Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

slm arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım benide eklermisiniz listeye lütfennnn.2yıllık evliyim yaklaşın 10 aydır bebek istiyoruz ama olmadı. ben polikistik over sendromluyum.eşimde de canlı sperm sayısı az.şu anda yumurta takibi yaptırıyorum.klomen kullandım.gecen cuma günü benim reglimin 13.günüydü yumuşlarım 4 ve 8 mm arasıydı.dün yine gelmemi söylemişti dr gittim ve yumurtalarım solda 21mm sagda ise 22mm olmuş iki gün boyunca eşimle birlikte olmamı söyledi.çatlama iğneside yapamadık cok buyudugu için.bakalım yarın tekrar gidecem dr hayırlısı bakalım kızlar.bende bu ay ve önümüzdeki ay hamile kalmak isteyenlerdenim benide listenize eklersenizz cokkk sevinirim.inş bu liste hepime ugur getirir....

hosgeldın canım.umarım en yakın zamanda hamıle kalırsın.pco ıcın sogan kürü yapıyorlar kisti yok ediyormus.esının canlı spermı % kac cıktı.

canım sogan kürünü gecen uyguladım adetime 10 kala tekrar yapacam eşimin canlı sperm sayısı %4 malesefff

nurberra nbr canım.guzel lıstene eklersın degılmı arkadasları zemuszemus

hoşgeldin cnm aramıza Allahım tez vakitte nasip etsin sağlıkla inş hepimize bende 13 aydır bekliyorum ama henüz hiç bişi yok inş olur diyorum buaada bende yumurta takibi yaptıryorum ama sadece bi gün çağrıyo daha sonra gelmene gerek yok diyo okadar sıkıldımki bu durmdan nasıl takip anlamadımneyse bnmde yumoşlar 2 taneydi ve büyümüş demişti bu hafta boyunca çalşn dedi biahda gel demedi uff regl olursan 3.günü gel dedi okadar yanii buarada ialç kullanmadım hiç bakalım diğer reglim gelmez inş e hamiş olurum inş hepimiz burdan bu güzel haberi veririz bugüzel yaz aylarında

canım sogan kürünü gecen uyguladım adetime 10 kala tekrar yapacam eşimin canlı sperm sayısı %4 malesefff

sayısı nasıl pekı.kürler uyguladın mı esıne.bence kecıboynuzu falan dene.ginseng tabletı al.bal-polen-arısutu karısımı.bol domates yesın.cılekte.avokado ve denız urunlerı kırmızı et haftadab bıkac kez.cevız-fındık-badem.gun asırı bal-zencefıl ver.havucta yesın hergun.bunlar dogal yoldan ıyı gelebılır.ama 3 ayda etkısı olur ancak.cunku spermler 3 ayda yenılenıyor.bence bır an once baslat esıne.
bız uyguluyoruz cunku

BıSMıLLAHıRRAHMANıRRAHıM

(Rabbim bize katından tertemiz bir nesil ihsan et şüphesizki Sen duayı hakkıyla işitensin amin)
ANNE OLMAK ıSTıYORUZZZZZZ

HAZıRANDA ÇıFT ÇıZGıYı GÖRMEYı UMUT EDENLER :lepi:
d_kupcu--------9 Haziran
sevdalinka-----9 Haziran
ramiznur---------10 Haziran
guzel83--------12 Haziran
mse121822.......15 Haziran
ktg.............18 Haziran
truf----------------19 Haziran
ronya------------20 Haziran
nurberra-------24 Haziran
yasekase---------26 Haziran
tırtılkurabiye----26 Haziran
hazel82-------27 Haziran
ozlemyalcinkaya----28 haziran
faran------------29 Haziran
firstheaven----29 Haziran
suyasem-------- ? Haziran

TEMMUZDA ÇıFT ÇıZGıYı GÖRMEYı UMUT EDENLER

lithium84--------3 Temmuz

murebdu-------4 Temmuz
nurten34------5 Temmuz

edamm--------8 Temmuz

hb arkadaşlar tşk güzel dilekleriniz için.bende ilk defa yaptırdım takip.11. ve 13. günlerine cok küçük demişti dr.hafta sonuna dek geldigi için gidemedim pazartesi yani dün gittim bu seferde cok büyümüş ignede olamadım bakalım hayırlısı ne olacak görecez...

nurberra bırde yumurtladıgını tahmın ettıgınden sonrakı gunlerde gıtsene catlamısmı catlamamısmı bakar en azından.yada adetıne 6-8 gun varken progesteron testı mı ne yapıyorlarmıs.kan testı orda catlayıp catlamadıgı bellı oluyormus.aklında kalmasın bu ay onu yaptr bence

eşime keçi boynuzu kürü yaptım ama malesef yediremedim bende pekmezini aldım onu yaptı e vitamini kullanıyordu ama 1 ay sürdü sıkıldı bıraktı ne yapayım bende kendim için ugraşıyorum nasip kısmet bakalım...

evt cnm progesteron testi bu ay yaptırmay dşünüyorum bakalım reglime bi hafta kala olsun inş gidicem ama başka doktora çünkü kendi doktorum dicek çok streslisin biraz sert bi bayan ama işinde ii işte.hayrlıs artık cnm

canım benim sanırım 19 olması gerekiyor adetlerim biraz düzensiz oldugu için tamda bilemedim ama 19.olması gerek

hazelcim buarada doktorum dediki yumurtan çatlıyo eğer çatlamasaydı 2 2.5 ay reglin gelmezdi dedi o yüzden çatlayp çatlamdığını sorunca bunu söledi bana yani biraz geç oluyo ama oluyo dedi o yüzden reglime kadar çalşmaya devam etmem gerek sanırm

arkadaşalar şimdi benim kasıklarım sabahtan beri agrıyor acaba yumurtammı catladı ki bilen varmı aranızda

canım benim sanırım 19 olması gerekiyor adetlerim biraz düzensiz oldugu için tamda bilemedim ama 19.olması gerek

tmm cnm ben 19 diye ekeleyeim benmde çok aşır dzenli değil cnm 32 37 arası değişiyo günlerim inşallah yumoşlarmz çatlamıştır cnm ikimizinde 2 tane olmuş buay yumurtalrı belki ikizlerimiz olur Allahım ol dedikten sonraaaa inş hayrılsylaa beklememizin mükafatını alırz inş cnm

denizxx burnunu tıkayıp ıcsın.kecıboynuzu kürü yararlı .pekmezı onun kadar degılmıs.ama ben ıkısınıde verıyorum.yda dıger seylerı bol bol yesın barı.

kızlar ben bır yerde okudum 1 yıldır hamıle kalamayan ve eslerınde yanı erkeklerde sorun olan cıftlerde 30 erkege 1 ay boyunca domates yedrmısler bol ve 19 unun partnerı hamıle kalmıs.domatestekı lıkopen maddesı spermlere cok ıyıymıs vede havuc.tavsanlar neden boyle cok doguruyorlar .havucmus sebebı.bence yedırın bol bol

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…