HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Pazartesi benim de bata 2 kalmış olacak belki ben de yaparım beraber seviniriz inşallah

Çok haklısın ya geçen ayki hayal kırıklığından sonra şüpheli yaklaşman normal ama inşallah çizgin gitgide koyulaşacak, sonra kanda güzel bi değerle öğreneceksin

Pazartesi benim de bata 2 kalmış olacak belki ben de yaparım beraber seviniriz inşallah
Ay yapsana kuzum gerçekten aynı anda yapalım yine böyle renksiz olmasın diye sabredip pazartesi yapmayı düşünüyorum nedense kimyasal gebelik fikrini aklımdan atamıyorum böyle bir geçmiş olunca insan ister istemez düşünüyor veya renksiz olunca ama her gebelikte ayrı sonuçta kızım da net gördüm diye bir gün kala bunda da net görecek değilim

Çok haklısın ya geçen ayki hayal kırıklığından sonra şüpheli yaklaşman normal ama inşallah çizgin gitgide koyulaşacak, sonra kanda güzel bi değerle öğreneceksin
Ne kadar güzel yürekleriniz var Allah razı olsun hepinizden İnşallah doğrudur ve tekrar aynı sonucu görürüm çok çok teşekkür ediyorum hepinize o kadar duygulandım ki zaten kaç gündür duygusalım

Aynen ha şöyle.bikez yaşadık diye yine yaşayacak değiliz canım.

Bak temizligimi yarıda kestim sana senin hamile olma ihtimalin %90 onu ispatlamaya çalışıyorum kuzum inşallah kıpkırmızı olucak inan buna.neye niyet edersek onu getirir rabbim.

Tabii ki öyle idrarın konsantresi ne kadar su içtiğin bile etkiliyo sonucu. Deneyimli değilim ama bol bol deneyim okudum. İnşallah bu defa sağlıklı bi şekilde kucağına aldığını da kutlarız 2025 şubat anneleri topiğinde beraber

Benim kendimden yana aslında pek ümidim yok çünkü hiç belirtim yok sayılır.
Bat 5 haziran, doğumgünüm 7haziran 35ime giriyorum inşallah güzel bi haberle girerim

Son düzenleme:
Bak temizligimi yarıda kestim sana senin hamile olma ihtimalin %90 onu ispatlamaya çalışıyorum kuzum inşallah kıpkırmızı olucak inan buna.neye niyet edersek onu getirir rabbim.
Hahaha çok tatlısın ya yakın olsaydın yardıma gelirdim o zaman bir teşekkür borcu dıyecegım ama gebeysem gerçekten gelemezmiiim bak tüh

Hahaha çok tatlısın ya yakın olsaydın yardıma gelirdim o zaman bir teşekkür borcu dıyecegım ama gebeysem gerçekten gelemezmiiim bak tüh
Ay sen rahat ol kuzum ben yaparım temizliği.gelme sen keyfini çıkar dua et bol bol.bizede et tamam mı?ben şimdi temizlik filan yapım ki 2 hafta sonra hayırlı haberler alırsam kraliçe arı modunda oturayım.yine diyorum kötüyü düşünme şuan senin gördüğün kadarını görmek için can atan dualar eden o kadar çok kadın var ki sevincin hep sürsün canım.

Ya canım benim dua ediyorum tabiki hep ettımmm benm test böyle olmus tamamn gorunuyorr ama onemlı olan 3dkda nasl göründüğüdür umarmm baya kurumus hemen hava sıcak dye

Eklentiler

• IMG_20240601_164225.jpg
    74,6 KB · Görüntüleme: 52
Ya canım benim dua ediyorum tabiki hep ettımmm benm test böyle olmus tamamn gorunuyorr ama onemlı olan 3dkda nasl göründüğüdür umarmm baya kurumus hemen hava sıcak dye
Ewet 3 dak .olmasaydi cikmazdi canım. Bak yarın yapsan daha fazla belli olur.ama ertesi gün yap.gerilme tamam mı

kartanesi8892 tebrik ederim canım hCG değerini bizimle de paylaş lütfen sağlıkla kucağına almak nasip olsun inşallah
Canım tesekkurler en son yüklediğim resme bakar mısın peki kuruma çizgisi gibi duruyor mu sence test o kadar çabuk kurumuş ki Yani ilk dakikalarda görmesem çizgiyi acaba kuruma çizgisi mi diye düşünürdüm çok kuruduğu için ve renksiz olduğu için kafam karıştı keşke hiç bakmasaydım çöpe atıp ama herhalde kuruduktan sonra Yani süre dolduktan sonra negatife dönse de geçerli olmuyor değil mi 20dk sonrası

Benim regle 6 gün var ama bende de bugün o uzayan akıntı oldu yumurtlama akıntısı gibi aynı ama bi tık sarımsı rengi inşallah yerleşme belirtisidir. İlişkiden mi oldu dedim ama tüm gün devam etti. Ve dün karnım çok şişmişti resmen 3 aylık hamile gibi bu ara çok şişkinliğim var. Başka belirtim yok 4 gün kala test yapıcam.

Canım bunda siyah beyaz değil ki pembe ben mi yanlış görüyorum? Bence hamilesin Pazartesi iyice koyulaşmış olur Şimdiden hayırlı olsun sağlıkla ilerlesin canım

Canım bunda siyah beyaz değil ki pembe ben mi yanlış görüyorum? Bence hamilesin Pazartesi iyice koyulaşmış olur Şimdiden hayırlı olsun sağlıkla ilerlesin canım
Çok teşekkür ederim kuzum yani şu anki sıkıntım şu bu fotoğrafta gri ve pembe arası gibi geçen ay 5-6 saat sonra kuruma çizgisi ile karşılaşmıştım Ben bugün testi yapıp hiç bakmasam ve en son yüklediğim fotoğrafı görsem kuruma çizgisi mi acaba bu derdim ama biraz kafam yandı açıkçası üçüncü dakikada görmeye başladığım için giderek de arttığı için şu anda hangisni kale almalıyım bilmiyorum internete baktım kuruma çizgileri beyaz görünüyor genelde daha da kurudukc testlerde renk gidiyor zaten değil mi ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…