Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

bugün günümüz vardı.Oratlık bebek kaynıyordu.BEnde öle oturdum.Herkes bebişiyle ilgileniyordu.ıçimden geçirdim Allahım ne olursun kimseyi bunla imtihan etme.BEbeşim olsun ve isteyen herkesin bebişi olsun tez zamanda inşallah.

selam kızlarrr geçmişi okudum bende sizin gibi ümitsizim aslında günüm geçti ama şöyle bi durum var ben kasım ayından beri korunmuyorum ve adetlerim 28 günde oluyodu fakat şubattan beri 25 24 27 günde felan oluyorum.internetten son 3 ayı yazıp hesapladığımda 21 haziranı veriyo tarih olarak.ama öncedende 28 günde oluyodum napıcamı şaşırdım hala reglide olmadım ama göğüslerimde herzamanki gibi sızı var acıyo ama bu adet belirtimde olabilir.

kızlar canım cok sıkkın bugun tumlabdakı sperm sonucumuz su

1cc 8 mılyon
total 21.6000mılyon

ılerı hareketlı%22
yavas hareketlı %23
hareketsız %55

morfolojı
normal % 1
anormal %99
ozelde yptrdıgımızla daglar kadar fark var yaaa offf

ozeldekı sonuclar ıse soyleydı

1cc 27 mılyon
total 91 mılyon

ılerı % 20
yavas % 20

morfolojı who ya gore normal % 75

canım cok sıkkın.amelıyat kacınılmaz oldu.ama benım sasrdıgım 1.5 ayda bu kadar fark edermı

Hzael moralini bozmamaya çalış ya.ınşallah ameliyatla halledersiniz.Gerçekten ya özeldeki cihazlar yanlış yada ilerledi.Ameliyatla düzelir sen cannını sıkma.Bende bu hafta moralsizim.Hiç bir yere gitmek istemiyorum, hiç bişey yapmak istemiyorum.Bu aralar çok daralıyorum.

Bende bu ay adet oursam doktora gideceğim.Beklemek sinirleirimi bozuyor.Edamm ın sölediği fındık ceviz bal polen aldım bugün.NE olursa olsun başlayacağım.OFFFFFF offfffff

canım sanırım sperm testlerı gzolemle oluyor makıneyle degıl.yınede emın degılım ama ben oyle tahmın edıyorum.makıneyle olsa arada bu kadar fark olmazdı.morfolojı cok dusuk cıktı.offff offf

Ameliyat şart canım.Biran önce olmakta yarar var o zaman.Hazel Allah vereceği zamanı biliyor.Zamanı gelmemişse karnında ölüyor, eşinin değerleri normal ouyor ama sorun yokken tutumuyor.Allah nasip edince pkolu varikoselli çiftin çocuğu oluyor.Sen dua et bol bol.Bir dua diyorlar onu okuyacağım bu akşam.Arzül ....... ama hatırlıyaniyorum.bı sitede okudum.

kenzul arş duasımı canım.onu kıbleye dönüp 7 defa okuyormussun.ben ıkı defa yaptım ama rabbım kabul eder ınsallah.hergun meryem suresı okuyrum.dua edıyorum.dılımden dusmuyor daha napım.degerlerın ıyıce dusmesı sok ettı.harekette dusukluk vardı.hareket ıyı cıktı.dıgerlerı dusuk sasırmamak elde degıl

yanı ıkı defa dedıgım 7 ser defa okudum .bır kere kandılden once bır kerede kandıl aksamı rabbım kabul etsın ınsallah

yanı ıkı defa dedıgım 7 ser defa okudum .bır kere kandılden once bır kerede kandıl aksamı rabbım kabul etsın ınsallah

canım keçiboynuzunu uyguluyodunuz dimi siz?keçiboynuzuyla havuç çok iyi geliyor çünkü.ama sen şimdi öyle deyince bende endişelendim bizde eşimin testini özelde yaptırdık.
1cc deki değer 68 milyon hareketlilik %75 morfolojide %90 çıkmıştı.acaba yanlışmıdır ya bu kadar farkedermi acaba?

kenzul arş duasımı canım.onu kıbleye dönüp 7 defa okuyormussun.ben ıkı defa yaptım ama rabbım kabul eder ınsallah.hergun meryem suresı okuyrum.dua edıyorum.dılımden dusmuyor daha napım.degerlerın ıyıce dusmesı sok ettı.harekette dusukluk vardı.hareket ıyı cıktı.dıgerlerı dusuk sasırmamak elde degıl

cnm strese bağlı olabilrimi?benim eniştemdede sperm sayısı az çıkmıştı daha sonra tekrar yaptırdılar strese sıkıntıyada bağlı olabilir demiş doktoru

Hazel bu suayı türke okursam olur mu ben kuran bilmiyorum.Birde sureleri ezberleyim diyorum.Ama dilim bile dönmüyor.keşke önce ezberleseymişim.Ayetel kürsüyle başlayayım diyorum.

arkadaşlar bugün yazılan sayfaları okudum herkeste bi umutsuzluk..benim 2 yaşında kızım var 2.bebği düşünüyorum ve bu ay 6. denemem..ilk gebeliğimde 5 ay kafayı yedim ayaklarımı havaya kaldırdım yumurtlamayı falan takip ettim...baktım 5 aydır deniyorum olmuyo umudumu yitirdim hiç uğraşmadım..yani ben istediğim için değil eşim istediğinde ilişkiye girdik..yumurtlama falan da dikkat etmedik. ve o ay kızıma hamile kaldım..yani anlayacağınız umudunu yitirip düşünmediğinde bebiş oluyo...ama sizleri çok iyi anlıyorum benim bu beişte nazlı çıktı 6. denemem....ama ilk hamileliğimde 6. denmede olduğundan bu defa korunmayı bırakınca hemen olmayacağını biliyodum yani stres yapmıyorum...ama bakın yinede 5 denemede olmadı..biraz kısmet işi ....hepiniz gönlünüzü ferah tutun...mesela ben bu ay omazsa umursamıcam..çünkü öğetmenim ve 2 ay içinde olmazsa korunmaya başlayacağım...çünkü doğum yaza rastlasın istemiyorum...2011 şubatta tekrar denemeye başlayacağım...bakalım inşallah olur...

arkadaşlar bugün yazılan sayfaları okudum herkeste bi umutsuzluk..benim 2 yaşında kızım var 2.bebği düşünüyorum ve bu ay 6. denemem..ilk gebeliğimde 5 ay kafayı yedim ayaklarımı havaya kaldırdım yumurtlamayı falan takip ettim...baktım 5 aydır deniyorum olmuyo umudumu yitirdim hiç uğraşmadım..yani ben istediğim için değil eşim istediğinde ilişkiye girdik..yumurtlama falan da dikkat etmedik. ve o ay kızıma hamile kaldım..yani anlayacağınız umudunu yitirip düşünmediğinde bebiş oluyo...ama sizleri çok iyi anlıyorum benim bu beişte nazlı çıktı 6. denemem....ama ilk hamileliğimde 6. denmede olduğundan bu defa korunmayı bırakınca hemen olmayacağını biliyodum yani stres yapmıyorum...ama bakın yinede 5 denemede olmadı..biraz kısmet işi ....hepiniz gönlünüzü ferah tutun...mesela ben bu ay omazsa umursamıcam..çünkü öğetmenim ve 2 ay içinde olmazsa korunmaya başlayacağım...çünkü doğum yaza rastlasın istemiyorum...2011 şubatta tekrar denemeye başlayacağım...bakalım inşallah olur...

evet en iyisi sitres yapmamake ümitsizliğe kapılmamak ama sen sitresini nasıl yendin.NAsıl kafandan atmayı başarabildin.İşte bana bu gerekli.Çünkü sitres yapmamam gerektiğini biliyorum ama başaramıyorum.YArdımcı olurmusunuz?

nasıl umutsuzluga kapılmıyayım.esımın sperm degerlerı cok dusuk.ne umudu morfolojı % 1 cok umutusz cok uzgunum.bılıyorum ben hıc anne olamıycam.senağlama

nasıl umutsuzluga kapılmıyayım.esımın sperm degerlerı cok dusuk.ne umudu morfolojı % 1 cok umutusz cok uzgunum.bılıyorum ben hıc anne olamıycam.senağlama

cnm lütfen umutsuzluğa kapılma.rabbim büyük benim ablamın 8 sene olmadı bebeği şimdi 2. ye hamile.allahım yokluğunu aratmasın hiçbirimize.

canım keçiboynuzunu uyguluyodunuz dimi siz?keçiboynuzuyla havuç çok iyi geliyor çünkü.ama sen şimdi öyle deyince bende endişelendim bizde eşimin testini özelde yaptırdık.
1cc deki değer 68 milyon hareketlilik %75 morfolojide %90 çıkmıştı.acaba yanlışmıdır ya bu kadar farkedermi acaba?

canım ozel hasatnede yaptrmayın yanlıs derlerdı de bu kadar farkı beklemzdım.ne olursa olsun tumlabda yaptırın.bır bucuk ay bosuna oyalandık.amelıyat sart.ama ınsallah amelıyatla duzelır.bu kadar dusuk beklemıyorduk.ıcıme attım attım aglıyorum sımdı dayanamıyorum.ya hıc anne olamazsam allahım nıye dualarımı kabul etmıyor yaa nıyeeesenağlamasenağlama

hazel nolur böyle umutsuzluğa kapılma canım ya kesinlikle normal değil bence eşinin değerleri aradaki bu fark gerçekten de strese bağlı olabilir ameliyat olunca hem tıbbi olarak hem de psikolojik olarak rahatlayacağına eminim ve o zaman kesinlikle seninde bebeişin olucak yeter ki umutsuz olma böyle...

kızlar ya benim gene moraller gitti.
hazel üzgün olman beni de çok etkiledi.
Ama tedavisi olan bişi sonuçta. Belki eşin de bebek olmayınca içine atıp stres yapmıştır. bu durumu kabullenip olumlu düşünmeye başlayınca sperm probleminde düzelme olacaktır. Ona bu kadar üzgün oldunu belli etmemee çalış bence ki o da üzülmesin. Tedavi süreçlerinde moral de çok etkilidir. Fizyolojik bulgu saptanmış ve tedavi süreci için adımlar atılmış şimdi de yanına psikolojinin olumlu yönde eklenmesi gerekir! zor gibi görünse de başarabilirsiniz.

hazelcim lütfen hemen en kötüsünü düşünme Allahın izniyle ameliyat olcak ve düzelecek iyi düşün iyi olsun canım.bence süreci hızlandırın bir an önce olsun ameliyatı rahatlayın.birde sana tavsiyem tabi kendinde araştır amazon diye bir site var orda erkek infertilitesi için ilaçlar var ben yorumlarını okudum çoğu kişilerin eşleri ilk aydan hamile kalmış hatta biri demiştiki hiç bir zaman çocuğumun olamayacağını düşünüyordum.ameliyat olsun biran önce sende dediğim siteden biraz araştırma yap.ama sakın üzülme elbet Rabbimin bir bildiği vardır vakti zamanı gelmemiştir

X