Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

Ah ah ben de nasıl bekliorum bilseniz diğer hafta sonunu anlatamam. Gebe deilsem en geç haftaya bugün adet olsam bari. Nadiren benim de 2-3 gün gecikir.

bende aynı fikirdeyim valla inşallah bebiş vardır ama yoksa da hemen olsun adet ki üzmesin yaaa... hayırlısı ama inşallah bebiş vardır hepimizdeeee....

hazelcim benim bugün beklenmeyen günümdü ancak geç yumurtladım daha var herhalde kanamamım gelmesine inşallah gelmez tabide son durumumla ilgili seni haberdar ederim

hazelcim benim bugün beklenmeyen günümdü ancak geç yumurtladım daha var herhalde kanamamım gelmesine inşallah gelmez tabide son durumumla ilgili seni haberdar ederim

tamam canım inşallah guzel haber beklıyoruz sendende.sevınelım artık.

ben bua yahamile kalmayı çooook istiyorum ..6.denemem ne olur dua edin artık kalayım...bebeğim beni sevmiyo mu niye gelmiyoooo...2008 temmuz 22 de kızım dünyaya geldi..temmuz ayı inşallah bana bi bebek daha verir...6 aydır kafayı yedim...artk gelsin bebeğimmmmm

hoşgeldin ronya.bende geç yumurtlamıştım ama adetimi tam günümde oldum.ınşallah hamilesindir.

kırmızı kartı gördüm bugün 29 unda bekliyodum 1 hafta erken geldi yaa aslında benim adetlerim düzenli değil yaaa tam tarrihinde gelse keşke
neyse bu ay eşim ameliyat olduğu için hiiiççç mi hiiiçç üzülmedim ama bu ayyyy çalışmalar başlıcak hadi hayırlısı:hulya:

kırmızı kartı gördüm bugün 29 unda bekliyodum 1 hafta erken geldi yaa aslında benim adetlerim düzenli değil yaaa tam tarrihinde gelse keşke
neyse bu ay eşim ameliyat olduğu için hiiiççç mi hiiiçç üzülmedim ama bu ayyyy çalışmalar başlıcak hadi hayırlısı:hulya:

olsun çalışmalara da erken başlarsınız işte bence geç gelmesinden iyidir hadi bakalım inşallah bu ay olurr... hadi kızlarrr bi hamişşş istiyorumm artıkk alkisalkisalkis
ronya inşallah bu ay bebişşş geliyordur...

misafırlerım yenı gıttı.ama uykum yokk.cay ıcınce hep boyle oluyorum.esım sabah sperm testı vercek.muayene olcak.onuda dusunuyorum offf offfboshayallersmile

i i canım ne olsun. Bugün bakalım kızlar ne haberler verecek. firsthaven adet olmuş ama listede adını göremedim ben.

Geçmiş olsun. Misafir telaşı da bitti. Okul oyalıcak yine. Ah bu ay gebe kalsak. Umudum yok olmıcakmış gibi gelio. Olursa da çok şaşırıcam. Bugün akşamdan beri adet belirtisi gibi şeler kesildi bende. Yüzümde sivilce çıktı ama inşallah sıcaktan falandır.

firstün adı dune kadar vardı sonra fırstçüm bu ayı bos gectı dıye sıldım.dıger aya eklıycem guzel haberlerle insallah.ama regl olmasına sevındım bıran once baslar calısmalara artık.ayyy ılk aydan tutarmıs bırde ne guzel olur.

frtsheavencım sonrakı tarıhını soylede eklıyım artık.heyecanlı bekleyısımız baslasın.

COLOR="DarkGreen"]BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM [/COLOR]

(Rabbim bize katından tertemiz bir nesil ihsan et şüphesizki Sen duayı hakkıyla işitensin amin)
:emir_bebek:ANNE OLMAK İSTİYORUZZZZZZ :emir_bebek:

Günü gelen arkadaşlar

ktg.............-----------18 Haziran-------? deneme:Saruboceq:
denizxx........---------19 Haziran------10. deneme.(ıdrar testınde ıkıncı cızgı sılık.kan testı yaptrmadı):Saruboceq::Saruboceq:
truf-----------------------19 Haziran-------? deneme:Saruboceq:
ronya--------------------20 Haziran-------9. deneme
:Saruboceq:
aysu87-----------------21 Haziran-------7.deneme
ponispon---------------21 Haziran------1. deneme

HAZİRANDA ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ UMUT EDENLER :lepi:

nurberra----------------23 Haziran-------12. deneme
yasekase--------------26 Haziran-------3. deneme
tırtılkurabiye----------26 Haziran-------1. deneme
tugok--------------------26 Haziran-------5. deneme
ozlemyalcinkaya----28 Haziran-------? deneme
biozard------------------28 Haziran-------? deneme
faran----------------------29 Haziran-------7. deneme
hazel82-----------------29 Haziran-------4. deneme

:lepi:HAZİRAN HAMİŞLERİMİZ:lepi:

sarısheker..........::emir_bebek::nazar::CüvCüv:KK43:ugur geıtırır inşallah bize)

TEMMUZDA ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ UMUT EDENLER :lepi:

]nisa-86-------------------1 Temmuz-------1.deneme
karats---------------------2 Temmuz-------2. deneme
lithium84-----------------3 Temmuz-------? deneme
suyasem-----------------4 Temmuz-------? deneme
nurten34------------------5 Temmuz ------? deneme
d_kupcu------------------6 Temmuz-------? deneme
mse121822.......------6 Temmuz-------6.deneme
edamm-------------------8 Temmuz-------1. deneme
darkangellove58-------8 Temmuz-------10. deneme
guzel83-------------------10 Temmuz------7. deneme
ramiznur-----------------11 Temmuz-------6. deneme
firstheaven-------------- Temmuz------- deneme

:Saruboceq::emir_bebek::Saruboceq::emir_bebek:

Son düzenleme:
Deme bak ben de temmuzda bekleyenler arasında olcam gibi hissediorum. Nie böle karamsarım bu ay bilmiorm. Hakkımızda hayırlısı olsun..

yase sız okula kacta gıdıyorsunuz.bızım 10:30 13:00 arasıymıs.szıde semıner konusu verdıler mı.bırde bu konuyu bu hafta sunucaz.bu da yenı cıktı heralde

canım valla her ay aynı husranı yasayınca ınsan karamsarlasıyor.umutlanmıyor oncekı aylar gıbı

yase sız okula kacta gıdıyorsunuz.bızım 10:30 13:00 arasıymıs.szıde semıner konusu verdıler mı.bırde bu konuyu bu hafta sunucaz.bu da yenı cıktı heralde

Bizim 9-12 arası ama 10 u buluo bazen gitmemiz az erken ya da geç çıkabilioruz. Deişio bazen. Öğleni pek geçmez.
Benim de 6 şapka ve 6 uygulama aldım mesleki çalışmaları. Ama biz kapak konuyu verioruz sadece! Sunum yapmadık hiç! Bu sene de öle bişi denmedi. Ben yarın okuldan çıkarıp teslim etmeyi düşünüorum. Ya da hafta içi herhangi bir gün verebilirim.

X