HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

İnşallah eninde sonunda hepımız olalım. Benim ıcıme bır umutsuzluk geldi. Belirsizlik sevmiyorum aslında uzulmek degl mevzum kesinlikle ama olmazsam onumuzdekı aya artk kesnlkle evde test bulundurcam. Negatif gördukçe umut etmiyor ınsan Çünkü malum ama her gecen gün testı yenıleynce de aniden görüp mutlu olmak var
Hemen negatif dusuncelerii def ediyosunn. Olumlu düşünüyoruz..
bende bu ay toplu test aldim 7. gunden sonra yapmaya basladim negatifti zaten iyi kotu biliyoruz test bozuk degilse cikacagini ya da cikmayincagini adeti bekleyip onumuzdeki maclar icin antreman yapiyoruz.

Cok mantıklı aslında kuzum cam tüpler var hatta. Küçük. ama ben 8de fln WC kalkarım kesn sbah 6.50de kasık agrsyla uyandım sıkışmışım cok bdha dalamadım da ya. Yne yatarım muhtemelen haftasonu dye kahvaltı gec ederiz gıt gel 5saat Gecer olur mu dersin
Olur neden olmasın o idrarlar laboratuvarlarda kaç saat bekliyor yine de içinde bir şey varsa çıkıyor yani benim mantığımda yabancılarda da öyle yapanı görmüştüm videoda

Bende aksine düşük yaptığım gebeligimi erken beta ile öğrendiğim için ve o beta takibindeki stresi birdaha yaşamamak için ne kadar geç o kadar iyi diye düşünüyorum.benim suanki niyetim adetim 3 gün geçerse yapmak dayanırım insallah
Aslinda testi yapmak erken yapmak daha iyi cunku cogu kadin kimyasal gebelik gecirdigini test yapmadigi icin anlamiyo ve hamile kalamadigini dusunup daha cok strese giriyo. Bende bi dusuk yaptim adet gectikten 3 gun sonra test yaptim. Ve ne dra gittim nede kan verdim kendimce dedim 2 hafta sonra gidip kalp atislariyla birlikte ogreneyeyim. Ama dr randevuma 4 gun kala kanamam basladi ve dra gittigimde kan testtin 300 civari cikti gec dollenme olabilir vs deyip gonderdi. Benim kanamam artti araya hafta sonu girdi falan derken dr a gittim sekilsiz kese gozuktu.. derken en son kürtaja alindim. En buyuk pişmanlığım dra gitmemek oldu. Simdide erken ogrenip kan testiyle takip etmek istiyorum

Aslinda testi yapmak erken yapmak daha iyi cunku cogu kadin kimyasal gebelik gecirdigini test yapmadigi icin anlamiyo ve hamile kalamadigini dusunup daha cok strese giriyo. Bende bi dusuk yaptim adet gectikten 3 gun sonra test yaptim. Ve ne dra gittim nede kan verdim kendimce dedim 2 hafta sonra gidip kalp atislariyla birlikte ogreneyeyim. Ama dr randevuma 4 gun kala kanamam basladi ve dra gittigimde kan testtin 300 civari cikti gec dollenme olabilir vs deyip gonderdi. Benim kanamam artti araya hafta sonu girdi falan derken dr a gittim sekilsiz kese gozuktu.. derken en son kürtaja alindim. En buyuk pişmanlığım dra gitmemek oldu. Simdide erken ogrenip kan testiyle takip etmek istiyorum
Ben de bunu anlattım eşime bu aksam daha önce kimyasal gebelik olmustu kızımdan önce. Bız dedim asıl kimyasal gebelk bılmelıyız eger kimyasal ıse spermde sorun var demektir daha azonce mfk canlı yayında anlattı ınstagramda. Bilelim yani dedim dra gderız

Ya evet böyle riskleri de düşünüyor insan ama benim beta3500 e kadar çıkmıştı 24 sen 3500 e kadar takipli gitti.o kadar sıkıntılı bir donemdi ki hala düşündükçe getiriyorum.benim kese göründü yolk kesesi de göründü 1 hafta sonra bebeği görürüz dedi gittim ve yolk kesesi olması gerekenden büyüktü.bebek hiç yoktu.2 Güne kanamam baslar dedi ve başladı hastahanaye gittimde alttan muayenede zaten yolk gitmişti orda buzusmus 6+4 ex dediler hatta nöbetçi doktor kalp atışı almaya çalıştı ama yoktu.aslimda yolk kesesi bebeğin uzerine gelmiş gelişme alanını komple kaplamis bbek ondan gorulmemis.bakin Allah kimseye yasatmasin görüntüsünü atayım size

Eklentiler

• Screenshot_2024-06-01-00-01-07-691_com.whatsapp.jpg
    Screenshot_2024-06-01-00-01-07-691_com.whatsapp.jpg
    59 KB · Görüntüleme: 27
Hemen negatif dusuncelerii def ediyosunn. Olumlu düşünüyoruz..
bende bu ay toplu test aldim 7. gunden sonra yapmaya basladim negatifti zaten iyi kotu biliyoruz test bozuk degilse cikacagini ya da cikmayincagini adeti bekleyip onumuzdeki maclar icin antreman yapiyoruz.
Canım bana üşüme gelmeye başladı bırsaattr oyuzden modum düştü 🥺 kendimi kötüye hazırlamaya basladım. Kesinlikle ama toplu test almak güzel cok umut etmyor ınsan bence hep yaptıkca

Bende aksine düşük yaptığım gebeligimi erken beta ile öğrendiğim için ve o beta takibindeki stresi birdaha yaşamamak için ne kadar geç o kadar iyi diye düşünüyorum.benim suanki niyetim adetim 3 gün geçerse yapmak dayanırım insallah
Kuzum ben kızımda 9 gun kala ogrendım incecıktııı predictorde. 4kala da netlestı erken test yaptm kızımda ben. Ama HCG 2 kez verdm hc stres yapmadım HCG cok verme tarafı deglm ılk HCG 65.40 dı sonra 250. Bdha 12gun bekledık vallahi ☺️ hepımız farklyz ıste

Canım bana üşüme gelmeye başladı bırsaattr oyuzden modum düştü 🥺 kendimi kötüye hazırlamaya basladım. Kesinlikle ama toplu test almak güzel cok umut etmyor ınsan bence hep yaptıkca

Kuzum ben kızımda 9 gun kala ogrendım incecıktııı predictorde. 4kala da netlestı erken test yaptm kızımda ben. Ama HCG 2 kez verdm hc stres yapmadım HCG cok verme tarafı deglm ılk HCG 65.40 dı sonra 250. Bdha 12gun bekledık vallahi ☺️ hepımız farklyz ıste
Canım benim yaştan kaynakli dewamli istedi doktor.

Ya deme öyle belkide.psikolojik vücudun seni şaşırtıyor duygu durumumuza göre tepkiler veriyor.sakinles gevse biraz

Ya deme öyle belkide.psikolojik vücudun seni şaşırtıyor duygu durumumuza göre tepkiler veriyor.sakinles gevse biraz
Isı yıne 37.2 dılaltı bakalm canm savunma mekanizması işte pskolojk.😱 yarn ellerim ttrer kesn ben testi alırken cok heyecanlanan brym sen. Masallah HCG artısına gerek yok 40demyelm 30maks🤔🤣🥰

Merhaba kızlar Nisan Mayıs Ayı planlarımız grubu birçok arkadaşımıza aşırı uğurlu geldi belki bu başlıkta birçoğumuza uğur getirir ben nisan mayıs tablosunda bat'ı haziran ve mayıs sonu olanları ekliyorum listede adını göremeyenler beni etiketleyerek sat bat yazabilir...

🪻İSİM🪻🩶SAT🩶🩵BAT🩷
@nazemaydin🤰🏼🧿
@Polymnia🤰🏼🧿
@gardenya21🤰🏼🧿
@Cukurova78🤰🏼🧿
@senosderler25 Nisan22 Mayıs
@amyjegga28 Nisan24 Mayıs
@duruasya28 Nisan25 Mayıs
@bzcxa27 Nisan26 Mayıs
@Melek950126 Nisan27 Mayıs
@burrrr133127 Nisan27 Mayıs
@halolita28 Nisan28 Mayıs
@bef4530 Nisan28 Mayıs
aalesya aalesya 3 Mayıs28 Mayıs
@royaal29 Nisan29 Mayıs
@Umutlubiri1227 Nisan31 Mayıs
@duskapani5 Mayıs31 Mayıs
@subile4 Mayıs2 Haziran
@kanguruf7 Mayıs3 Haziran
kartanesi8892 kartanesi8892 9 Mayıs3 Haziran
@Childdevelopment10 Mayıs4 Haziran
@Benoower6 Mayıs4 Haziran
@dripbade9 Mayıs4 Haziran
@Evelynn9 Mayıs5 Haziran
@sonsuzlugunyanks4 Mayıs5 Haziran
@muendizleydiniz9 Mayıs6 Haziran
@CerkesMaria13 Mayıs6 Haziran
@elay8913 Mayıs7 Haziran
annelik yolunda annelik yolunda 7 Mayıs7 Haziran
@Burcinouz11 Mayıs7 Haziran
@eliflevent7 Mayıs7 Haziran
@berna969610 Mayıs7 Haziran
@Djansu8 Haziran
@merve000111 Mayıs8 Haziran
@defne959 Mayıs8 Haziran
@nisan9712 Mayıs8 Haziran
@Jane Jetgil13 Mayıs9 Haziran
@laylsari9 Mayıs9 Haziran
@mysterious712 Mayıs10 Haziran
@semocann15 Mayıs10 Haziran
@Mehtap77714 Mayıs11 Haziran
@vanilya8512 Mayıs12 Haziran
sifa1986 sifa1986 13 Mayıs13 Haziran
@mutluluksende14 Mayıs13 Haziran
@tugcee117 Mayıs13 Haziran
@Dbk334712 Mayıs13 Haziran
@tosbalak16 Mayıs13 Haziran
@Ozlenenhanim13 Mayıs14 Haziran
@Fatoss0619 Mayıs14 Haziran
@Mercan2416 Mayıs14 Haziran
@ecutos16 Mayıs15 Haziran
@Sadeizm18 Mayıs16 Haziran
@harivefaa26 Mayıs17 Haziran
@aysesngul20 Mayıs19 Haziran
@nigdeli_26 Mayıs19 Haziran
@Pamlok26 Mayıs20 Haziran
@Candy777720 Mayıs20 Haziran
@cookiep26 Mayıs21 Haziran
@babydogan25 Mayıs21 Haziran
@Bahar esinti24 Mayıs21 Haziran
@beray123 Mayıs21 Haziran
@Ozlac21 Mayıs21 Haziran
@guzelbiresinti26 Mayıs21 Haziran
@Hah6120 Mayıs21 Haziran
@aceleciaycicegi21 Mayıs22 Haziran
@beyazmanolya6622 Mayıs22 Haziran
@zlmtnz27 Mayıs24 Haziran
sdaak sdaak 24 Mayıs24 Haziran
@beezuus24 Mayıs25 Haziran
@Crpe27 Mayıs27 Haziran
@meraklime26 Mayıs27 Haziran
@kendihalince29 Mayıs29 Haziran
@bestemilka25 Mayıs30 Haziran
@bluecam30 Mayıs30 Haziran
@asiliris28 Mayıs3 Temmuz
@brckm4 Haziran4 Temmuz
Merhaba beni de ekleyebilir misiniz uğur getirsin inşallah 🦋
Sat 25 mayıs bat 24 haziran

Isı yıne 37.2 dılaltı bakalm canm savunma mekanizması işte pskolojk.😱 yarn ellerim ttrer kesn ben testi alırken cok heyecanlanan brym sen. Masallah HCG artısına gerek yok 40demyelm 30maks🤔🤣🥰
Sonda yazdığını okuyorum okuyorum anlamıyorum ne diyo bu diyorum.sonra düştü jeton.yavrum işte onlar öle bakmiyorlar yaşın kaç 40.o pis.nobetci doktor pis gurubet kadin ben basbas bağırıyorum sancidan o bana bu yaşta çocuk yaparsanız olacagi bu dedi.manyak kadın hiç unutmuyorum.kendinide gör nenem gibi.bu yaşta doktorluk yaparsanız anca bu kadar anlayış gosterirsiniz demedigime nasip pismanim tabi o anki ağrıyla şuna bı laf çarpım de rahatlim gelmiyor akla.

Bu ısı işini henüz kavrayamadim canım 😂😂😂😂 sıcaklık artıyor mu şimdi senin

Sonda yazdığını okuyorum okuyorum anlamıyorum ne diyo bu diyorum.sonra düştü jeton.yavrum işte onlar öle bakmiyorlar yaşın kaç 40.o pis.nobetci doktor pis gurubet kadin ben basbas bağırıyorum sancidan o bana bu yaşta çocuk yaparsanız olacagi bu dedi.manyak kadın hiç unutmuyorum.kendinide gör nenem gibi.bu yaşta doktorluk yaparsanız anca bu kadar anlayış gosterirsiniz demedigime nasip pismanim tabi o anki ağrıyla şuna bı laf çarpım de rahatlim gelmiyor akla.
Eskıdenmiş o şimdi herkes 30da evlenıyor neredeyse zaten ne alaka. Ama yumurta rezervi onemlı burada cok sukur bir sorun yok dmi😍❤️

Bu ısı işini henüz kavrayamadim canım 😂😂😂😂 sıcaklık artıyor mu şimdi senin
Arttı canm 1 hafta once epey. Hayatımda normal zmanda hıc Boyle artmadı gecen ay denedık ilk 2018den beri ılk bıraktık korunmayı Boyle artısım olmamıştı yumurtlamadan sonra. Üşümek de hamilelik belirtisiymiş şimdi ogrendm. Ay umarm bana böyle süreklı yazıyorum dıye kızan olmuyordur. Buradaki süre mı azaltmak ıstıyorum aslında biraz oyuzden kafama taktım cok buraya dönmesem emnmkı bukdr düşünmicektm🤣

Eskıdenmiş o şimdi herkes 30da evlenıyor neredeyse zaten ne alaka. Ama yumurta rezervi onemlı burada cok sukur bir sorun yok dmi😍❤️
Yok canım yani gorunen yok çok düzenli adet olurum hatta saati bile bellidir bazen aksar oda maks.2 veya 3 gün her ay neredeyse o uzayan akıntıyı görürüm.1 ayda tek ilişkiyle hamile kaldım ama nasipte yoktu gitti.ama hani o sorunu oluşturan bir sebep vardır onu bilmiyorum.sadece kürtaja alirken kan testinde kanın geç pihtilasmasi çıktı.doktor endişelenecek bir durumda degil dedi.

Arttı canm 1 hafta once epey. Hayatımda normal zmanda hıc Boyle artmadı gecen ay denedık ilk 2018den beri ılk bıraktık korunmayı Boyle artısım olmamıştı yumurtlamadan sonra. Üşümek de hamilelik belirtisiymiş şimdi ogrendm. Ay umarm bana böyle süreklı yazıyorum dıye kızan olmuyordur. Buradaki süre mı azaltmak ıstıyorum aslında biraz oyuzden kafama taktım cok buraya dönmesem emnmkı bukdr düşünmicektm🤣
Walla ben kızmıyorum .😂😂😂

Şunun surasinda ne kaldı şimdi otur sabaha kadar dusun yarin test yapacaksın zaten.benim daha 12 gün var ben napimmmm

X