HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Yani ben gizlemedim ondan kı hcbsyı gızlemem zaten sadece gereke duymadım msj yazarken geldi yanıma cayı demleyecektım unutmusum gördü yne mı daldın dedı. Kızmasnn nedeni de şu ki bu sıte yuzunden kafama çok takıyorum herseyı ve sureklı aklımda oluyor. Buyüzden günlerdr belırtı arıyorsun yıne dmı dedi kendinde. Boyle sosyal ortamlardan hoşlanmaz kendısı Instagram dahı kullanmaz twıtter dısında yanı kendi ozelını anlatman hosdegıl dıyor hak da verıyorum fakat arafta kaldım. Yıllar oncesınden biliyor bu site ye cok daldıgımı
Yok gizliyorsun diye demedim canım da eşim bişey demez anlamında demek istemiştim 2019 Ağustos annelerinde de vardım ben alışık yani o zaman da birşey dememişti burda ben çok faydalı bilgiler öğreniyorum olumsuz şeyleri filtrelemeye çalışıyorum elimden geldiğince. Eğer ki seni tetikliyorsa daha çok burası istersen biraz uzaklaşabilirsin tabi

Evet canım buara öyle oldu kesinlikle nokta atış yaptın bu konuda çok yazdıkça takıldım herseye o da huyumu biliyor.😔🙈 Evet dun pozıtıf çıktı ama Cook silikti canım 3.dkda görmeye başladım gderk netlestı ama silik ve ilk ıdrar degıldı yarın sabah yapacağım tekrar bat günü
Hadi hayırlısı olsun canım zaten rüyanda da görmüştün 🤩🤩🙏🏻 testi yapınca beni de etiketle gözden kaçırmayalım🥰

Hadi hayırlısı olsun canım zaten rüyanda da görmüştün 🤩🤩🙏🏻 testi yapınca beni de etiketle gözden kaçırmayalım🥰
Olur canmm untmusumm kbakma bunlar dun 3 dkda gordugum ve 10.dk. test 20yı baz alın dıyordu . Kuruyunca da baya netlestı

Eklentiler

• IMG_20240601_151920.jpg
    IMG_20240601_151920.jpg
    30,7 KB · Görüntüleme: 42
  • IMG_20240601_143257.jpg
    IMG_20240601_143257.jpg
    116,7 KB · Görüntüleme: 49
  • IMG_20240601_164225.jpg
    IMG_20240601_164225.jpg
    74,6 KB · Görüntüleme: 42
Epey belirgin çıkmış bence kuzum kaset test olmasına rağmen 😍 yumurtlamadan sonra kaçıncı günde yaptın testi
12. Gün kuzum. 3.dk görmeye başladım aslında belirgin degl silikti hem de çok. Dedim hayali çizgi glb. Arkadaşım geldı aynı zamanda komsum o da gördü fotoda ışık kısınca daha net göründü. Kuruyunca da soluklastı baya. Çok silik dye acabadayım. Ama gögus sızısı var suan normalde benm adete yakn gogus hassasiyeti durur. Ondan dolayı glb gerçekten var dıyorum.

Biz burda aynı şeyleri yaşayan ve bi şeyler paylaşmak isteyen birbirimizi anlayan kadınların eşlerimizin bunu anlaması imkansız günlük yaşantımda arkadaşlarımla bile annemle bile konuşamadığım şeyleri yazıyorum konuşuyorum bence burası çok kıymetli ama böyle çok çok da kendi kafamızda buradaki kötü tabloları da büyütmemeliyiz ama kadınlar işte çok düşünüyoruz ve çok kafada kuruyoruz
Bunu ben de düşündüm dün ve moralim çok bozuldu ağladım sanki asosyalmişim de burda sanal alemde paylaşıyormuşum gibi geldi her şeyimi. Halbuki arkadaşlarım kardeşim gibidir ablam da var her şeyi konuşabileceğim ama burda hepimiz aynı süreçlerden geçtiğimiz için ortak konularda dertleşmek ve anonim olmak daha rahat hissettiriyor insana. Yine de sonumuz hayrolsun oldu mu olacak mı diye kafayı yemesem bari diyorum bir yandan oh içimi döktüm rahatladım 😂

Biz burda aynı şeyleri yaşayan ve bi şeyler paylaşmak isteyen birbirimizi anlayan kadınların eşlerimizin bunu anlaması imkansız günlük yaşantımda arkadaşlarımla bile annemle bile konuşamadığım şeyleri yazıyorum konuşuyorum bence burası çok kıymetli ama böyle çok çok da kendi kafamızda buradaki kötü tabloları da büyütmemeliyiz ama kadınlar işte çok düşünüyoruz ve çok kafada kuruyoruz
Evet. Onlar bizi bizim gibi anlasalar buraya ihtiyac dahi duymayacagız. Kaldı ki buraya yazdıgımız için zaten her birimiz etrafımıza yaymama tarafıyız bazı şeyleri. Burada kontrol çok önemli gecıreln baktı abartmamak lazım. İpin ucu kacınca psikolojik çok şey yaşıyor insan belirti üzüntü vs

Biliyor kzıımdan once ve kızımın zamanından bu konuları soylemıstım ondan hoslanmıyor zaten bizim özelimizi ne hakla anlatabiliyorsun diyor. Her erkek gibi prensipleri var bana hıc yakıstıramıyormuş bu durumu😂
Sonuçta herkes anonim gerçek hayatta kimse birbirini tanımıyor ve sadece tecrübe paylaşıyoruz

Bunu ben de düşündüm dün ve moralim çok bozuldu ağladım sanki asosyalmişim de burda sanal alemde paylaşıyormuşum gibi geldi her şeyimi. Halbuki arkadaşlarım kardeşim gibidir ablam da var her şeyi konuşabileceğim ama burda hepimiz aynı süreçlerden geçtiğimiz için ortak konularda dertleşmek ve anonim olmak daha rahat hissettiriyor insana. Yine de sonumuz hayrolsun oldu mu olacak mı diye kafayı yemesem bari diyorum bir yandan oh içimi döktüm rahatladım 😂
Yani bu süreci yaşayanlar daha çok anlıyor insanı beklenti içinde olan bu süreci anlar bi de evet tanımadığımız için birbirimizi daha rahatız tanıdığına çok açık olamıyorsun burada rahatlıyoruz

Amannn benimkide aynı.bosver takılma haklısın de geç yapmak istediğini yap yine 😂😂😂 ben kafa rahatligim için böyle yapıyorum valla.nabza göre serbet.anlatsam anlamicak niye kendimi yorayim.
Bu çok normal bir durum degıl diye biraz karışmaya çalışıyor ama trip atıyorum hatta dedim ki karışma lütfen ya hamileysem benı uzuyorsun dedim sustu gıkı cıkkmıyor😂 zaten kızım rhatsız dye uzatmadık mevzuyu hc

Bu çok normal bir durum degıl diye biraz karışmaya çalışıyor ama trip atıyorum hatta dedim ki karışma lütfen ya hamileysem benı uzuyorsun dedim sustu gıkı cıkkmıyor😂 zaten kızım rhatsız dye uzatmadık mevzuyu hc
Aynen yap nazını niyazini 😂😂

X