Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

farancım bunu senın ıcın buldum.bence sen bırdahakı ay bırdaha testesteron testı yaptr.cunku bazı yerlerde senın degerın normal degerler ıcınde.

ANDROJEN ORTALAMA + SD
Dihidrotestosteron (DHT) 0.17-0.06 ng/ml
Testosteron (T) 0.31-0.11 ng/ml Adrostenodion (A) 1.25-0.20 ng/ml
Dihidroepiandrostenodion (DHEA) 4.56-2.00 ng/ml
Dihidroepiandrostenodion Sulfad (DHEA-S) 1900-500 ng/ml
Androstenodiol 0.75-0.30 ng/ml
Serbest testosteron (Serbest-T) 5.39-2.73 pg/ml

Tablo 6: Anrojenlerin normal periferik değerleri.

kızlar ben bişey öğrenmek istiyorum ben gecen ay 25 mayıs da regli oldum ve reglim siklusu 30 günde bir oluyor.bu ay ovulasyon tarihim 5-10 arası ama biz sadece 4 haziranda beraber olduk ve bir daha olamadık birde 10 haziranda olacaz sizce gebelik oluşma olası olabilirmi bukadar az beraberlikte

canım oyle dusunme bende gecen ay yapıskan akıntı gormedım.beyaz beyaz bısıler vardı.bu ay 8. gunum suan hala bısı yok.ılla o olcak dıye bısı yok.sen calısmanı yap rabbım ısterse olur.merak etme.sogan suyunun yararını cok okudum .kıstlere cok faydalıymıs.inşallah rabbım bekletmez daha fazla.

biz ilk defa deniyoruz o yüzden bu konuda cok fazla bilgim yok bana yardımcı olacak soruma cevap yazacak kimse yokmu?

valla canım rabbım ıstedıkten sonra hersey olur.benım arkadasım adete yakın hamıle kalmıs.adet bıle olmus.sonrakı ay bırdaha adet olmayınca anlamıs.ama sız nıye 10 hazıranda dıyorsunuz.bugunler tam yumurtlama zamanın.bence sımdıde olun.inşallah tutar.bellı olmaz:))

canım oyle haklısın ama bence sız tetkıklerınızı bırdaha yaptrırsınız bu ay olmazsa ama ınsallah olur.

esının varıkoselı ne durumda belkı ondandr bu bebısın gecıkmesı.amelıyat denırse olur.sızde kurtulursunuz.sonrada hemen gelır bebısın.ama once sperm testı yaptırın sonrada bıkac dr. a gorunun.sen ıstersen fılm cektr.bırdaha hormon testlerı yaptr.hala bısı yoksa takmadan devam edersınız.nasıl takılmıyorsa ama takmamak bebısı getırıyormus.takınca gelmıyormus su ınatcı bebısler:ecrin_bebek:

ovulasyon testi aldım onda iki koyu çizgiyi yakalayamadım daha bugünde deniyecem bakalım.eşim takıntılı 10 da yumurtlama dönemin diyor ve beni çıldırtıyorrrreyvahedigeldismile

udub canım sız gun asırı bırlıkte olun.boylece yumurtlamayı kacırma gıbı bır durumunuz olmaz.senın testın varsa hergun yapmaya devam et mutlaka cıft cızgı gorurusun.zaten senın yumurtlaman su 4-5 gun ıcınde olur dıye dusunuyorum.gun asırı calısamaya devaaamm

haklısın gün aşırı çalışma yapmamız gerek ilk denememiz olduğu için biraz bu konularda tecrubesizim.çok soğal canım ya.Allahın izniyke inş bebişlerimizi en yakın zamanda kucaklarımıza alırız.

hazel82 canım ya ovulasyon belirtisi olarak kasıklarda ağrı oluyormu benim bugün kasıklarımda ağrım var.

bakalım hayırlısı artık bende geçtiğimiz 3 ayda akıntı hep vardı yumurtlamaya yakın hemde baya yoğun gelirdi.ama bu ay yok.kasık ağrılarım var sadece.oda kistten diye düşünüyorum.bakalım 3-4 gün içinde belli olur yumurtlama olup olmayacağı zaten.geçen ay çok stres yapmıştım artık bu ay çok umursamıycam.geçen ay hamilelik belirtileri vardı hep ve adet belirtileri yoktu ilk defa ama yinede adet oldum.o yüzden bu ay artık düşünmiycem.

bıozard sende gecen ay adete yakın ovulasyon cıft cızgıde cıktı degılmı.ben umutluydum oyuzden de ama nasıp ıste.nıye bu kadar bekletıyorlar yaa

bıozard sende gecen ay adete yakın ovulasyon cıft cızgıde cıktı degılmı.ben umutluydum oyuzden de ama nasıp ıste.nıye bu kadar bekletıyorlar yaa

tam pozitif değilmiş ya ilk çıktığında bana pozitif gibi gelmişti ama bekletince baktım silikti çok koyu değildi yani.ben iki çizgiyi aynı renk sanmıştım ama değilmiş.

canım çok yüksek değil senin sanırım üzülme

kızlar aranızda hiç soğan kürünü deneyen oldu mu?

ayrıca ben geçen ay kullandım, aşırı akıntısı olanlar olmuş, sarı renkli ama bende aksine her zaman olan akıntımı kuruttu resmen bilmiyorum faydası oldu mu ayrıca ovulasyon testi de kullandım ondan da sonuç alamadım, eşimin varikosel olduğunu öğrendik hemen ameliyat oldu o yüzden bu ayı pas geçtim ben daha ameliattan önce 1 kez ilişkimiz oldu bu saatten sonrada olmaz yani bu ay ama soğan kürü iyi diyorlar temizliyomuş hiç değilse ama ben daha kullanmıcam, sperm için hazel havuç suyu demiş eşime içireceğim bi çuval alıyım da havuç sıkıp sıkıp içireyimkaydirigubbakcemile2

içsinler güzelleşsinler:içelim::roflol:

valla yemekten ıcmekten bızımkı 1 ayda 2 kılo aldı.daha bu baslangıc.zavallım yaa

BıSMıLLAHıRRAHMANıRRAH

(Rabbim bize katından tertemiz bir nesil ihsan et şüphesizki Sen duayı hakkıyla işitensin amin)

ANNE OLMAK ıSTıYORUZZZZZZ

HAZıRANDA ÇıFT ÇıZGıYı GÖRMEYı UMUT EDENLER

d_kupcu--------9 Haziran

sevdalinka-----9 Haziran

ramiznur---------10 Haziran

guzel83--------12 Haziran

ktg.............18 Haziran

truf----------------19 Haziran

ronya------------20 Haziran

nurberra-------24 Haziran

yasekase---------26 Haziran

tırtılkurabiye----26 Haziran

hazel82-------27 Haziran

ozlemyalcinkaya -------28 haziran

biozard----------28 Haziran

faran------------29 Haziran

firstheaven----29 Haziran

suyasem-------- ? Haziran[

TEMMUZDA ÇıFT ÇıZGıYı GÖRMEYı UMUT EDENLER

lithium84--------3 Temmuz

murebdu-------4 Temmuz

nurten34------5 Temmuz

edammm----5 Temmuz

Son düzenleme:

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

(Rabbim bize katından tertemiz bir nesil ihsan et şüphesizki Sen duayı hakkıyla işitensin amin)
ANNE OLMAK İSTİYORUZZZZZZ

HAZİRANDA ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ UMUT EDENLER :lepi:
d_kupcu--------9 Haziran
sevdalinka-----9 Haziran
ramiznur---------10 Haziran
guzel83--------12 Haziran
ktg.............18 Haziran
truf----------------19 Haziran
ronya------------20 Haziran
nurberra-------24 Haziran
yasekase---------26 Haziran
tırtılkurabiye----26 Haziran
hazel82-------27 Haziran
ozlemyalcinkaya----28 haziran
faran------------29 Haziran
firstheaven----29 Haziran
suyasem-------- ? Haziran

TEMMUZDA ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ UMUT EDENLER

lithium84--------3 Temmuz

murebdu-------4 Temmuz
nurten34------5 Temmuz

edamm--------8 Temmuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…