HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Benim böyle yüz üstü yatınca direk akıyor içerdeki her şey ya
Giden gidiyor valla biz cok hesap ediyoruz belkide eski kadinlar yatmayı ayak dikmeyi mi.biliyorlardi.esim geçen gün dedi tavana bir halka takayım asalım seni oraya istersen.Rahatlamassan olmayacak böyle hesap kitapla.aslinda mantikli ama olmayınca ben dikkat etmedim ondan olmadı moduna giriyoruz bu seferde.

Ayy yaşadığım ülkede incir de bulamam ben inşallah gerek kalmaz da görürüm pozitifi
Benim burda da yok bizim her yaz kasayla aldığımız siyah incirin 2 tanesini kutuya koyup premium fig diye satıyorlar markette aha böyle

Eklentiler

• IMG_20240530_230948.jpg
    100,5 KB · Görüntüleme: 43
Benim burda da yok bizim her yaz kasayla aldığımız siyah incirin 2 tanesini kutuya koyup premium fig diye satıyorlar markette aha böyle
Kızlr airfreyer kullanıyorsanız kurutma ozellıgı varsa kurutun ıncırınızı ben meyvelerı kurutuyorum karaca Air pro Cook var. Meyve ve sebze kurutuorum hep. Bu ozellk olmayanlarda da olur belki düşük ısı varsa

Tabi ki hoşgeldiniz
Merhaba. Bende gebelik planlıyorum ikinci çocuk için 6 aydır deniyor meğersem geçirdiğim ağır enfeksiyon sebebinden ötürü iki tüpüm tıkanmış 5 düşüğüm oldu 4 gün önce tüp açma ameliyat oldum. Artık umutluyuz inşallah bu aydan duanızı bekliyorum dualarımızda buluşmak dileğiyle. Bu planlamayı nasıl yapacağız anlamadım yardımcı olabilir misiniz acaba

Valla canım benim attığım testler de hep kuruma çizgisiymiş o yüzden pek yorum yapamıyorum erken gebelik testinde hemen çıkar diye düşünüyorum varsa ben senin yerinde olsaydım bunları düşüneceğime erken gebelik alıp yapardım

Evet canım öyleydi benim de geçen ay kuruma çizgisi oldu ama yani saatler sonra oldu Bir de 20 dakikaydı Bu üçüncü dakikada net vardı ondan bahsediyorum haliyle pozitif çıkan her test kurudukça matlaşıyor mantıken öyle düşünmek istiyorum

Hemen çıktıysa bence var canım

Herkesin derdi kendine ağır gelirmiş canım Allah başka dertler vermesin tabi ki. Halimize Şükür

Tablomuz güzel başlamış yok mu hamile haberleri nasıl gidiyor belirtiler yaşayanlar ne durumda

11. Gecesi yumurtladım Cook yıyerek bugeceye dek adet olmalıydım maks ptesı sabahı o yüzden bugun korkum var bakalım nasıl gececek 1gun
Çok iyi ya hiç takip yapmadım ovülasyon bakalım nasıl olacak merak ediyorum bende bu ay

Çok iyi ya hiç takip yapmadım ovülasyon bakalım nasıl olacak merak ediyorum bende bu ay
Yapma canım bence de kızımdan önce bi düşük vardı sonra bı Dr ovulasyon testı al dedi. Onu bn yaptığım ıll ay adetm gecıkmıstı kist olmus stresten. Ki hayatta gecıkmezdm sen neden verıyorsun duzenlı kadına bunu. Gün aşırı de yeterlı. Sonra kızımın dogumunu yapan canım doktoruma ılk gidişte at çöpe onları dedı senin kronik sorunun yok bunu sana vermesi sacmalık dedi güldü. Canım drma gittiğm ay gerçekten çöpe attım onları ve o ay hamile kaldım 3 ay yapmstm ovulasyon o bende stres yuklemıs çok. Sonra bana seni bekliyorum yakında demıstı 20gun sonrgs gıttıgımde bukdr cabuk da beklemıyordum diye şakalaşmıstık bence düzenli adet olanlar yapmamalı gerçekten stres yapan birşey yok kırmızı mı silik mi . Duzensızler tabıkı yapsn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…