HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Yaa bende olmadim hala artik sinirlerimde bozulmaya basladi goguslerimin agrisi bile psikolojik olarak sıkıntıya sokuyo. Koltuk altima bile dokunamiyorum. Yanii bi gonlum git kan ver diyo. Ama olmadigini dusunuyorum illaki testte cikarti 2 gun once erken gebelik yaptim. Hani gec dolleme desem iliski olmadi yumurtlamadan sonra 1 hafta 10 gun nerdeyse
Evet istiyoruz ki çıkmadıysa da belki yarın çıkar belki şöyledir belki böyledir bende ilk idrarla falan yapmadım ama onla da alakası yok kızımda akşam yapmıştım çıkmıştı yani kendi adıma konuşmak gerekirse artık umut bağlamak istemiyorum bu ay için kaç tane test yaptım yine çıksaydı çıkardı. O yüzden yaptım içicem birazdan hem reglimide düzene sokar

Kızlar merhaba, önümüzdeki hafta hsg çekileceğim. Daha önce çekilmiş olan var mı acaba? Sonrasında kullanmam için biri antibiyotik 2 ilaç yazıldı. Süreç nasıl ilerliyor? Bu ay hamile kalma şansım var mı acaba ilaçlardan dolayı kafam karıştı 😔
Ben geçen hafta çektirdim. Enfeksiyon oluşma ihtimaline karşı bir antibiyotik veriliyor. Ben de kullandım ama bana verdiği antibiyotik bir kerelik alacağım bir antibiyotikti, günlerce kullanmadım.

Adet bitiminin hemen sonrasında ilişki olmadan çekilmesi gerekiyor, bunu söylemişlerdir size de muhtemelen. Hsg çekimi sonrası benim doktorum 2 gün ilişki yok sonra korunmasız devam edebilirsiniz dedi. Hamile kalma şansınız olabilir bu ay da o yüzden, inşallah güzel haberler alırsınız 🙏🏼

Ben bekleyemiyorum ya pazartesiden itibaren test yapmaya başlıycam zaten elimde fazla var 25 30 tane filan. Pazartesi de 9dpo oluyor varsa çıkar herhalde. :işsiz:

Yaa bende olmadim hala artik sinirlerimde bozulmaya basladi goguslerimin agrisi bile psikolojik olarak sıkıntıya sokuyo. Koltuk altima bile dokunamiyorum. Yanii bi gonlum git kan ver diyo. Ama olmadigini dusunuyorum illaki testte cikarti 2 gun once erken gebelik yaptim. Hani gec dolleme desem iliski olmadi yumurtlamadan sonra 1 hafta 10 gun nerdeyse
Kızlar biraz daha bekleyin bir şey içmeyin ya gerçekten çok örnek var bakın bu geldiğim şehirde bir arkadaşın asla idrarda çıkmamış kanda öğrenmiş Yani evet çok nadir olabilir ama en azından ilaç falan içmeyin bence halolita halolita

Kızlar biraz daha bekleyin bir şey içmeyin ya gerçekten çok örnek var bakın bu geldiğim şehirde bir arkadaşın asla idrarda çıkmamış kanda öğrenmiş Yani evet çok nadir olabilir ama en azından ilaç falan içmeyin bence halolita halolita
Soğan suyu içtim canım birşey olacağını sanmıyorum zaten hafiften kasık ağrım da başladı gelir bu gece diye düşünüyorum

Ah canım ya üzülme hayat ne getirecek hiç belli olmaz ama su vücut ısısı resmen gerçek. Şu anatomimiz cok ılgnc gerçekten
Yok canım üzülmedim vardır bir hayır. Dün bir tık moralim bozuldu negatifi görünce ama sonra alıştım😄 Bugün de regl başladı. Vücut ısım düştü ertesi günü başladı resmen çok doğruymuş ben bu ateş ölçümünü hep yaparım😍

Ama yumurtlama günüm 16’sıymış benim ateşim 20’sinde arttı ilk defa. Demek ki yumurtlama olur olmaz artmıyormuş. Progesteron da yavaş yavaş yükselip ovulasyondan 1 hafta sonra filan pik yapıyor ateşten anladığıma göre.

Son düzenleme:
Evet istiyoruz ki çıkmadıysa da belki yarın çıkar belki şöyledir belki böyledir bende ilk idrarla falan yapmadım ama onla da alakası yok kızımda akşam yapmıştım çıkmıştı yani kendi adıma konuşmak gerekirse artık umut bağlamak istemiyorum bu ay için kaç tane test yaptım yine çıksaydı çıkardı. O yüzden yaptım içicem birazdan hem reglimide düzene sokar
Benimde oyle canim varsa ilk idrar falan beklemiyo cikiyo yani. Bende kekik suyu yapayim o da adet sokturuyo biliyorum.

Ben geçen hafta çektirdim. Enfeksiyon oluşma ihtimaline karşı bir antibiyotik veriliyor. Ben de kullandım ama bana verdiği antibiyotik bir kerelik alacağım bir antibiyotikti, günlerce kullanmadım.

Adet bitiminin hemen sonrasında ilişki olmadan çekilmesi gerekiyor, bunu söylemişlerdir size de muhtemelen. Hsg çekimi sonrası benim doktorum 2 gün ilişki yok sonra korunmasız devam edebilirsiniz dedi. Hamile kalma şansınız olabilir bu ay da o yüzden, inşallah güzel haberler alırsın.

Adet bitiminin hemen sonrasında ilişki olmadan çekilmesi gerekiyor, bunu söylemişlerdir size de muhtemelen. Hsg çekimi sonrası benim doktorum 2 gün ilişki yok sonra korunmasız devam edebilirsiniz dedi. Hamile kalma şansınız olabilir bu ay da o yüzden, inşallah güzel haberler alırsınız 🙏🏼
Benimki tam adetin 7.günü sabah olacak sanırım o yüzden doktor ilişkiyle ilgili bir şey söylemedi. Sadece gece 12 den sonra su içmicem ve sabah aç gidicem. Bunları söyledi. Beklediğimiz güzel haberleri hepimiz alalım inşallah 🙏 😊

Yok canım üzülmedim vardır bir hayır. Dün bir tık moralim bozuldu negatifi görünce ama sonra alıştım😄 Bugün de regl başladı. Vücut ısım düştü ertesi günü başladı resmen çok doğruymuş ben bu ateş ölçümünü hep yaparım😍

Ama yumurtlama günüm 16’sıymış benim ateşim 20’sinde arttı ilk defa. Demek ki yumurtlama olur olmaz artmıyormuş. Progesteron da yavaş yavaş yükselip ovulasyondan 1 hafta sonra filan pik yapıyor ateşten anladığıma göre.
Dogru kuzum evet resmen bedava gebelik testi. Değil mi rabbim nasıl da düzenek kurmuş 🙈 kızımdan önce buradaki ates olcme topiğinde duzenlı ölcup ortlaama gunun bulursunuz diyordu sen böyle not al. Herkesin evet belki farklı olablr veya belki de 0.1lik artabilir bak benm buay yumurtlama gerceklestı 0.2 derece arttı yumurtlama okcesi 36.4 yumurtlama gunu 36.3 sonrası 36.5 ertesi gun. Bu da artıs benim ıcın her bünye farklı belkıde 0.1 le arttı yumurtlayınca kuzum

Tablo yaptysan atarmsn bana canımmm yada not aldysan

Bu sabah yorganla yattıgım ıcın hafif terlemstım ama 3 fazlık düşüş gerceklesmiş benim örnek tablolardakı gb 0.2 önemsemedim kesn yarn sabah belli olur cok duserse degılım gebe dıcem🥺 duskapani duskapani

Eklentiler

• Screenshot_2024-05-31-18-45-36-271_com.popularapp.periodcalendar.jpg
    Screenshot_2024-05-31-18-45-36-271_com.popularapp.periodcalendar.jpg
    59,3 KB · Görüntüleme: 32
36.7 hala yüksek sayılır bence 36.5 ın altına düşmediği sürece panik yapma derim
Evet bakalım benim adet ısıım dilmaltı 36.2 fln kuzum. kızıma hamıleyken bazen 36.4 de oluyordu Bu bel ağrım çokken ısımı da ölçmüştüm ilk 2 hafta. Kanı sadece iki kere vermiştim doktor bir daha vermeye gerek yok deyince. Ama tabii ki de 36,5 bile düşse galiba moralim bozulabilir

X