Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

ben bu ay ısı takibi yapıcam bu ay gün aşırı ilişkiye girdik tutmadı ısı takibine göre yumurtlama ihtimali olan günlerde hergün girecem.bakalım bu ne olacak

umarım sonuc iyi olur canım..ısı takibi hakkında bi bilgim yok nasıl daha mı güvenilir bi yöntem?

canım kullndıgın ilaç var mı ovulasyon testi falan yapıo musun? yoksa günaşırı mı?
ne cok soru sordum :)
canım ben ilk aylarda int. den hesaplıyordum yumurtlama tarihini.
olmadı geçen ay ov. testi aldım. bu ay da devam ediyorum. bakalım artık.

umarım sonuc iyi olur canım..ısı takibi hakkında bi bilgim yok nasıl daha mı güvenilir bi yöntem?
bende yeni yeni edindim bilgi her sabah aynı saatte yataktan kalkmadan dil altından eteşini ölçeceksin yumurtlama döneminden önce ateş biraz düşüyor sonra birden yükseliyor yükseldiği zaman yumurtanın çatladığını gösteriyor.yumurtlama zamanı herkesin aynı olmadığı için kendi vücut ısınla anlamaya çalışıyosun yumurtlamadan sonra ateşin hep yüksek seyrediyor taki adete kadar adet dönemin yaklaşınca ateşin düşüyor düşmesse hamilesin demek.benim bildiğim bunlar.

gelecek ay ben de deneyim teşekkür ederim bilgi için:)

peki ov. testiyle internetteki sonucu karsılastırdın mı? aynı günü mü söylediler?
hayır canım. çok farklı günler çıktı. bu da birçok ayımın çöpe gittiği anlamına geliyor.
ama bir arkadaşım var mesela. int. takibiyle 3. ayında hamile kaldı.
şans işte

hayır canım. çok farklı günler çıktı. bu da birçok ayımın çöpe gittiği anlamına geliyor.
şans işte

al işte belki ben de bi sene boyunca kaç kez yumurtlama dönemimde ilişkiye girdim de farkında deilim(

internet takibi dediğiniz adet aralığı eksi 14 mü?
internette siteler var canım, yumurtlama hesaplama diye arat. son birkaç adet tarihi yazıyorsun, o sana önümüzdeki ayın şanslı günlerini yazıyor. herkeste işe yaramıyor ama yarayanlar vardır tabi

tam olarak bilmiyorum ben nasıl hesap yaptıgını son üç adet tarihini giriyosun 5 6 günlük bi dönem veriyo sana son günü de yumurtlama günün oluyo..

şans işte

takıldım ben bu duruma sanırım ben de ov. testi alcam..zaten cok mantıksız her insanın yapısı farklı saplanıp kalmamak gerekli hesaplayıcılara..hangi testi kullanıosun? kolay bi şey mi?

core marka canım benim. gittigidiyordan aldım. tanesi 1 lira.
aynı gebelik testi gibi çalışıyor. çift çizgi gördüğün zaman yumurtlama dönemin oluyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…