Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

elacım herşey çok güzel olacak hem hepimizin eninde sonunda çok tatlı ve sağlıklı bebişleri olcak sabır biraz sadece sabır üzme kendini nolur...

kızlar sagolun desteklerınız ıcın.

ronyacım dr.cok yogun.yarın dese yarın olcaz ama hemen amelıyat tarıhı verecegını sanmıyorum.bır an once olsada kurtulsak su dertten.bende cok ıstıyorum ama neden bu kadar fark hele morfolojı şok ettı % 1 yaa bunla hamıle kalma sansım % 1 bıle degıldır.o mucızede benı bulmaz offff.

bellı etmedım ama olayı ıdrak etmeye baslayınca gozyaslarım suzuldu gıttı.mac ızlıycektı.ben dızı ızlıyorum dıye kahveye cıktı.onun da moralı bozuk anlıyorum.uzulme dıyıp durdu.ama gıtmesı ıyı oldu.yanında aglayamadım.

ronyacım bu arada durumun ne ınsallah hamılesındr.

hazel kendini de üzme eşini de bak inan ki moral motivasyon çok önemli yüksek tutmaya çalış hem eşinin moralini hem de kendininkini tabi..

yase hamileymişsin gibi geliyo bana nedense yaaaa belki de hamilesindir canımm..

ronya sen test yaptın mı hiçç.. bi test yapsan aslında belli olur sanki..

yasecım senın nıye moralın bzuldu

adet sancılarım başladı iice adet olmadan bide daha önce adet olduktan sonra olurdu. stres yaptım ondan. ii di ama akşam gene bozuldum. bu ayı şimdiden geçtim bile adet olmadan. üzmim kendimi diom ama yapamadım bu ay nie böleim bilmiorum.

hazelcim sen yinede güçlü dur çünkü erkekler bizim gibi herşeye ağlayamaz içine atarlar.
ben daha adet olmadım geç yumurtladım bekliyorum

bu kadar ümitsizliğe kapılma hamileykende aynı belirtiler oluyomuş kırmızıları görene kadar ümitsizlik yoookkkk lmaz:

canım ben geç yumurtladım 30.gün oldu yumurtlama.şuan 8.gün yumurtlamadan sonraki yani daha erken tabi heyecanlıyım ama yok diye düşünüyorum

tugok ağzından bal damlıo tatlım da yok karnımda rahmim de doluluk var ve hepsi yakında boşalacak biliom! gebelik olsa 3. hafta böle şeler yoktur heralde ya..
aslında çoğu kadın kimyasal gebelik yaşıomuş ve yaşadının farkına bile varmadan sona eriomuş.
yani adet beklendinden kan tahlili de yaptırmayınca adetle atılıomuş. ya da bi kaç gün adet gecikir ya öle atılıomuş..

eğer bebiş yoksa bir an önce regl olmak en iyisi bide kimyasal gebelik falan çıkmasın başımıza yaaa...

yase bende izmir de oturuyorum canım aslında evlenmeden önce istanbuldaydım evlenip geldim 2 sene oldu sen ne zamandır izmirdesin buralımısın ki? konu değişsin biraz bariii....

bugün dolunay mı var nedir?bende çok keyifsizim.Hiçbişey yapmak istemiyorum.Şöle bir silkelenmem lazım sanırım.

hazelcim ya sonuçta varikosel olanların değerleri aşağı yukarı böle canım.Ve ameliyat olduktan sonra çoğunun bebeği oluyor.Sen şimdiki değerlere bakma ameliyattan sonraki değerlere bak.YA türkiyede tek iyi o doktor mu var?Başka çok iyiler varsa onlarıda araştırın.gerçi araştırmışsınızdır ama.

herkese merhaba
morfolojiye çok takmayın arkadaşlar,
benim de eşimde morfoloji, sayı ve hareket sorunu vardı. morfolojji % 4 tü, onu da yazayım. bize dedilerki, aşılama şart. 2 kere aşılama oldum. bu tedavi sürecinde eşime keçiboynuzu kürü uyguladım.
her iki aşılamada negatif sonuçlandı. ben de eşime dedimki, sıkıldım bu hormonlardan :)
bu ay kendimiz deneyelim dedim. hani şu yumurtlama dönemi hesaplama programı var ya onunla en şanslı olduğum günleri hesapladım , işte o 5 gün boyunca, ilişkide bulunduk eşimle.yani 2 günde bir falan değil. forumların birinde okumuştum sanıyorum,cinsel perhiz günü uzadıkça hareket azalıyo diye,ben de eşime dedimki gel o zaman hergün ilişkiye girelim :))
ve arkadaşlar okuyan herkese de umut olur umarım, ben doğal yoldan hamile kaldım.:)
darısı tüm isteyenlere, bu sorunlarla başetmek bazen gerçkten bunaltıyo ama, lütfen mucizelere inanın.
sevgilerle....
BUNU BAŞKA BıR YERDEN KOPYALA YAPIŞTIR YAPTIM HAZELCıM:BELKıDE GÖRMÜŞSÜNDÜR CANIM.

arkadaşım bende sana katılıyorum üniversitelerde ne iyi öğretim üyeleri var bence beklemek anlamsız biraz araştırın umarım iyi bir doktorla karşılaşırsınız süreci hızlandırmış olursunuz

ya guzelcım cok dr. amelıyatı yapıyor.bırcgundada hamıle kalan cok var hemde cogunu devlet oduyor.ama ne bılıyım.bu adam 1992 yılından berı 2500 kısıyı amelıyat etmıs.mıkrocerrahıyı turkıyeye o getrmıs.en ıyısıymıs.4000 tl ya yapıyor dusun yanı.insallah derdımıze care once rabbım sonrada o olur.aminnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…