HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Böyle canım, 36.3 - 36.5 - 36.7 - 36.9 diye gidiyor en son 36.3’e düşüyor ve kapanış😂 tabi aralarda dalgalanmalar var 0.1’lik filanEki Görüntüle 3435456
Canım 18 gün yükselmiş işte 0.1 bile olsa yumurtladıgının işareti çünkü neden önce düşecek sonrası 0.1 ble olsa artacak Yani sen ilk ısın düştüğünde yumurtladın ilk ısının düştüğü tarihe bakacaksın arttığı tarih demek yumurtlama günün değil yumurtlama olmuş artık demek ki çocuk için çoktan vakit geçmiş demek bosa ılıskıye pek grme demek. sonra çıkacak senin de öyle olmuş yani bir hafta sonrası değil ısı yükselmesi tam zamanında yükselmiş. Belki onaltıncıa gün gecesi yumurtladın🥰 senn de düşmüş 16.gün yani dogru tez

Canım 18 gün yükselmiş işte 0.1 bile olsa yumurtladı ne işareti çünkü neden önce düşüp sonra çıkacak senin de öyle olmuş yani bir hafta sonrası değil ısı yükselmesi tam zamanında yükselmiş. Belki onaltıncıa gün gecesi yumurtladın🥰
Olabilir canım, yok 1 hafta sonrası pik yaptı dedim 16’ında yumurtlama oldu 27’sinde en yüksek ateşi gördüm 36.9 oldu. Kademe kademe yükselmiş. Adet olurken pat diye düşüyorya yükselirken 0.2, 0.1 değer filan artmış. Yavaş yavaş artmış. Uygulama adeti girmeme rağmen halâ 19’u kabul ediyor yumurtlamayı ama aslında 16’sı

Eklentiler

• Screenshot_2024-05-31-19-22-56-339_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2024-05-31-19-22-56-339_com.miui.gallery.jpg
    116,5 KB · Görüntüleme: 28
Olabilir canım, yok 1 hafta sonrası pik yaptı dedim 16’ında yumurtlama oldu 27’sinde en yüksek ateşi gördüm 36.9 oldu. Kademe kademe yükselmiş. Adet olurken pat diye düşüyorya yükselirken 0.2, 0.1 değer filan artmış. Yavaş yavaş artmış. Uygulama adeti girmeme rağmen halâ 19’u kabul ediyor yumurtlamayı ama aslında 16’sı
Hee ben yanls anlamışım evet gecen ay bnm de 1hafta sonra arttı ama bu ay hemen cktı cok benim de ondan suphelenyrm atesten zten

Valla benim çokta belirtim yoktu zaten. Çok fazla uyuyordum ve aşırı sinir ve duygusallık. 4 gün var reglime yapayım dedim ama olsa çıkardı
Dur bakalım arkadaşımım da 5 ve 4kala erken gebelikte çıkmadı bne boşa mı bekledim hep beklıyorum umutsuzluga kapılma sakın canm

Valla benim çokta belirtim yoktu zaten. Çok fazla uyuyordum ve aşırı sinir ve duygusallık. 4 gün var reglime yapayım dedim ama olsa çıkardı
Canım adet günü erken gebelikte bile benim çok silik çıkmıştı.kaset testte hiç gorunmemisti.bekle bence hemen umutsuzluğa kapılma.

Almilaya hamile kaldığım ay yapmıştım reglim gelsin diye 1 gün öncesinde 🤭 sonra bir daha yapmadım ama bekarlığımda da ara ara yapıyordum canım
Ayy düşüğe sebep oluyor yazmışlar iyi ki öyle bir şey olmamış🫢 Ben hiç yapmadım bir yapsam mı yapmasam mı diye gittim geldim ama sonra vazgeçtim ya hormonlarımı filan bozarım durduk yere korktum🙈 Bir de Adet bittikten 2 gün sonra başla diyor öyle olunca zaten yumurtlama zamanına denk geliyor gebelik oluşursa zarar verirse vs diye kaygılandım:)

Kızlar şu anda burada ezan okunuyor sizlere çok dua ediyorum Allah'ım tüm gebe kalmaya çalışanların yüzünü güldürsün tez zamanda benim 5 dakikadır o kadar çok beyaz akıntım var ki bu kadar belirti üstüne yarın negatif çıkarsa ben şok olurum galiba. Ve bir daha hiçbir belirtiye takılmamak gerektiğini anlarım yarın nasipse kızımla kahvaltı ettikten sonra öğlen sularında gidip testi alıp gelip yapacağım birkaç tane test alacağım ki negatif çıkarsa adete kadar yapmak istiyorum birkaç saat sıvı almayacağım kahvaltıdan sonra doğru sonuç çıksın diye 3 gün kalmış olacak yarın hepinizi seviyorum ❤️❤️

Ayy düşüğe sebep oluyor yazmışlar iyi ki öyle bir şey olmamış🫢 Ben hiç yapmadım bir yapsam mı yapmasam mı diye gittim geldim ama sonra vazgeçtim ya hormonlarımı filan bozarım durduk yere korktum🙈 Bir de Adet bittikten 2 gün sonra başla diyor öyle olunca zaten yumurtlama zamanına denk geliyor gebelik oluşursa zarar verirse vs diye kaygılandım:)
Valla bende çok şaşırmıştım o zaman da korkmuştum ama çok şükür bişey olmadı. Senin gecikme olmadıysa düzenliyse yapma kuzum sen benim 2 aydır düzensiz ondan yapmak istiyorum.

Kızlar şu anda burada ezan okunuyor sizlere çok dua ediyorum Allah'ım tüm gebe kalmaya çalışanların yüzünü güldürsün tez zamanda benim 5 dakikadır o kadar çok beyaz akıntım var ki bu kadar belirti üstüne yarın negatif çıkarsa ben şok olurum galiba. Ve bir daha hiçbir belirtiye takılmamak gerektiğini anlarım yarın nasipse kızımla kahvaltı ettikten sonra öğlen sularında gidip testi alıp gelip yapacağım birkaç tane test alacağım ki negatif çıkarsa adete kadar yapmak istiyorum birkaç saat sıvı almayacağım kahvaltıdan sonra doğru sonuç çıksın diye 3 gün kalmış olacak yarın hepinizi seviyorum ❤️❤️
İnşallah hayırlı sonuçlar alırsın canım 🙏

Hepimiz güzel haberler alalım inşallah.bugun öle yorgunum ki yarım saate benim gözler kapanır.takvimden bir yaprak daha eksiltiriz.

İnşallah güzel haberler alirsin kuzum ❤️❤️

Kizlar benim kirmizilar gorunmeye basladii cook şükür. Yarina tam anlamiyla olmus olurum artik. Bu ay incir havuc ovulasyon testti isi testi bilmem ne varsa hepsini deneyecegim artık bebektende gectim ben ne zaman yumurtluyorum bi turlu anlamiyorum artik. Eskiden akintimin ertesi gunu yumurtam catlardi 14. Adet olurdum ama simdi akintimi hissetmeme ragmen yoğun akintim bitip normal akintiya donuyo nice sonra yumurtam catliyo ama hangi gun catliyo belli olmuyo

X