Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

kızlar esım gıtmıs dr.a sperm testı yaptr gel.esını de al bırlıkte gelın demıs.ve 3. derece degıl 2. dereceymıs.bakalım.ya bız sılıvrı tarafındayız yarın esım bırdaha nısantasına sperm testı ıcın gıtcek.sonra pers.dr. a gıtcez bırlıkte .esım sormus duzelme ımkanı ne dıye.tabı % 100 dıye bısı hıcbırseyde yoktur ama 5 hastayı amelıyat edersem 4 tanesınde degerlerde yukselme olur dıyebılırım 1 tanesındede kotuye gıtmesını engelleyebılırım demıs.yanı en azından en kotu ıhtımal degerler boyle kalır.offf ıcım bıraz rahatladı.kızlar bızede dua edın lutfen
canım o kötüye gitme durumunun engellenmesi 3. derece içindir. bak ne güzel sizinki daha hafif seviyede. bence çok başarılı bir operasyon olacak ve en kısa zamanda değerler istenilen seviyeye gelecek.
sen içini ferah tut canım.

saol canım inş ama niye morelini bozuyorsun tatlım yaaa daha cok erken senin biraz bekle canını sıkma rabbim inş en kısa zamanda yüzünü güldürür.senelerce cocukları olmayanları düşün rabbim o durumlara düşürmesin.ben cok inanıyorum sen an kısa zamanda aniş olacaksın.eşinde falan bi problem yok dimi.bana bak hem bende hemde eşimde yani kendim düzeldim desem eşimden şüphe duyarım oda zaten tedavi olmak istemiyor.erkeklik gruruna yediremiyor.bende sorun falan yok sende sorun diyip cıkıyor ben ne yapayım canım.ama her olumsuzluga ragmen ne kadar telaşlansamda helen morelimi bozmadım kötü düşünmedim bu ay olmazsa öbür ay oda olmazsa olacak rabbim verecek diyorum.ne olur morelini bozma sen morelini bozup sitres yaptıkca gecikecek kendini biraz serbest bırak lütfen bak göreceksin en kısa zaman da olcak inş...

canım esımde varıkosel var.bugun ıyı bır dr.a gıttı.umudumuz o ıste.ozel hastanede yapılan sperm testınde degerlerı ıyı cıktı hareket bıraz sınırın altındaydı.ama gıttıgı dr. capa yada tumlab dısındakı sperm testlerını kaale almıyormus.bugunde gıttı ama 3 gun tam gecmedıgı ıcın test yapmadılar.bırdaha gıtcek yarın test ıcın.bırde esınle gel mutlaka demıs.ondan sonra amelıyat gerekır mı gerekmez mı dıye karar vercekmıs.pers. bılrıkte gıtcez canım.

senın esınde ne sorun vardı canım.ya hep dua edıyorum hepımıze hepımız kalalım dıye.sız hamıle kalsanız kendım olmus kadar sevınıcem.canım cok guzel seyler soylemıssın.inş once sen sonrada bız ardından gelırız.ama sen oncelıkle kendını dusun.bızı bosuna umutlandrmıssın gıbı dusunme.sonucta olmazsada hepımızı aynı seyı yasıyoruz.oyle dusunme ama inşallah gonulden ıstıyorumkı 3 te mutlu donersın inşallah

selam kızlar..
bende aranıza katıla bilirmiyim?
bende bebek istiyorum bu aydan gecti artık regl belirtileri başladı cünkü inşallah temmuzda olur artık..

hosgeldın canım.tabı ne demek.dertelrımızı burda paylasıyoruz.bırbırımıze destek oluyoruz

sagolun kızlar.inşallah rabbım hepımızın göbişlerini doldurur da koca gobeklı gezerız.:CüvCüv:

kızlar bir sorum olacaktı sizlere.regl bitiminden hemen sonra ilişkiye girenlerin genelde erkek bebek oluyormuş sizin bi bilginiz varmı?

lazgulu bu konuda bır bılgım yok canım.senın ılk bebegınmı olcak.erkek mı ıstıyorsunuz

firstçüm regl olmussun artık tekrardan aramıza hosgeldın.takılırsın artık daha sık.ozletıyordun kendını.temmuzdakı gununu yazda lısteye eklıyım.

canım dr. sperm sonuclarını gormeden amelıyata karar vermıyor.yarın esım teste gıtcek.pers gunu esınle bırlıkte gel demıs.adam esımın elındekı kagıtları gormus.ben yazmıstım soylıyceklerını ve soracaklarını.esınde gelsın demıs.oyle konusuruz demıs.pers gunu soylıycek canım amelıyatı.hatta esım demıskı yarın dıyın yarın olayım demıs.ama pers karar verılcek yanı.rabbım ınsallah hersey ıyıye gıder sızın ıcınde bızım ıcınde

listede kendimi görmek güzelkaydirigubbakcemile3

canım sen dune kadar vardın lıstede 29 hzıran yazıyordu.ama bu ayı bos gectınız dıye yenı aya eklemek ıcın sılmıstım.dun regl olmussun.ıyıde olmus.daha erken baslarsınız.nerdeyse 1 ayı devırıyorsunuz.

hazelcim nasılsın? ne var ne yok? çalışmalar ne alemde. ben bu gece ankaraya gidiyorum. ister istemez bıraktım çalışmayı. zaten artık vakti de geçmişti dimi?

hayır canım, oğlum var 6 yaşında şimdi ikinciyi düşünüyoruz..tabiki allah bilir ama kız olsa daha bi başka olur herhalde..ama başta sağlıklı ve hayırlı evlet olsun o daha önemli...
ama bir cok kişide öyle duydum..

firstçüm regl olmussun artık tekrardan aramıza hosgeldın.takılırsın artık daha sık.ozletıyordun kendını.temmuzdakı gununu yazda lısteye eklıyım.

canım dr. sperm sonuclarını gormeden amelıyata karar vermıyor.yarın esım teste gıtcek.pers gunu esınle bırlıkte gel demıs.adam esımın elındekı kagıtları gormus.ben yazmıstım soylıyceklerını ve soracaklarını.esınde gelsın demıs.oyle konusuruz demıs.pers gunu soylıycek canım amelıyatı.hatta esım demıskı yarın dıyın yarın olayım demıs.ama pers karar verılcek yanı.rabbım ınsallah hersey ıyıye gıder sızın ıcınde bızım ıcınde

canım inşallah bir an önce olur da sizde kurtulursunuz sonra bi de 3 ay bekliceksiniz ama olsun 3 ay sonra normale döner diyolar, evet evet muhakkak sen de git ben hiç yalnız bırakmıyorum koçişi çünkü o benim kadar araştırmıyor bilmiyor sormaz da inşallah hayırlı haberler çıkar testinden de

bizim doktor eşimin sperm testine göre imkansız değil ama ameliyat olmasında fayda var demişti

evet bu ay oş geçtim ama bu ay 1 hafta erken oldum 29 unda bekliyordum adetimi benim bi garip yaaaaa işte o yüzden de yumurtlama tarihimi bilmiyorum sıkıntılı oluyo

hayır canım, oğlum var 6 yaşında şimdi ikinciyi düşünüyoruz..tabiki allah bilir ama kız olsa daha bi başka olur herhalde..ama başta sağlıklı ve hayırlı evlet olsun o daha önemli...
ama bir cok kişide öyle duydum..

canım ben soyle bısı okumustum ama ne kadarı dogru bılemem.yumurtan catlamadan oncekı ılıskıden bekleyen spermlerle kız oluyormus.catladıktan sonrakı gelen spermlerle erkek dıye okudum.yıne soylıyım yanlıs anlamadıysam boyleydı.istersen bu sıtede bır arastr.belkı bılen vardr

yumurtayı dölleyen x kromozomu ise kız, y kromozomu ise erkektir. belirleyen tek şey kromozomdur. zamanla falan alakalı bişey değil. bende böyle biliyorum.

canım inşallah bir an önce olur da sizde kurtulursunuz sonra bi de 3 ay bekliceksiniz ama olsun 3 ay sonra normale döner diyolar, evet evet muhakkak sen de git ben hiç yalnız bırakmıyorum koçişi çünkü o benim kadar araştırmıyor bilmiyor sormaz da inşallah hayırlı haberler çıkar testinden de

bizim doktor eşimin sperm testine göre imkansız değil ama ameliyat olmasında fayda var demişti

evet bu ay oş geçtim ama bu ay 1 hafta erken oldum 29 unda bekliyordum adetimi benim bi garip yaaaaa işte o yüzden de yumurtlama tarihimi bilmiyorum sıkıntılı oluyo

amin canım ınsallah ıyı sonuclar alırız.canım zaten yumurtlama dıye takılmayın.bak ben 3 ay ovulasyon testı yaptım.ılk ay 13. gunde ıkıncı ay 15. gunde 3. ay 17-18. gunlerde yumurtladım.yani en ıyısı gun asırı bırlıktelık.boylece kacırmzsın.ben artık oyle yapcam

impaladenızcım.benım yumurta 17 yada 18. gunumde catladı.ve bız en son ılıskıyı 18. gunun sabahı yaptık.bugun esım dr. a gıtcek dıye perhıze gırdı.sperm testı ıcın.o zamandan berı mecburen calısma olmadı.kısmet artık

yumurtayı dölleyen x kromozomu ise kız, y kromozomu ise erkektir. belirleyen tek şey kromozomdur. zamanla falan alakalı bişey değil. bende böyle biliyorum.

evet haklısın en gercek belırleyıcı aslında bu.ve cınsıyetı belırleyen esınmıs.senden hıcbıı gelmıyor cınsıyet ıcın.esınden y kromozomu baskın gelırse erkek x kromozomu gelırse kız oluyormus.ama yınede bır umıt.denemekte fayda var.ama en bası saglık tabi

X