Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

ya zaten hıcbıryerde yaptrmıyorlar bu bızım mudur işguzar ıste.ne sinir bisi yaa.bende proje tabanlı ogrenme yontemını aldım da sunuma ne gerek var

hazelcim iyi geceler..
Ay düşündüm de rüyamda bebek görmedim uzun zamandır.
Önceden gördümde erkek bebekti. Kimindi bilmiom da öle bi rüya görmüştüm.
Ben de oğlan istiorum. Cinsiyeti ne olursa olsun farketmez tabii de gönlümüzden geçen böle.
Kızlar rüya görüo musunuz böle?

yase sen kac yıllık ogretmensın canım.kacıncı yılın.atandıgından berı ızmırdemısın

hazelcim iyi geceler..
Ay düşündüm de rüyamda bebek görmedim uzun zamandır.
Önceden gördümde erkek bebekti. Kimindi bilmiom da öle bi rüya görmüştüm.
Ben de oğlan istiorum. Cinsiyeti ne olursa olsun farketmez tabii de gönlümüzden geçen böle.
Kızlar rüya görüo musunuz böle?

ben bıkac gecedır yaptıgım ovulasyon testlerını goruyrum ruyamda cıft cızgılerı.sılık ıkıncı czıgılı testlerı doldurmusum cebıme.arkadaslarada gostermemeye calısıyorum ruyamda.anlamadım ne demek.hayır olsun.
bıkac gece oncede yıne gebelık testınde bu sefer cıft cızgı gordum.sonrada ruya bu uyanınca bıtıcek dıye dusunuyrum.ruyamda bıle ruya oldugunu anlıyorumkaydirigubbakcemile3.gercekte olsa ınanmam

Canım int. te çok var. İstiosa sunun gitsin ..!..

indirdim zaten ınternetten.hayır sunmak bısı degılde yaptrm uygulamaya calısması hos degıl.yaa belkıde bızım mudur bıraz asarım keserım havasında dolandıgı ıcın bana sinir bozucu geliyordr.kaydirigubbakcemile3

benım 6. yılım dolacak ıste

aldım canım bende sana yazdım.ii geceler bana sabah olmaz artık streslıyım sonuc ne cıkıcak dıye-tatlicadiarzu-

inşallah kızlar inşallah rabbım dualarımzı kabuleder ınsallah

suyasem gunaydın canım.bayagıdır gorusemedık

kızlar canım sıkıldı yaa esım bu sabah teoman beye gıttı muayene olmaya sperm testıde vercektı.3 gun gecmesı lazımmıs.saat hesabıyla olmazmıs.en sn cuma sabah 6 da ılıskı olmustu.cts-pazar-pzt de gecmelıymıs.offff zırt pırt nasıl gıdelım yaa burdan nısantasına.canım sıkıldı.muayene olcak artık ama elınde sperm testı olmadan.bır tane ozel hastanede yaptrdıgımız var ama onu kabul etmıyormus.off yaa cok sıkıldım cokkk.mafoldumben

hazelcim üzülme canım, yarın halledersiniz olmaz mı? iş yerinden izin alma problemi oluyor mu eşinin?
geç olsun ama güç olmasın canım. umarım yarınki testte hiçbir problem olmadığını öğrenirsiniz.
benim de günüme daha çok var ama bu ay erken gelecek sanırım. 29'unda bekliyordum ama dünden beri karnımda adet sancıları var. moralim çok bozuluyor. dün bütün gece ağladım :KK43:

günaydın arkadaşlar nasılsınız.ben bu gün kan tahlili yaptıracaktım ya gitmedim.daha dogrusu gidemedim.tekrar yıkılmaktan korkuyorum cesaret edemiyorum.bu seferde negatif cıkarsa o hastaneye bir daha gitmem.bir iki gün daha gecsin kızlar tam nette belli olur ozaman.ne olur bana kızmayın sizleride merakta bırakıyorum ama aylardan beri ben bu durumu yaşamaktan cok sıkıldım inanın.evde yaptım test ve yine silik cıktı hamile olsaydım artık bu gün net belli olmazmıydı.şimdi kan yaptırsam kanda da 5 falan cıkacak yine terettüt de kalacam en iyi bir kac gün beklemek

canım en iyisini yapmışsın, boşver zamana bırak. hayallerle yaşamak çok daha güzel, inan.
dediğin gibi birkaç güne belli olur zaten. ama canım iğnenin etkisi olsaydı artık çizgi yok olmaz mıydı testte? yani erken gebelik olabileceği için çizginin silik olması normal de. arka arkaya 3 gün çıkması bence güzel şeylere işaret.
Allah kalbinde ne varsa onu versin canım. Rabbim tez zamanda hepimizin kucaklarını doldursun.
beklemek çok zor gerçekten çok

selam kızlarrr
benim bugün adet günüm ama daha gelen giden yok.inş gelmez ümitlenmek istemiyorum ama off off beklemek çok zor.

X