HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Ay evet güzel olur, bende pcos çıktı bi 10 gün önce öğrendim takviye kullanıyorum Çarşamba’da kontrolüm var şimdi orada ne diyecek o da beni çok düşündürüyor
Benim bir arkadaşıma da doktor pcos var zor olur demişti evlenince hiç korunmadı 3. Ay hamile kaldı hatta bilseydim hemen olacağını biraz evliliğin tadını çıkarırdım diyordu. Kafa rahat olunca bir şekilde oluyor sanırım 🤗
Kızlar selam tüm mesajları okuyorum ama birkaç gündür çok yazamıyordum sıcaklardan hiçbir şeye odaklanamıyorum resmen🥵 Bu ay ovulasyon testine başladım ben de. Kızımda ovulasyon testi yaptığım ay hamile kalmıştım belki yine vesile olur🙏 Ocak’tan beri deniyoruz arada Şubat’ı atladık sadece yumurtlama zamanı farklı şehirlerde olduğumuz için. Yarın çatlayacak gibi sanki testlere bakınca. Dün değerlendirdik. Bugün de mi değerlendirsek bilemedim. Eşimin değerlerini bilmiyorum baktırmadık arka arkaya değerlendirince sıkıntı olursa diye tereddüt ettim.
Eki Görüntüle 3438776
Kuzum benimde dün pik oldu ve değerlendirdik doktoruma mesaj attım o da "Tahmini ovulasyon gününde , 2 gün önce ve 2 gün sonra ilişki yaşamak şansı çok arttırır" yazmış. Net bilgi olarak yazayım buraya aklımız takılıyor çünkü ne zaman olmalı diye 🤗

Kızlar ya reglim 2 gün gecikti😢 7 Haziran bat tarihimdi 6 sında gece açık kahve lekelenmem olduve hala çok az şekilde devam ediyor. Bu sabah kaset test yaptım ve malesef negatif çıktı.
Bu ay HSG çekilmiştim ondan mı böyle oldu acaba 🤔🤷🏼‍♀️

Şöyle ben 26- 27 gün de bir regl oluyorum. Tabi bunu reglinizin başladığı günden itibaren saymanız gerekiyor. Şuan benim hesabıma göre 3-4 Haziran'da regl olacağım. Ama uygulamada 8 Haziran yazıyor. Yumurtlama da regl başladığı günden itibaren 19 ile 21 . Günde oluyor. Bu ay ovülasyon testiyle göreceğim gerçekten o günlerde mi oluyor yoksa farklı mı 😬
Uygulamaya ilk girdiğinizde tahmini döngü uzunluğunuzu sorar oraya 27 yazarsanız daha sağlıklı sonuç alırsınız

Hanımlar size bir sorum olcak cevap verirseniz çok sevinirim 🙏♥️ benim Amh 1.06 çıktı sizce nasıl çok mu kötü. Normal gebelik oluşmaz mı

Kuzum benimde dün pik oldu ve değerlendirdik doktoruma mesaj attım o da "Tahmini ovulasyon gününde , 2 gün önce ve 2 gün sonra ilişki yaşamak şansı çok arttırır" yazmış. Net bilgi olarak yazayım buraya aklımız takılıyor çünkü ne zaman olmalı diye 🤗
Teşekkür ederim canım o zaman bugün boş geçsin yarın değerlendirelim. Genelde 11. ya da 12. gün yumurtlama oluyor benim. Bugün 9.günüm. Bakalım yarın nasıl çıkacak ovulasyon testlerim. Geleceği varsa o bebiş her türlü olacak da işte illa kafaya takıyoruz🙈

Benim bir arkadaşıma da doktor pcos var zor olur demişti evlenince hiç korunmadı 3. Ay hamile kaldı hatta bilseydim hemen olacağını biraz evliliğin tadını çıkarırdım diyordu. Kafa rahat olunca bir şekilde oluyor sanırım 🤗

Bizde evliliğin ilk başında düşündük hemende oldu tabi aradan 5 sene geçti kızımda istiyor kardeş, 1 senedir düşünüyoruz hiç bir şekilde olmadı 10 gün önce gittim pcos var dedi ama işte bu takviyeleri kullanırsan 3 ay içerisinde olur da dedi ümitlendirdi biraz beni, bu ay hemen olmayacağını biliyorum ama aşırı ümitliyimde nasıl geçecek zaman hiç bilmiyorum 🤷🏻‍♀️

Kızlar sol kasığımda batma gibi hissediyorum gün icinde . Yumurtlama tarihim 6 hazirandı bu kadar erken bi belirti olurmu gebelik oluştuysa bile acaba yoksa kendi kendimimi kandırıyorum 😂
Bir şeyler hissetmek için çok erken gibi canım :) ama belli de olmaz tabi inşallah döllenme gerçekleşmiştir sağlıklı bir şekilde, 8-10 gün sonra da pozitifi görürsün inşallah🥰🙏

Bizde evliliğin ilk başında düşündük hemende oldu tabi aradan 5 sene geçti kızımda istiyor kardeş, 1 senedir düşünüyoruz hiç bir şekilde olmadı 10 gün önce gittim pcos var dedi ama işte bu takviyeleri kullanırsan 3 ay içerisinde olur da dedi ümitlendirdi biraz beni, bu ay hemen olmayacağını biliyorum ama aşırı ümitliyimde nasıl geçecek zaman hiç bilmiyorum 🤷🏻‍♀️
Ay inşallah bu ay hemen olur😍 Benim kızım da Ağustos’ta 5 yaşına girecek aşırı kardeş istiyor. Kızım 3. denemede olmuştu şimdi 6. denemedeyiz hayırlısı bakalım. Geçen ay kontrole gittim kendim için bu ay da olmazsa eşimi göndericem bir de o test filan versin, inşallah gerek kalmaz tabii bu ay olur🙏🙏🙏

Kızlar birsey sorucam 2 hazıranda kasık agrılarım oldu iki gün sürdü ertesi gün ilişki oldu 3 gundur bel agrısı cekiyorum kuruk sokumu oldugu yer herseyi hamileliğe yormek istemiyorum zaten takvime göre 11 gün var ama erken yumurtlama olasılıgıda kafamda var beni aydınlatırmısınızmya 😑

Kızlar birsey sorucam 2 hazıranda kasık agrılarım oldu iki gün sürdü ertesi gün ilişki oldu 3 gundur bel agrısı cekiyorum kuruk sokumu oldugu yer herseyi hamileliğe yormek istemiyorum zaten takvime göre 11 gün var ama erken yumurtlama olasılıgıda kafamda var beni aydınlatırmısınızmya 😑
selamlar ovulasyon testi yapmis miydiniiz?

Kizlar ben de fikrinizi almak istiyorum geçen kürtajdan sonra dostinex kullanıyordum. Son adetimin 2 ci günü hormon testlerin yapıldı prolaktin 27 çıktı sınırda doktor ilaca devam etmene gerek yok dedi. Ama hala süt geliyor benden sıkınca sabah yine yarım aldım. Sorum şu dün pikti gece çatladı bugün de tamamen silik sabah ilaç aldım bu durumu etkilermi?

Kizlar ben de fikrinizi almak istiyorum geçen kürtajdan sonra dostinex kullanıyordum. Son adetimin 2 ci günü hormon testlerin yapıldı prolaktin 27 çıktı sınırda doktor ilaca devam etmene gerek yok dedi. Ama hala süt geliyor benden sıkınca sabah yine yarım aldım. Sorum şu dün pikti gece çatladı bugün de tamamen silik sabah ilaç aldım bu durumu etkilermi?

Eklentiler

• Screenshot_20240608-173346.png
    Screenshot_20240608-173346.png
    148,6 KB · Görüntüleme: 19
Ay inşallah bu ay hemen olur😍 Benim kızım da Ağustos’ta 5 yaşına girecek aşırı kardeş istiyor. Kızım 3. denemede olmuştu şimdi 6. denemedeyiz hayırlısı bakalım. Geçen ay kontrole gittim kendim için bu ay da olmazsa eşimi göndericem bir de o test filan versin, inşallah gerek kalmaz tabii bu ay olur🙏🙏🙏
Ay hadi inşallah canııım, bu ay inşallah bol bol güzel haberler alırız 💕

X