HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Bence görünüyor özellikle son atttığında yarın ilk idrarla ya da 1 2 gün sonra tekrarlarsan net görürüz hayırlı olsun canım 🧿
Çok teşekkür ederim canlarm Burcinouz Burcinouz daha yeni yaptım ya testi kuruma çizgisi hemen olmaz değil mi geçen ay hayal kırıklığı yaşadım ya beni çok korkutuyor saatler sonra çıkan önce birkaç saat sonra 2. Testte de bir iki saat sonra çıkmıştı . bir tanesi de 20 dakika sonra falan çıkmıştı ama bunu 3 dakikada görmeye başladım umarım test falan yanlış değildir işin garibi size söylemiştim burada iki tane marka var ve bebetime vardı yne sadece şu anda kasıklarımda batma var ara ara belim de çok şiddetli ağrıyor korkuyorum da belim yüzümden sabahtan beri ağrıyor

Ewet canim görüyorum ahhh o güzelliğe bir guzeliik daha eklenicek.senin adına çok mutluyum valla🥰🥰🥰
Allah razı olsun kuzum ama şimdi yine kendimi gaza getirmeyeyim ben çok önemli olan HCG falan biliyorsun adet olmamak lazım daha önce kimyasal geçmişim olduğu için korkuyorum belim çok ağrıyor 🥺🥺 kaderde kısmette ne varsa o artık

Çok teşekkür ederim canlarm Burcinouz Burcinouz daha yeni yaptım ya testi kuruma çizgisi hemen olmaz değil mi geçen ay hayal kırıklığı yaşadım ya beni çok korkutuyor saatler sonra çıkan önce birkaç saat sonra 2. Testte de bir iki saat sonra çıkmıştı . bir tanesi de 20 dakika sonra falan çıkmıştı ama bunu 3 dakikada görmeye başladım umarım test falan yanlış değildir işin garibi size söylemiştim burada iki tane marka var ve bebetime vardı yne sadece şu anda kasıklarımda batma var ara ara belim de çok şiddetli ağrıyor korkuyorum da belim yüzümden sabahtan beri ağrıyor
Kuzum icini ferah tut kötüyü düşünme ben gördüm hatta herkez görmüştür zaten batina 2 gün kalmıştı sakin ol iyi düşün kotuyu çağırma kan verirsin icin daha cok rahat eder 😘

Kuzum icini ferah tut kötüyü düşünme ben gördüm hatta herkez görmüştür zaten batina 2 gün kalmıştı sakin ol iyi düşün kotuyu çağırma kan verirsin icin daha cok rahat eder 😘
Evet 2 maks 3 dye kafamda kurmustum gecikme olarak kuzum gece 3yazyodu aklımda da o kalmıs yine İnşallah görmüş olmanıza çok sevindim gerçekten yakın arkadaşıma attım o göremedi çok moralim bozuldu nasıl göremedi anlamadım yani

Canım stres herseyin başı.bugun teste odaklanıp sonuç için endişe ettin ya vücudun tepki veriyor belin agriyor.bide döngünün içindesin vücut adet olmaya alışkın şuan olamıyor ve ağrıması normal.sakin ol kuzum

Ama bu bebetime yanlışsa diye korkuyorum bir de ben daha once bebetime yapan var mı arastrmam lazm

Evet 2 maks 3 dye kafamda kurmustum gecikme olarak kuzum gece 3yazyodu aklımda da o kalmıs yine İnşallah görmüş olmanıza çok sevindim gerçekten yakın arkadaşıma attım o göremedi çok moralim bozuldu nasıl göremedi anlamadım yani
Kuzum test bozuk değilse eğer bariz belli yarın veya ertesi gün bitane daha yap belli olucak inşallah.

Siyah beyaz olan da gozukuyor bende orda gördüm digerine cok dikkatli bakamaidm

Ay valla var
Kuruma çizgisi olacak olsa testin kontrolünde 20dk demezdi bence canım adamlar test etmiştir 20dkyı.
Yarın ilk idrarla yenile of heyecanlandım
Ya canım benim çok teşekkür ederim İnşallah doğrudur bak 5 ile 20 dakika diyor ben 3 dakikada dedim orada bir şey var ya ben dedim kör değilim herhalde komşumu çağırdım sonra işte giderek çıplak gözle de görülüyor ama pembe değil maalesef artışa bakacağım artık

Eklentiler

• IMG_20240601_154557.jpg
    IMG_20240601_154557.jpg
    90,3 KB · Görüntüleme: 21
Test bozuk muduır ıcım kafam karmakarışık suan neden cunku saatler sonra gördüklerim fos cktı ama bu 3.dkda ckmaya baslad7 beynımn oyunu sandım ama hıc bı test penceresi saatlerce kurumadan cızgi cıkarmaz dmı boyle
Yok canim kuruma cizgisi gibi degil zaten ilk dakikalarda gormeye basladiysan pozitif oldugu icindir. Bide ilk idrar degil 3 gun adetine. Belki erken gebelik olsaydi daha net belli olurdu

Yok canim kuruma cizgisi gibi degil zaten ilk dakikalarda gormeye basladiysan pozitif oldugu icindir. Bide ilk idrar degil 3 gun adetine. Belki erken gebelik olsaydi daha net belli olurdu
Biliyor musun pişman oldum kızımda adete bir gün kala neredeyse kıpkırmızı çıkmıştı kaset testi de yapmıştım yani artışları onlarla yapmıştım Miratech marka idi bole pembe test varya dısı kaset test. Yani şimdi de 2-3 gün var diye çıkar diye düşündüm pişmanlık yaşıyorum böyle olacağını bilsem alırdım 😔😔

Aynen canım erken gebelik olsaydı suphe olmayacak şekilde belli olurdu kaset testte bu kadar ciktiysa..suan onun panigini anliyorum.dogana kadar panikte bebekle beraber büyüyor biz annelerde

Ya canım benim çok teşekkür ederim İnşallah doğrudur bak 5 ile 20 dakika diyor ben 3 dakikada dedim orada bir şey var ya ben dedim kör değilim herhalde komşumu çağırdım sonra işte giderek çıplak gözle de görülüyor ama pembe değil maalesef artışa bakacağım artık

Kız ne ara kuruyacak 3 dakikada ya kuruma çizgisi değildir😅 test bozuk değilse eğer var yani bariz. Yarın tekrarlayacak mısın yoksa kan mı vereceksin

Kızlar hamileyim glb 2 saatlik idrarla yaptım Sabah haliyle çay ve kahve içmiştim dayanamadım yaptımaksama dek tutmadım çıplak gözle çizgiyi görüyorum telefonda biraz zor görünüyor gözlerim mi yanılıyor diye komşumu çağırdım yakın arkadaşız aynızmanda geldi baktı O da görüyor yani üçüncü dakikada görmeye başladım kurrudukcau daha da netleşecek emminm geçen ay yaptıklarımı hep sonradan 2,3saat görmüştüm 3 dakikada görmedim yani kızlar ıslakken t çizgisi görülmez değil mi hiçbir şekilde şu anda da 15 dakika oldu testi yaptığım testte de 20 dakikayı baz alın diyor ve ben çıplak gözle net görüyorum komsumm da görüyor yani ellerm ttryo napcm blmyrm market posetlerı hersey kaldı yerde bn kafamı toplayamyorm neden bellı degl 3 gun var dye mı yoksa oglen idrarı dye mı birazdan yükleyeceğim görenler olacak mı bakayım göruyomsnzz kızlar siyah beyaz olan 3 dakikada çektim şimdi 20 dakikada da renkli olanı çektim tamamen çıplak gözle görülüyor flash tutmadan kızlar kuruma çizgisi olamaz değil mi 20 dakikada olmaz yani
Ayyyy 😍😍 çok sevindim canım benim tebrik ederim, sağlıkla devam etsin inşallahhh🙏🏼
Ben daha fotoları açmadan yazının aşağısındaki küçük haliyle bile gördüm çizgiyi 😍
Yarın ilk idrarla tekrar yapıp bize de at, ne zaman kan vereceksin?

Kız ne ara kuruyacak 3 dakikada ya kuruma çizgisi değildir😅 test bozuk değilse eğer var yani bariz. Yarın tekrarlayacak mısın yoksa kan mı vereceksin
Kuzum kan vermeyi düşünmüyorum hemen Çünkü eşime söylemedim ben yine ya renksiz ya da pembe kaset testte görünce eşime sürpriz yapmayı düşünüyorum kaset testi de yarın değil de pazartesi sabahı yapmayı düşünüyorum yani hemen kan verme taraftarı değilim zaten beni kan alınca böyle elim ayağım düşüyor çok kötü oluyorum acele etmiyorum idrarlarda göreyim de. Çok teşekkür ederim kuzum ya görmene sevindim evet geçen ay kurumu çizgisini gerçek sandığım için tribe giriyorum ister istemez hayır ya diyorum Özge aldanma buna 🤣 ecutos ecutos

X