Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

deniz benim kasıklarımda ağrı olduğunda ovulasyon testinde çif çizgi olmuştu .Sanırım 24 saat içerisinde yumurtlayacak olabilirsin benim öle oldu.

BıSMıLLAHıRRAHMANıRRAHıM

(Rabbim bize katından tertemiz bir nesil ihsan et şüphesizki Sen duayı hakkıyla işitensin amin)
ANNE OLMAK ıSTıYORUZZZZZZ

HAZıRANDA ÇıFT ÇıZGıYı GÖRMEYı UMUT EDENLER :lepi:
d_kupcu--------9 Haziran
sevdalinka-----9 Haziran
ramiznur---------10 Haziran
guzel83--------12 Haziran
mse121822.......15 Haziran
ktg.............18 Haziran
denizxx.......19 Haziran
truf----------------19 Haziran
ronya------------20 Haziran
nurberra-------24 Haziran
yasekase---------26 Haziran
tırtılkurabiye----26 Haziran
hazel82-------27 Haziran
ozlemyalcinkaya----28 haziran
faran------------29 Haziran
firstheaven----29 Haziran
suyasem-------- ? Haziran

TEMMUZDA ÇıFT ÇıZGıYı GÖRMEYı UMUT EDENLER

lithium84--------3 Temmuz

murebdu-------4 Temmuz
nurten34------5 Temmuz

edamm--------8 Temmuz

denizxx burnunu tıkayıp ıcsın.kecıboynuzu kürü yararlı .pekmezı onun kadar degılmıs.ama ben ıkısınıde verıyorum.yda dıger seylerı bol bol yesın barı.

kızlar ben bır yerde okudum 1 yıldır hamıle kalamayan ve eslerınde yanı erkeklerde sorun olan cıftlerde 30 erkege 1 ay boyunca domates yedrmısler bol ve 19 unun partnerı hamıle kalmıs.domatestekı lıkopen maddesı spermlere cok ıyıymıs vede havuc.tavsanlar neden boyle cok doguruyorlar .havucmus sebebı.bence yedırın bol bol

hazelcim ben domatesi ve havucu ilk defa duyuyorum .

evet kasıklardakı agrılar ozellıkle yumurtlama zamanlarında goruluyorsa yumurtlamanın oldugunu bellı edıyor.calısmaya devam kızlar bır gun calısın bır gun bos bır gun calısın bır gun bos:hulya::hulya::hulya:

calısın kızlarrrr

hazelcim ben domatesi ve havucu ilk defa duyuyorum .

canım havuc kürü bıle var spermlerde hareketı saglıyormus.ama ben sıkmıyorum.cunku kecıboynuzu kürü yapıyorum.o yuzden havucu yedırıyorum. domatesı de arastrdım ve oncesınde esımın dr. arkadası vardı.bız varıkoselı ogrenınce bıze bır lıste yaptı.yazdı.domates ordada vardı.ve sonra burda yani KK da bır topıkte okudum.nevrosky ısımlı bır kullanıcı acmıstı.okudugumda sasırdım bende

denizxx burnunu tıkayıp ıcsın.kecıboynuzu kürü yararlı .pekmezı onun kadar degılmıs.ama ben ıkısınıde verıyorum.yda dıger seylerı bol bol yesın barı.

kızlar ben bır yerde okudum 1 yıldır hamıle kalamayan ve eslerınde yanı erkeklerde sorun olan cıftlerde 30 erkege 1 ay boyunca domates yedrmısler bol ve 19 unun partnerı hamıle kalmıs.domatestekı lıkopen maddesı spermlere cok ıyıymıs vede havuc.tavsanlar neden boyle cok doguruyorlar .havucmus sebebı.bence yedırın bol bol

hazelcigim eşim okadar huysuzki yok dedimi bitti bir daha hayatta içmez onu digerlerini de yapmaya calıştım ama onda pek istek olmayınca artık bende bıraktım ne yapayım.ben o sogan kürünü ne zorluklar içtim ama o kaeçiboynuzunu içmiyor yapacak birşeyim yok kendi bilir...kaydirigubbakcemile

bnmde oldu kızlar yaa hemde çok fena ağrlardı ama inş kaçırmamşıszdır bakalım Allah nasip eylemişse olur inş ben 14.günümde doktora gittiğimde daha yumoşalar çatlamştı o gn ve sonraki 3 gün çok ağrm oldu

kızlar ınfertılıte bolumunden erkek ınfertılıteıne gırıp.erkek ınfertılıtesıne ıyı gelecek bılımsel arastrmalar adlı konuyu okuyabılırsınz

tmm cnm ben 19 diye ekeleyeim benmde çok aşır dzenli değil cnm 32 37 arası değişiyo günlerim inşallah yumoşlarmz çatlamıştır cnm ikimizinde 2 tane olmuş buay yumurtalrı belki ikizlerimiz olur Allahım ol dedikten sonraaaa inş hayrılsylaa beklememizin mükafatını alırz inş cnm

inşşşşşşaklinialirimsmilebenimde 2 yumurtam gelişmişti dr dediki hatta biri kistleşmek üzere nerdeyse dedi .herşey allahtan rabbim nasip ettiyse neden olmasın hadi bakalalım yarın sabah dr gidecem neler olmuş görecez...eyvahedigeldismile

inşşşşşşaklinialirimsmilebenimde 2 yumurtam gelişmişti dr dediki hatta biri kistleşmek üzere nerdeyse dedi .herşey allahtan rabbim nasip ettiyse neden olmasın hadi bakalalım yarın sabah dr gidecem neler olmuş görecez...eyvahedigeldismile

hadi hayrılıs cnm yarın kaçıncı günün denizcim bende 14.günde gittim ikiside büyümüştü bugün 18.günümdü ve çatlamışmdr bilmiyorum ama bende bi hafta sonra falan gitmeyi düşünüyorum bakalım nolcak

:Saruboceq:yumurtalarım yeterince fazla büyümüşler hiç agrımıyordu bu gün sabahtan beri agrıyor batıyor allahım inşallah çatlamıştır

denızcım ıyı haberını beklıyoruzınsallah catlamıstr canım.ama esınde problem varsa hergun degıl gun asırı ılıskı yasayın.yoksa sperm kalıtesı dusuyrmus

kızlar ben 13-15. gunlerde catladıgını dusunuyorum buovulasyon testleriyle.12. gunumde gıdeyım degılmı bende.12-14-16. gunlerde gıtmeyı dusunuyorum. .cts 12. gunum gıdıcem sonra ne zaman derse.takıp yaptrayım dıyorum bu ay bende

hadi hayrılıs cnm yarın kaçıncı günün denizcim bende 14.günde gittim ikiside büyümüştü bugün 18.günümdü ve çatlamışmdr bilmiyorum ama bende bi hafta sonra falan gitmeyi düşünüyorum bakalım nolcak

yarın benimde 18.günüm canım aynıyız ama dr bana yarın gelmemi söyledi bakalım cok heycanlıyım 2 gün boyunca ilişkiye girin demişti.belkide catlamışızdır hııı nedersin sende deagrı falan varmıdelikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

X