HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Canım belirtileri sormuştun dönemedim kusura bakmabenim yumurtlamadan bir gün sonra baş dönmem başladı sonra biraz çok az oldu 5 gündür falan çok fazla başım dönüyor beyaz akıntım var göğüs sızım oluyor arada en önemlisi vücut ısım çok yüksek yani yumurtlamadan sonra da vücut ısım yükseliyordu Ama bu kadar yükselmemişti bariz farkı var arada belime ağrılar giriyor adet olacak gibi his var iki gündür böyle bir de göğsüme batmalar ağrılar oluyor damarım belirgin rengi göğüste aniden sertlikler oluşuyor ve duruyor koltuk altına kadar ağrı var bir de göğüs halkasının etrafında kabarcıklar daha belirgin oldu tavuk derisi gibi Evelynn

Maşallah bangır bangır gelmiş hamilelik.
Bende hiçbiri yok ne yazık ki sadece kasık ağrım var biraz

Kizlar selamlar,

Ben etrafta hamile olan insanlari gorunce cok uzuluyorum dusukten sonra boyle oldu aslinda kotu bir niyetle degil ama o kadar saglikli beslenip sigara alkol kullanmayip duzenli spor hapip dusuk olmasi sonrasinda da 3-4 aydir deniyoruz hala olmamasi beni cok uzuyor biliyorum az belki ama boyle sosyal medyada ozellikle sagliksiz beslenen yasayan insanlarin hadi onu gectim insanlarin istedikleri anda hamile kaliyomus gibi gorunuyo olmasi beni cok demotive ediyo cok uzuluyorum kendim icin boyle dusundugum icin

Bu ay 24 mayista adetim basladi. Uygulamalara gore ve gecen adetlerime gore 15-16.gun yumurtalama gorunuyor ama ben o donemler gun asiri iliski yasamayi planliyorum umarim olur. Yurtdisindayim o yuzden cok stres oluyorum doktora gidemedigim icin kolay kolay.

Haziran ortasinda turkiyeye gelip bir kadin doguma gidecegim ama umarim yumurtlama tarihlerim vs. Bu kez dogru tutar ve bu kez hamile olarak geri donerim turkiyeden

Allah hepimizin istedigi seyi yasatsin insallah siz burada kader arkadasi gibi her detayi paylastiginiz icin cok bilinclenerek okuyorum umarim allah bu ay hepimize guzel haberler almayi nasip eder

Kızlar bende aranıza katılmak istiyorum çünkü bu ay bende bebiş olsun istiyorum Ama şöyle bir durum oldu kafam çok karıştı benim sat 8 Mayıs yumurtlama günü 21’i gözüküyordu uygulamada. Tam o tarihlerde ben ovülasyon döneminde olan şeffaf akıntıyı gördüm çatladığını düşündüm. 27sinde Kadın doğum uzmanına gittim genel kontrol amaçlı herhangi bir sıkıntı olmadığını hatta sol tarafta yumurtlama gördüğünü söyledi. Bu ne demek oluyor yani çok geç bi tarih değil mi yumurtlama için başına böyle bir şey gelen oldu mu daha önce ? Doktor yumurtlama görüyorum deyince o günü ve sonraki günüde değerlendirdik ama şuan batı hesaplayamıyorum. Ne zaman test yapsam doğru olur vs. Normalde 29-32 gün arası regl oluyorum

Canin o akinti iliskiden sonra oluyo genelde. Siskinlikte hamilelik belirtilerinde var. Seninde az kalmiss artik test yap diye seni darlariz

Canim isi testini ne zaman yapiyiruz. Bide sen incir demistin o nasil peki anlatabilirmisin

Canim isi testini ne zaman yapiyiruz. Bide sen incir demistin o nasil peki anlatabilirmisin
İncir bende yedim canım zeytinyagli.bu dongumde yumurtlama baya farklıydı hem akıntı hem ağrı bakımından.du bakalım 10 gün sonra dananin kuyruğu kopacak.eger tutarsa bütün formulleri yazicam.,

Merhaba, doktorun dediğini baz alırsanız 27’sinden 10 gün sonrasında test yapabilisiniz. Yalnız ben de yumurtlama sonrası doktora gitmiştim yumurtlama olduğundan emindim zaten söyledim 2 gün önce yumurtlama oldu diye o da baktı sol taraftan yumurtlamışsın o zaman öyle görünüyor dedi. Acaba sizin doktor yumurtlama görüyorum derken soldan yumurtlamışsın mı demek istedi? Eğer diğer türlü olsa solda yumurta var çatlamak üzere derdi sanki. Böyle olabilir mi acaba?

İncir bende yedim canım zeytinyagli.bu dongumde yumurtlama baya farklıydı hem akıntı hem ağrı bakımından.du bakalım 10 gün sonra dananin kuyruğu kopacak.eger tutarsa bütün formulleri yazicam.,
Ne zaman basladin yemeye benim regli basladi cok sukur

Bu ay benim de incir yiyesim var

adetin 5 günü yemeye basladim ben canım bide hayıt sirkesi içtim bide arı sütü bal polen karışımızaten bu ay tutmazsa artık bu kadar takviyeye

Adetin başlarında yenirse yumurtlama çok erken oluyormus ona göre ayarlayın kizlar.baslarda yersenizde test yöntemi ile kontrollu gidin adet bitimindirek yumurtlarsiniz kacirirsiniz sonra

Kizlar bide birgebenin günlüğünde bir pozisyon söylüyorlar onu deneyen oldu mu hiç

Tam olarak sol tarafta yumurtlama gördüm dedi ne eksik ne fazla bu kadar söyledi çatlamış olsa tüplere gittiği için gözükmüyor bildiğim kadarıyla ama daha önce olan çatlamayı görebiliyor mu bilmiyorum

Kizlar siz hangi tip kullaniyorsunuz bu vücut ısısı icin

Eklentiler

• 17172641304855569591316821411508.jpg
    90,1 KB · Görüntüleme: 16
  • 17172641408805459095070687203005.jpg
    87,3 KB · Görüntüleme: 18
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…