Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

ya kızlar ancak okudum da geçmişi yani hepiniz hislerime tercüman olmuşsunuz gerçekten..her ay aynı çaba, aynı heyecan ve maalesef aynı hüsran yine de isyan etmemek lazım çok şükür yani halimize hiç değilse umudumuz varr... bende katılıyorum burada dertleşmek beni de çok rahatlatıyor iyi ki varsınızzz...

evet haklısın isyan etmemek lazım..her zaman halimize sükretmeliyiz..ama bebek konusunda kendimi teselli edemiyorum artık düşünmeyecegim olacagına varır her sey desem de yine aklımın ucunda sürekli saplantı şeklinde bu düşünce uzaklasmıo bi türlü beynimden..iş stresi cabası(

senin 26 haziranmıs benim 25 i cok hareketli günler çok kişi var o arada olcak..bakalm iyi haberler cıkar inşallah..

merhaba:)
iki üç gün soora hepimizin durumu belli olcak..ben ümitli değilim pek ama yine de belli olmaz tabi

Son düzenleme:
merhaba babu, bencede belli olmaz ümidini yitirme pozitif düşün ki gelsin bebişin umarım bekleyen herkes fire vermeden girer haziran listesine ...

slm kızlar.nehıretna sende hosgeldın canım.babu sende.ınsallah guzel haberler alıcaz artık.seytanın bacagını kırıcaz .ben kendımden umutlu degılım ama lıste kalabalıklastıkca elbet bırı cıkacak dıye dusunuyorum

ovulasyon testinden önce nasıl takip ediyodun yumurtlamayı? internetteki hesaplayıcılara baktın mı hiç? testle aynı tarihi verdi mi??

merhabalar cnm..sen nie umutlu deilsin? o cıkan belki de sen olacaksın...hakkımızda hayırlısı..hepimizin de olsa bu ay ne güzel olur:)

hoşbulduk canım epeydir takip ediyorum sizleri aranızdaki bağ çok hoşuma gitti inşallah bende hamileliğimi ilk sizlerle paylaşıcam, hepimiz için hayırlısı olsun...

kızlar aranıza katıldıgım için cok mutluyum.. sıkıntılı günlerin üstesinden birlikte gelmek daha da kolay olacak bundan eminim..ben şimdilik cıkıyorum iyi akşamlar hepinize yarın görüşürüz:))

ovulasyon testinden önce nasıl takip ediyodun yumurtlamayı? internetteki hesaplayıcılara baktın mı hiç? testle aynı tarihi verdi mi??

aslına bakarsan testten önce sadece korunmayı bıraktım gebelik için özel bi çabam yoktu ama çaba gerekiyomuş yeni anladım :) hesaplayıcılarla geçen ay pek uyuşmadı ama bu ay yakın sayılır sanrım her ay değişiyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…