Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

bu da zaten capada docent.bırcok dr. a da turkıyede bu adam ogretmıs mıkrocerrahıyı.ben takıntılıyımdır.sonradan kotu gıderse neden ona yaptrmadık dıye dövünüp dururum bılıyorum kendımı.içimde kalmasın ama ınsallah o kadar para ve umuda deger

o zaman ona yaptır canım.ınsanın önce güvenmesi gerekiyor.RONYA nasılsın senin günüde yaklaştı sanırım.

evet canım 1.5 aydır kecıboynuzu pekmezı ve suyu bal-polen -arısıtu ,incir hepsını kullandı.ginsengte ıctı 2 hafta.havuc yedı sabahları domates bol yedı.gercı daha 3 ay olmadı bunları kullanmaya basladıktan sonra 3 ay ıcınde etkısını goruyormusuz.ama esım dr. arkadasınada sordu bu durumda amelıyat ol demıs.oncekı degerlere gore en azından sonbahara kadar bekleyın demıstı.bırde bu kadar fark olması garıp ıkı tetten bırı yanlıs demıs.bence ozeldekı yanlıstı.

sen kalbini ferah tut ve dua et.sabırlı ol.Mutlaka karşılığını alırsın.Ben inanıyorum hazel.GErçekten kalpten inanıyorum.Sonuçta sen artık değerlere takılma şimdi ameliyata odaklan.Ondan sonrasına.hep ileriye bak.Ben kürtaj oldum ama hiç bebeğimi kaybettim bölümüne girmiyorum."bende hamileyim" bölümüne giriyorum.Olumlu düşününce olumlu oluyor.BEbeğimi kaybettim bölümüne girince kalbim daralıyordu.Sonra dedim hepileriye ve pozitife odaklanmak gerekli.Sen şimdi sadece ameliyata odaklan yoksa çok yıpranırsın.

canım zaten erkek ınfertılıtesı bolumune gırınce fena oluyorum moralım dahada bozuluyor.bende hamıle kalmıycagımı bıle bıle gebelık bolumune gırıyorum.ne ısım varsa.

guzelcım ben fazlasıya realıstım.kendımı olumlu olcak dıye kandıramıyorum.hayal bıle kuramıyorum.sızlerınde canınızı sıktım kusura bakmayın.ben bı sure bunalım takılırım boyle sonra alısırım.kac kazıga alıstım .bunada alısırım.hayatımda hersey ıstedıgım gıbı hıc gıtmez.hıc sanslı degılım .

neyse senın calısmalar nasıl.bak sen bırkere hamıle kalmıssın.yıne kalabılırsın.sız guzel haber verın bari

guzelcım ben fazlasıya realıstım.kendımı olumlu olcak dıye kandıramıyorum.hayal bıle kuramıyorum.sızlerınde canınızı sıktım kusura bakmayın.ben bı sure bunalım takılırım boyle sonra alısırım.kac kazıga alıstım .bunada alısırım.hayatımda hersey ıstedıgım gıbı hıc gıtmez.hıc sanslı degılım .

neyse senın calısmalar nasıl.bak sen bırkere hamıle kalmıssın.yıne kalabılırsın.sız guzel haber verın bari

cnm şimdi okudum hepsini şoke oldum.ama hiç üzülme böyle karamsarlığa girme.herşey düzelecek emin ol .çaresi olmayan bir dertte değil inşallah iyi bir ameliyatla herşey düzelir.eminim eşin daha büyük bir karamsarlıktadır sen dirençli olacaksınki ona güç vereceksin.eşine sımsıkı sarıl herşey yoluna girer eminim..

bende size bir şey sormak için gelmiştim ama hazelin durumu aslında durumuda deilde karamsarlığı beni üzdü.kızlar dün adet olmam gerekliydi dün belirtide vardı gögüs ağrısı kasık ağrısı falan ama az önce gördüm akıntım gelmiş yumurta akı gibi iki parmağımın arasında uzayan .acaba yenimi yumurtluyorum ?eşimle 2 gün önce ilişkiye girdik acaba spermmi sperm uzarmıki parmak arasında fikri olan varmı acaba

ponısponcum reglın gecınce boyle akıntın gelmesı ck ılgınc tabı.dedıgın akıntı yumurta akıntısı gıbı cektıkce uzuyorsa yumurtlama akıntısı ama bu zamanda olması cok garıp.bence her ıhtımale karsı ılıskıye gırın.bısı kaybetmezsınız.1 hfta hala regl olmazsan bır test daha yap derım ben.

evet en iyisi sitres yapmamake ümitsizliğe kapılmamak ama sen sitresini nasıl yendin.NAsıl kafandan atmayı başarabildin.İşte bana bu gerekli.Çünkü sitres yapmamam gerektiğini biliyorum ama başaramıyorum.YArdımcı olurmusunuz?

kaç aydır denediğini bilmiyorum güzel83 ama normaldede hamilelik hemen olan bi şey değil..biz bayanlar korunmayı bırakınca hemen hamile kalınır sanıyoruz.bir bayanın bir ayda hamile kalma şansı yüzde25 ...6 aylık denemden sonra bayanların yüzde 75 hamile kalır...ama bu şekilde olamyıp 1 yılı bulanlarda var..birde benim kadın doğumculardan öğrendiğim ilişki esnasında bebeği düşünerek ilişki olunca hamile kalmak zorlanıyor...çünkü hamile kalmak için hormonların uygun seviyede olması gerekiyo ve bu hormonları harekete geçiren beyin....psikioloji fizyolojiyi etliler...mesela benim çok sinirlendiğimde yada üzüldüğümde midem çok ağrır ..üzülmek sinirlenmke psikolojik bir şey ama fizyolojik olarak mide ağrısı yaşarım...hamileliksürecinde de bu böyle oluyo..hatta ben bir yer de şunu okudum .bizler regi olunca hamile kalamadık diye üzülüyoruz moralimiz bozuluyo..tam regi dönemindeki üzüntümüz hormonları alt üst ediyomuş ve bir daha ki ayki şansımızı da kendimiz yok ediyoruz...önümüz yaz; gez dolaş keyfine bak...bebiş olacaksa oluyo ..Allah ın takdiri verince veriyo...

ya guzelcım cok dr. amelıyatı yapıyor.bırcgundada hamıle kalan cok var hemde cogunu devlet oduyor.ama ne bılıyım.bu adam 1992 yılından berı 2500 kısıyı amelıyat etmıs.mıkrocerrahıyı turkıyeye o getrmıs.en ıyısıymıs.4000 tl ya yapıyor dusun yanı.insallah derdımıze care once rabbım sonrada o olur.aminnn

hazel üzülme demeyeceğim eminimki çok üzülüyosundur haklısında üzülmekte.ama şunu düşün eşin ameliyatını olur her şey yoluna girer ve bir de bakmışsın hamile kalmışsın sonra 9 ay öyle böyle geçer annesi ve bebişin kucağında..bu günlerde gelicek emin ol..herkesin bebeği kıymetlisidir ma sen onu sıkıntılarla elde ettiğin için çook seveceksin ve o çoook şanslı bir bebiş olucak..sonra ilerde anlatırsın büyüdüğünde seni böyle elde ettik diye..emin ol kendisini çok özel hissedicek..öncelikle ameliyatın sağlıklı bir şekilde sonuçlanması ve en kısa sürede hamile kalman için dua edicem...Allah gönlüne göre verirsinn...

bugünde girememki ilişkiye :S triplerdeyim kocama sabahtan beri yüz vermiyorum şimdi gel barışalım yatağa girelimde denmez.pöff

hazel üzülme demeyeceğim eminimki çok üzülüyosundur haklısında üzülmekte.ama şunu düşün eşin ameliyatını olur her şey yoluna girer ve bir de bakmışsın hamile kalmışsın sonra 9 ay öyle böyle geçer annesi ve bebişin kucağında..bu günlerde gelicek emin ol..herkesin bebeği kıymetlisidir ma sen onu sıkıntılarla elde ettiğin için çook seveceksin ve o çoook şanslı bir bebiş olucak..sonra ilerde anlatırsın büyüdüğünde seni böyle elde ettik diye..emin ol kendisini çok özel hissedicek..öncelikle ameliyatın sağlıklı bir şekilde sonuçlanması ve en kısa sürede hamile kalman için dua edicem...Allah gönlüne göre verirsinn...

canım benım allah razı olsun hepınızden.dualarınıza cok ıhtıyacım var.ınanın bende dua ederken sızlere bu sitedekı arkadaslara ve ısteyen herkese dıye her zman dua edıyorum.meryem suresınden sonra her dua edısımde sızlerde varsınız.rabbım kabul etsın ne dıyeyım.ınsallah dedıgın gıbı olur.bu kotu gunlerı gulumseyerek anarım

Bende bu ay adet oursam doktora gideceğim.Beklemek sinirleirimi bozuyor.Edamm ın sölediği fındık ceviz bal polen aldım bugün.NE olursa olsun başlayacağım.OFFFFFF offfffff

başla tabi cnm bir çok arkadasım deniyor ve dün bir arkadasım hamile kaldı 14. denemsinde :))

nasıl umutsuzluga kapılmıyayım.esımın sperm degerlerı cok dusuk.ne umudu morfolojı % 1 cok umutusz cok uzgunum.bılıyorum ben hıc anne olamıycam.senağlama

günaydın kızlar...

hazel "umutsuzluk her yanı kuşattığında umudun vakti gelmiş demektir" bence hep iyi düşün..bu kadar farklı sonuclar cıkması normal gözükmüyo..dielim ki düşük değerler doğru olanı, onun da çözümü var ve en azından sen olmama nedenini öğrenmiş olacaksın...insanların çoğu nedeni belirlemeyen kısırlık sorunuyla karşı karşıya..şükret canım haline...ii haberlerini duyacagız bundan eminim...

X