tutmus suan hamile:KK43: yani olucagi varsa gercekten oluyo

insallnlar korunarak bile hamile kaliyo ben soktayim😂

Selamün aleyküm kizlar ben de katılmak istiyorum sat 9 Nisan bat yok çünkü ben yeni bebeğimi kaybettim tekrar anne olmak istiyorum ama şuan adet görmek için tarlusal kullanmaya başladım hakkımızda hayırlısı olsun 🙏 sdaak sdaak beni de ekler misin
Bat'ı boş bırakıyorum geçmiş olsun döngünüz başlayınca bize haber verirsiniz

bu ay ben de 15inde turkiyeye gidiyorum bir sonraki regle kadar deneyemicem yani yumurtlama oldu oldu bu hafta😂

guzel haberlerle gelelim insallah ben tiktokta goruyorum dusuk sonrak ibir kadin her gun ovulasyon testi yapti takip etti iki ay bos gecti

ucuncu ayinda flo uygulamasindaki ovulasyon pik tarihinden hemen bir gun once sadece 1 beraberlik yasadi ve hamile kaldi o da esinin seyahatinden devamli yapamamis o da tutmus suan hamile:KK43: yani olucagi varsa gercekten oluyo

Aynen öyle bende sizin gibi düşünüyorum. Hayırlı olan zamanda sağlıklı bebeklerimiz olsun :)

Selamün aleyküm kizlar ben de katılmak istiyorum sat 9 Nisan bat yok çünkü ben yeni bebeğimi kaybettim tekrar anne olmak istiyorum ama şuan adet görmek için tarlusal kullanmaya başladım hakkımızda hayırlısı olsun 🙏 sdaak sdaak beni de ekler misin
Kaybınız için çok üzüldüm, :KK43: en kısa zamanda tekrar hamile kalırsınız umarım

Canım Kızlar benim dün pikti hiç ağrım sızım yoktu bugün silikleşti çatladı diye düşünüyorum ama sağ kasığımda batma oluyor sabahtan beri. Bilmediğim için soruyorum bu neden olabilir
Ay bende aynıyıııım, benimde dün pikti ve bugün kasık ağrım var özellikle sağ

ben gectigimiz aylarda birinin mesajinda burda yumurtlamadan 5 gun sonraki iliskimden tutmus bebis yazdigini okumustum, heralde onemli olan catlamadan sonraki gunler midir nedir biz hep yumurtlama oncesi ve catlama bitisine kadar odaklaniyoruz ama😂
Valla benim bildiğim yumurta folikülden çıkınca fallop tüpüne gidiyor Max 24 saat saat canlı kalabiliyor yani en azından benim doktorum öyle diyor şöyle ki ikinci bir yumurtlaya karşı gün aşırı degerlendirmek mantıklı diyorlar ama 🤷🏼‍♀️

Bat'ı boş bırakıyorum geçmiş olsun döngünüz başlayınca bize haber verirsiniz
Tamamdır
Kaybınız için çok üzüldüm, :KK43: en kısa zamanda tekrar hamile kalırsınız umarım
Allah razı olsun benim bebeğim dogdu 3 gün yaşadı yoğun bakimdaydi ben onun için sezeryan oldum bakalim inşallah tekrar dan güzel sağlıklı eli ayağı düzgün hayırlı bir evlat daha isterim bi oğlum var çok şükür bı tane kaybettim bı tane daha isterim Allah nasip ederse 🙏

Kızlar bu ovülasyom test fotoğrafları uygulamaya gün gün nasıl kaydediliyor?

24-36 saat icinde catliyo diyolar ya pik gordukten sonra ondan olabilir mi kizlar?
Ay her gün mü değerlendirmemiz lazım ? Değerlenecek bişey kalmadı yani bittik 😂🙈 Doktorum gün aşırı dedi, dediği gibi ilerledim 3 gündür zaten değerlendirdik tutacağı varsa tutar artık. Soğan kürünüde içmiyorum bu gece ne olur ne olmaz

Ay her gün mü değerlendirmemiz lazım ? Değerlenecek bişey kalmadı yani bittik 😂🙈 Doktorum gün aşırı dedi, dediği gibi ilerledim 3 gündür zaten değerlendirdik tutacağı varsa tutar artık. Soğan kürünüde içmiyorum bu gece ne olur ne olmaz
yok o agri catlama agrisi diye dusundugumden heralde agriyi hissettiginiz gun ve sonraki iki gun belki😞 ama umudunuzu kesmeyin dedigim gibi olucagi varda olucak mis gibi🙏🏻 icimizi ferah tutalim spermler 5 gune kadar kaliyo diyolar ya zaten insallah cok iyi olucak bu ay guzel dileklerim sizinle💕

yok o agri catlama agrisi diye dusundugumden heralde agriyi hissettiginiz gun ve sonraki iki gun belki😞 ama umudunuzu kesmeyin dedigim gibi olucagi varda olucak mis gibi🙏🏻 icimizi ferah tutalim spermler 5 gune kadar kaliyo diyolar ya zaten insallah cok iyi olucak bu ay guzel dileklerim sizinle💕
Ay inşallah, hepimizden güzel haberler arka arkaya gelsin 😍💕

O uygulama nedir

X