HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Masallah hormonların duzenlı calısıyor da demek bu canım önümüzdeki ay dğşmezse. Ki inşallah duşmesşn. Hemen anlarsın gebeliği benim de maalesef adet günü ne yakın dusmeye baslar genelde.0.3 fln sonra kalan 0.5 adet sabahı düşer hemen hc sasmas. Bugun de cok yüksek oyuzden merak ettgm ıcın test alcam artk ısı düşerse almayacaktım ama düşmüyor nasip
İnşallah vardır canım al da yap test valla çok merak ediyorum senin kini 🥰🙏

Kızlar ben bu sabah hafif sistit gibiydim öğlene doğru da arttı yanma ve ağrı. 1 saat önce piyoloseptyl içtim ama yumurtam çatladı mı çatlamadı mı çok merak edip ovulasyon testi yapayım dedim. İdrarımı yaptığım kaba bir baktım idrarım acayip bulanık hani tortulu değil direkt netlik yok ve sarı (sarı olması normal çok su içmedim). Sonra test yaptım silik çıktı. Fotoğrafta altta paylaştığım dünkü testim, üstteki de az önce yaptığım test.

Sizce sistit veya ilaç etkilemiş midir yoksa yumurtam çatlamış mıdır? Böyle bir şey deneyimleyen oldu mu daha önce?

Eklentiler

• IMG_7431.jpeg
    IMG_7431.jpeg
    239,6 KB · Görüntüleme: 28
Evet ovulasyon testi kullandım ve doktor takibindeydim sadece 1 tane 19 mm yumurtam vardı 🥲
peki çatlamadan sonra kaçıncı gün test yaptınız.? ya da çatlamanız hangi gündü?

benim çatatma iğnesi üzerinden 14 gün geçti kafam cok karışık ve yorgun...

İnşallah vardır canım al da yap test valla çok merak ediyorum senin kini 🥰🙏
İnan aksilik o kadaryaşıyorum ki brz uyudum uyandım o kadar günlerdir arabayı almayan eşim çünkü okul hemen alt sokakta bugün abonelik işleri için aldı henüz gelmedi gelecek yemek yiyeceğiz ve arkadas beklıo ordan da akşam da özel derse gidecek yani öğretmen olduğu için dersleri var eczane buraya da uzak yine alacak arabayı ve ben bu halsizlikle gidip alamıyorum Yani yürümek istemiyorum 30larda derece hiç enerjim yok sabah bile zor durdum kızımın mezuniyetinde eşim de kati surette test yapmamı istemiyor yani söylesem gidip almaz eczanede ınsem anlsr saçmalama adeti bekleyecektin hani söz vermiştin der suabsinir oldum hala eve gelmedi yani bir bahaneyle çıkıp almam lazım eczaneye gidip yarına kalırsa çünkü nöbetçi eczaneye gitmek zorunda kalacağım muhtemelen biraz uzakta olacak İnşallah yarına kalmaz bu iş salaklık ettim günlerdir gidip almadım Yani resmen bugün gidemiyorum eczaneye zaten yürüme de gidiliyor Ama sorun Bende gidemiyorum o kadar halsizim sıcağı gözüme almıyor hıc

İnan aksilik o kadaryaşıyorum ki brz uyudum uyandım o kadar günlerdir arabayı almayan eşim çünkü okul hemen alt sokakta bugün abonelik işleri için aldı henüz gelmedi gelecek yemek yiyeceğiz ve arkadas beklıo ordan da akşam da özel derse gidecek yani öğretmen olduğu için dersleri var eczane buraya da uzak yine alacak arabayı ve ben bu halsizlikle gidip alamıyorum Yani yürümek istemiyorum 35derece hiç enerjim yok sabah bile zor durdum kızımın mezuniyetinde eşim de kati surette test yapmamı istemiyor yani söylesem gidip almaz saçmalama adeti bekleyecektin hani söz vermiştin der suabsinir oldum hala eve gelmedi yani bir bahaneyle çıkıp almam lazım eczaneye gidip yarına kalırsa çünkü nöbetçi eczaneye gitmek zorunda kalacağım muhtemelen biraz uzakta olacak İnşallah yarına kalmaz bu iş salaklık ettim günlerdir gidip almadım Yani resmen bugün gidemiyorum eczaneye zaten yürüme de gidiliyor Ama sorun Bende gidemiyorum o kadar halsizim sıcağı gözüme almıyor hıc
Yarın açık eczaneler, bugün olmasa da yarın gider gelirsin hemen. Yine de bugün alman daha iyi olur tabi sabah ilk idrarla yaparsın 🙏🏼

Yarın açık eczaneler, bugün olmasa da yarın gider gelirsin hemen. Yine de bugün alman daha iyi olur tabi sabah ilk idrarla y
Kendi şehrimde olsam bir sürü arkadaşım var al gel diyeceğim ama gurbette birkaç tane var onları da emrivaki yapamıyorum asla yani öyle saçma bir gün ki normalde anında gidebilecekken şimdi gidemiyorum hafif yolda yokuş başımda döndüğü için yürümek istemiyorum Ben yarın da nöbetçi sanıyordum komşum öyle söyledi bana bugün eğer öyle değilse süper

Kendi şehrimde olsam bir sürü arkadaşım var al gel diyeceğim ama gurbette birkaç tane var onları da emrivaki yapamıyorum asla yani öyle saçma bir gün ki normalde anında gidebilecekken şimdi gidemiyorum hafif yolda yokuş başımda döndüğü için yürümek istemiyorum Ben yarın da nöbetçi sanıyordum komşum öyle söyledi bana bugün eğer öyle değilse süper
Yok yok zorlama kendini hiç🙏🏼 cumartesi de açık oluyor eczaneler, pazar nöbetçi oluyor. Bi de 7’de kapanıyor eczaneler, bugün yetişirsin belki eşin gelirse daha 3 saat var.

Yok yok zorlama kendini hiç🙏🏼 cumartesi de açık oluyor eczaneler, pazar nöbetçi oluyor. Bi de 7’de kapanıyor eczaneler, bugün yetişirsin belki eşin gelirse daha 3 saat var.
Smdı bni alacak arkadasa gececegız sonra eve gelıcez 7bck gb o arada eczaneye ugramam mumkün degl. Ama yarn sabah alıcam muhtemelen gece bahane bulursam gderm nobetcıye. Yarın kendısı full okulda yurt nobetcısı enkotu yarn alıcam fakat azonce sırt ve bel agrm başladı adet olacak gb😔 umarm beebektendır

Merhaba, klomen ve ovitrelle sonrası 4. ve 6. günler kaset testlerim çok belirgin şekilde pozitif çıkmıştı 8.gün dayanamayıp tekrar kaset test yaptım ve negatifi gördüm silik çizgi bile yoktu. 9. gün (30.05 2024) dayanamayıp hcg testi verdim ve bugün (31.05.2024) sonucumu aldığımda 5,2 olduğunu öğrendim. Doktor sali gunu tekrarlayalim testi dedi sizce bsy var midir

Kızlar merhaba, önümüzdeki hafta hsg çekileceğim. Daha önce çekilmiş olan var mı acaba? Sonrasında kullanmam için biri antibiyotik 2 ilaç yazıldı. Süreç nasıl ilerliyor? Bu ay hamile kalma şansım var mı acaba ilaçlardan dolayı kafam karıştı 😔

Kızlar ben test yaptım bu sefer farklı marka test aldım negatif çıktı. Soğan kürü yapıcam bir an önce regl im sökülsün

Kızlar merhaba, önümüzdeki hafta hsg çekileceğim. Daha önce çekilmiş olan var mı acaba? Sonrasında kullanmam için biri antibiyotik 2 ilaç yazıldı. Süreç nasıl ilerliyor? Bu ay hamile kalma şansım var mı acaba ilaçlardan dolayı kafam karıştı 😔
Bende bu ay HSG çekildim çok şükür bir sıkıntı çıkmadı bi 5 dün kadar da antibiyotik kullanmıştım işlem sonrası. Benimki anesteziliydi sonrası hiçbir ağrı sızı hissetmedim. Umarım vesile olur bize 🤗🤗

Kızlar ben test yaptım bu sefer farklı marka test aldım negatif çıktı. Soğan kürü yapıcam bir an önce regl im sökülsün
Yaa bende olmadim hala artik sinirlerimde bozulmaya basladi goguslerimin agrisi bile psikolojik olarak sıkıntıya sokuyo. Koltuk altima bile dokunamiyorum. Yanii bi gonlum git kan ver diyo. Ama olmadigini dusunuyorum illaki testte cikarti 2 gun once erken gebelik yaptim. Hani gec dolleme desem iliski olmadi yumurtlamadan sonra 1 hafta 10 gun nerdeyse

14 gun sonra kanda cıktı canım
Ben test yaptım 3 gun var daha. Erken gebelik testi 10 ve uzerini olcer diyor. Sizin 9.42 cikmis 14. Gun kanda. Buna göre biraz daha umut edebilirim🤦‍♀️🥺 bir hafta sonra bat gerceklesmzse tekrarlayacagim.

Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canim bize de dua et🙏🧿

X