Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

kızlar kardeşim geldi zorla beni hastaneye götürdü ve kan verdim geldim sonucu 3 te alacameyvahedigeldismile

canım en iyisini yapmışsın, boşver zamana bırak. hayallerle yaşamak çok daha güzel, inan.
dediğin gibi birkaç güne belli olur zaten. ama canım iğnenin etkisi olsaydı artık çizgi yok olmaz mıydı testte? yani erken gebelik olabileceği için çizginin silik olması normal de. arka arkaya 3 gün çıkması bence güzel şeylere işaret.
Allah kalbinde ne varsa onu versin canım. Rabbim tez zamanda hepimizin kucaklarını doldursun.
beklemek çok zor gerçekten çok

haklısın canım yapmayacaktım ama kardeşimin ısrarına dayanamadım gittim kan verdim geldim sonucu 3 de alacam.inş dedigin gibi olur ama hiç ümidim yok biliyomusun.allahım herkeze versin.inan 1 senedir kafa kalmadı bende artık dayanamıyorum biran önce belli olsun ki bende çareme bakıyım

hayırlısı olsun canım benim, inş saat 3'ten sonra artık aileniz 3 kişi olur :)
aynı ümitsizlik bende de var, bebek istemeye başlamadan önce her şey çok daha kolaydı. şimdi her ay aynı şeyleri yaşıyorum, çok yoruldum artık

vakiy yaklşatıkca hetecean artıyo bakalım benimde 4 gün var cuma günü olmam gerek ama ben olmak istemiyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmm

vakiy yaklşatıkca hetecean artıyo bakalım benimde 4 gün var cuma günü olmam gerek ama ben olmak istemiyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmm

inş olmazsın canım dualarımla sizlerleyim rabbim hayırlı evlatlar nasip etsin hepimize.beklemek cok zor insan dayanamıyor birşeyler yapmak istiyorsun ama ne care elinden birşey gelmiyor canını sıkma dua et ve bekle :Saruboceq:

canım senin en azından bir çocuğun var, inş ikincisini de Rabbim tez zamanda sana bağışlar.
bizim durumumuz o kadar zor ki. Allah kimseyi evlatsızlıkla terbiye etmesin

aynı ümitsizlik bende de var, bebek istemeye başlamadan önce her şey çok daha kolaydı. şimdi her ay aynı şeyleri yaşıyorum, çok yoruldum artık

ayyy inş canım yaaaa.insanı cok yıpratıyor.allahım daha yorucu ve bizi üzücü şeyler vermesin inş.senin adetine kaç gün var

ayyy inş canım yaaaa.insanı cok yıpratıyor.allahım daha yorucu ve bizi üzücü şeyler vermesin inş.senin adetine kaç gün var
benim biraz karışık canım ya. son birkaç aydır 33 günde bir oluyorum. buna göre 29'u olması gerek.
ama yumurtam ayın 9'unda oluştu. yumurtlama tarihime göre ise 23'ünde olmam lazım.
neyi esas alacağımı bilemiyorum ki

kızlar sızı cok ıyı anlıyorum.aynı seylerı paylasıyruz ve her gecen gun daha tahammulsuz oldugumu ve ufacık seylere karsı daha agresıflestıgımı hıssedıyorum.ısyana bıle basladım.rabbım sonumuzu hayr etsın ama.kafayı yemezsek ıyıdır.artık mutlu olmak ıstıyorum.bebek dusunmeden once ne rahattım.derdım yoktu.bu ne dertmıs yaa gelmeden derdı basladı.bazen kzıyorum daha karnıma bıle dusmeyen afacana ama sinirlerim laçka oldu.rabbım sabır versın barı.

denızcım ınş guzel bır haber alırız artık.moralım sıfır

kızlar sızı cok ıyı anlıyorum.aynı seylerı paylasıyruz ve her gecen gun daha tahammulsuz oldugumu ve ufacık seylere karsı daha agresıflestıgımı hıssedıyorum.ısyana bıle basladım.rabbım sonumuzu hayr etsın ama.kafayı yemezsek ıyıdır.artık mutlu olmak ıstıyorum.bebek dusunmeden once ne rahattım.derdım yoktu.bu ne dertmıs yaa gelmeden derdı basladı.bazen kzıyorum daha karnıma bıle dusmeyen afacana ama sinirlerim laçka oldu.rabbım sabır versın barı.

amin canım ya, stres yapmayın, zaman bırakın diyor doktorlar ama nasıl olacak bilmiyorum. ben hiç bu kadar stres yapacağımı tahmin etmezdim, korunurken aklım çıkıyordu kazayla hamile kalıcam diye. ah kafasızlık aaahhh!!

COLOR="DarkGreen"]BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM [/COLOR]

(Rabbim bize katından tertemiz bir nesil ihsan et şüphesizki Sen duayı hakkıyla işitensin amin)
:emir_bebek:ANNE OLMAK İSTİYORUZZZZZZ :emir_bebek:

Günü gelen arkadaşlar

ktg.............-----------18 Haziran-------? deneme:Saruboceq:
denizxx........---------19 Haziran------10. deneme.(ıdrar testınde ıkıncı cızgı sılık.kan testı yaptrmadı):Saruboceq::Saruboceq:
truf-----------------------19 Haziran-------? deneme:Saruboceq:
ronya--------------------20 Haziran-------9. deneme
:Saruboceq:
aysu87-----------------21 Haziran-------7.deneme
ponispon---------------21 Haziran------1. deneme

HAZİRANDA ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ UMUT EDENLER :lepi:

nurberra----------------23 Haziran-------12. deneme
yasekase--------------26 Haziran-------3. deneme
tırtılkurabiye----------26 Haziran-------1. deneme
tugok--------------------26 Haziran-------5. deneme
ozlemyalcinkaya----28 Haziran-------? deneme
biozard------------------28 Haziran-------? deneme
faran----------------------29 Haziran-------7. deneme
hazel82-----------------29 Haziran-------4. deneme

:lepi:HAZİRAN HAMİŞLERİMİZ:lepi:

sarısheker..........::emir_bebek::nazar::CüvCüv:KK43:ugur geıtırır inşallah bize)

TEMMUZDA ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ UMUT EDENLER :lepi:

]nisa-86-------------------1 Temmuz-------1.deneme
karats---------------------2 Temmuz-------2. deneme
lithium84-----------------3 Temmuz-------? deneme
suyasem-----------------4 Temmuz-------? deneme
nurten34------------------5 Temmuz ------? deneme
d_kupcu------------------6 Temmuz-------? deneme
mse121822.......------6 Temmuz-------6.deneme
edamm-------------------8 Temmuz-------1. deneme
darkangellove58-------8 Temmuz-------10. deneme
guzel83-------------------10 Temmuz------7. deneme
ramiznur-----------------11 Temmuz-------6. deneme
firstheaven-------------- Temmuz------- deneme

:Saruboceq::emir_bebek::Saruboceq::emir_bebek:

COLOR="DarkGreen"]BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM [/COLOR]

(Rabbim bize katından tertemiz bir nesil ihsan et şüphesizki Sen duayı hakkıyla işitensin amin)
:emir_bebek:ANNE OLMAK İSTİYORUZZZZZZ :emir_bebek:

Günü gelen arkadaşlar

ktg.............-----------18 Haziran-------? deneme:Saruboceq:
denizxx........---------19 Haziran------10. deneme.(ıdrar testınde ıkıncı cızgı sılık.kan testı yaptrmadı):Saruboceq::Saruboceq:
truf-----------------------19 Haziran-------? deneme:Saruboceq:
ronya--------------------20 Haziran-------9. deneme
aysu87-----------------21 Haziran-------7.deneme:Saruboceq:
ponispon---------------21 Haziran------1. deneme

HAZİRANDA ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ UMUT EDENLER :lepi:

nurberra----------------23 Haziran-------12. deneme
yasekase--------------26 Haziran-------3. deneme
tırtılkurabiye----------26 Haziran-------1. deneme
tugok--------------------26 Haziran-------5. deneme
ozlemyalcinkaya----28 Haziran-------? deneme
biozard------------------28 Haziran-------? deneme
faran----------------------29 Haziran-------7. deneme
hazel82-----------------29 Haziran-------4. deneme

:lepi:HAZİRAN HAMİŞLERİMİZ:lepi:

sarısheker..........::emir_bebek::nazar::CüvCüv:KK43:ugur geıtırır inşallah bize)

TEMMUZDA ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ UMUT EDENLER :lepi:

]nisa-86-------------------1 Temmuz-------1.deneme
karats---------------------2 Temmuz-------2. deneme
lithium84-----------------3 Temmuz-------? deneme
suyasem-----------------4 Temmuz-------? deneme
nurten34------------------5 Temmuz ------? deneme
d_kupcu------------------6 Temmuz-------? deneme
mse121822.......------6 Temmuz-------6.deneme
edamm-------------------8 Temmuz-------1. deneme
darkangellove58-------8 Temmuz-------10. deneme
guzel83-------------------10 Temmuz------7. deneme
ramiznur-----------------11 Temmuz-------6. deneme
firstheaven-------------- Temmuz------- deneme

:Saruboceq::emir_bebek::Saruboceq::emir_bebek:

amin canım ya, stres yapmayın, zaman bırakın diyor doktorlar ama nasıl olacak bilmiyorum. ben hiç bu kadar stres yapacağımı tahmin etmezdim, korunurken aklım çıkıyordu kazayla hamile kalıcam diye. ah kafasızlık aaahhh!!

aynen yaa aklım cıkıyordu korunurken hamıle kalırsam dıye.ama herkes dıyordu olurken yapın bır tane dıye.bız yok ev alcaz yok araba alcaz erteledık.hemen olcak sanıyorduk.aklıma tukureyım yaaa.offff offff cok dertlıyım cooookkkk

saol canım inş ama niye morelini bozuyorsun tatlım yaaa daha cok erken senin biraz bekle canını sıkma rabbim inş en kısa zamanda yüzünü güldürür.senelerce cocukları olmayanları düşün rabbim o durumlara düşürmesin.ben cok inanıyorum sen an kısa zamanda aniş olacaksın.eşinde falan bi problem yok dimi.bana bak hem bende hemde eşimde yani kendim düzeldim desem eşimden şüphe duyarım oda zaten tedavi olmak istemiyor.erkeklik gruruna yediremiyor.bende sorun falan yok sende sorun diyip cıkıyor ben ne yapayım canım.ama her olumsuzluga ragmen ne kadar telaşlansamda helen morelimi bozmadım kötü düşünmedim bu ay olmazsa öbür ay oda olmazsa olacak rabbim verecek diyorum.ne olur morelini bozma sen morelini bozup sitres yaptıkca gecikecek kendini biraz serbest bırak lütfen bak göreceksin en kısa zaman da olcak inş...

selam kızlar..
bende aranıza katıla bilirmiyim?
bende bebek istiyorum bu aydan gecti artık regl belirtileri başladı cünkü inşallah temmuzda olur artık..

şimdi ben gidiyimde biraz temizlik yapıyım vakit gecsin sonucu alır almaz size haber veririm :hulya:

kızlar esım gıtmıs dr.a sperm testı yaptr gel.esını de al bırlıkte gelın demıs.ve 3. derece degıl 2. dereceymıs.bakalım.ya bız sılıvrı tarafındayız yarın esım bırdaha nısantasına sperm testı ıcın gıtcek.sonra pers.dr. a gıtcez bırlıkte .esım sormus duzelme ımkanı ne dıye.tabı % 100 dıye bısı hıcbırseyde yoktur ama 5 hastayı amelıyat edersem 4 tanesınde degerlerde yukselme olur dıyebılırım 1 tanesındede kotuye gıtmesını engelleyebılırım demıs.yanı en azından en kotu ıhtımal degerler boyle kalır.offf ıcım bıraz rahatladı.kızlar bızede dua edın lutfen

X