HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Kızlar selam tüm mesajları okuyorum ama birkaç gündür çok yazamıyordum sıcaklardan hiçbir şeye odaklanamıyorum resmen Bu ay ovulasyon testine başladım ben de. Kızımda ovulasyon testi yaptığım ay hamile kalmıştım belki yine vesile olur Ocak’tan beri deniyoruz arada Şubat’ı atladık sadece yumurtlama zamanı farklı şehirlerde olduğumuz için. Yarın çatlayacak gibi sanki testlere bakınca. Dün değerlendirdik. Bugün de mi değerlendirsek bilemedim. Eşimin değerlerini bilmiyorum baktırmadık arka arkaya değerlendirince sıkıntı olursa diye tereddüt ettim.

bugün yumurtlamadan sonraki 6. Günüm karnımda minik minik kıpırtılar var tam ağrı gibi değil. Yerleşme belirtisi olabilir mi sizce?

sizce kullandiginiz uygulamalar arasinda en dogru hesaplamayi veren hangisi kizlar?

Benim premom flo pepapp ve femometer hepsi ayri ayri zamanlari gosteriyor kafam karisiyo sonraki adet tarihi icin
Ben kendim hesaplıyorum genellikle uygulamalar hep yanlış gösteriyor premom uygulamasını da dün burda konuşurlarken gördüm o yüzden indirdim. Kendim hesapladığımda hep o günde oluyorum. Bu uygulamayı da yumurtlama takibi yapacağım bu ay o yüzden indirdim yumurtlama günümü doğru gösterecek mi merak ediyorum

Nasil hesapliyorsunuz? Yumurtlama takibi yapip ustunden 14-15 gun sayarak mi?

sizce kullandiginiz uygulamalar arasinda en dogru hesaplamayi veren hangisi kizlar?

Benim premom flo pepapp ve femometer hepsi ayri ayri zamanlari gosteriyor kafam karisiyo sonraki adet tarihi icin
Ben yıllardır Flo kullanıyorum. Son zamanlarda da Femometer ve Premom’ı yükledim. Premom’ı sadece ovulasyon testi analizi için kullanıyorum. Femometer’in bu özelliği çok iyi değil gibi ama vücut sıcaklığı grafiğini sevdim ve belirtiler kısmında daha nokta atışı şeyler var. Flo adet takibi ve gebelik süreci takibi için daha iyi diye düşünüyorum gebeliğe hazırlık için değil de.

Nasil hesapliyorsunuz? Yumurtlama takibi yapip ustunden 14-15 gun sayarak mi?
Şöyle ben 26- 27 gün de bir regl oluyorum. Tabi bunu reglinizin başladığı günden itibaren saymanız gerekiyor. Şuan benim hesabıma göre 3-4 Haziran'da regl olacağım. Ama uygulamada 8 Haziran yazıyor. Yumurtlama da regl başladığı günden itibaren 19 ile 21 . Günde oluyor. Bu ay ovülasyon testiyle göreceğim gerçekten o günlerde mi oluyor yoksa farklı mı

Anladım canım hayırlısı olsun, kafanda bu düşünceler olmadan güzel bi tatil yaparsın şimdi. Tatiller hep uğurlu geliyo
Sagol canım inşallah öyle olur ama tatil temmuzda haziranı boş geçmek istiyorum şimdi istemediğim için de oluyormuş bir de beklemediğin için Nasip artık senin bebiş sağlıkla gelsin inşallah dua et bizim için de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…