HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Yumurtayı göremez ama yumurta çatlayınca sıvı boşalıyor onu görüyor doktorlar benimki gösterdi hatta bak buralarda sıvı var diye. Belki öyle olabilir diye geldi aklıma okuyunca

Soldaki kullanıyorum dil altından ölçüyorum koltuk altından ölçünce düşük çıkar en sağlıklı sonuç için dil altından ölçmek gerekiyormuş.
Sabahtan adete kadar bı deneme yapıcam bakalım yumurtlama zamanı kaç oldu bilmiyorum ama bu ay hamilelik olusmazsa alıştırma olsun bana

İçini ferah tut ateşin de testinde pozitifi gösteriyor erken gebelik testi alsaydın daha garanti olurdu senin için pazartesi kan verirsin orada netleşir zaten hayırlı olsun tekrar

Çıkar diye düşündüm kızımdaki gibi ama net bekleyecegım 2.test ıcn ptesıyı ona gore kam verıp vermeyecegım teşekkür ederim
İçini ferah tut ateşin de testinde pozitifi gösteriyor erken gebelik testi alsaydın daha garanti olurdu senin için pazartesi kan verirsin orada netleşir zaten hayırlı olsun tekrar

Canım uzayan akıntı bende 4 gün kala geldi
Bence de olablır

Yaaa ınsallah guvenlırdır
Canımmm çok tebrik ederim bütün gün dışarıdaydım mesajını gördüm ama sakin kafayla yazmak istedim. bende gördüm ve bence kaset testte böyle çıkması demek erken gebelik testinde kesin çıkacağı anlamına geliyor bence kız nasıl duruyorsun otuz kere almıştım erken gebelik testi kocamı yollamıştım on keree şaka bi yana kendini nasıl hazır ve rahat hissediyorsan öyle yap ama belirtilerinde bence var gösteriyordu zaten, umutlandırmamak için çok şey yapmadım ben inşallah sağlıklı güzel bir gebeliğin olur kızına bir kız kardeş gelirrr (en önemlisi sağlıklı olması tabi)

Ben de bazen bu tarz şeylere üzülüyorum hatta Allah'ın gücüne gitmesin isyan derecesine geldiğim de oluyor dediğin gibi ilk denemede hamile kalan yanlışlıkla hamile kalan vs nasıl oluyor. Bir de pcos var bende 10 kadından birinde görülen bir şey o da bana denk gelmiş şanssızlığıma diyorum. Sabretmekten başka çare yok. Hangi ülkedesin ben de yurtdışındayım bu grupta baya yurtdışında olan arkadaşlar var.

Çook tesekkur ederim canımmKocamı yollamama gerek yok cunku ona kanda gormdrn demıcemBen tekrar giderdim kuzum ama tek eczane malum ctesı asla 2.ye gdemezdım utanrdım adamdan nedenseahahah aklımı çok karıştırmak istemedim beklemek istiyorum sukunet içinde. Zaten kafam dalınca aldım kızımı çıktım oyun parkına götürdüm biraz alışveriş yaptık sonra da arkadaşıma gittik maalesef burada her ilçe de bir eczane nöbetçi ilçe dışışı da çıkmak istemedim biraz sıkıntılı yerler buralar eşım istemez tek gtmemı kızardı yarın da piknik falan var nasipse pazartesi sabah yapayım diyorum kızım okula bırakırken de buradaki eczaneye uğrayıp test alırım dedim tekrar

Sen kendini durumuna göre bak artık canım

Ben de geçen ay gittiğimde baktı sordum yumurtluyorsun dedi ama gittikten 1 hafta sonra adet oldum yani çoktan yumurtlamışım ama bana sadece yumurtluyorsun dedi şu tarihte yumurtladın demedi onu demek için her gün düzenli kontrole çağırmaları lazım ve Rahim kalınlığını filan da bakıyorlar diye biliyorum.

Sen kendini durumuna göre bak artık canım
İnşallah nedense şu an böyle heyecan yapamıyorum görmüşsündür kafam çok karışık tamam okey 3 dakikada görmeye başladım hele 10 dakikada çok netleşti sonra size attım ışığı kısık ama kuruyunca neden kuruma çizgisi gibi göründü hevesim kaçtı gerçi bütün testler kuruyunca soluklaşıyor zaten değil mi normalde de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…