Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

canımcım ayyy agzına saglık inş dedigin gibi olur herhalde dua edip sabırla beklemekten başka carem yok

denızcım canım bı arkadas soyle yorum yapmıs aynen kopyalayıp yapıstırıyorum.offf ınsallah hamılesıdr.dua edıcem canım

hazel82 kullanıcısından alıntı
kızlar bılgınız varmı.catlatma ıgnesınden 11 gun sonra ıdrar testınde ıkıncı sılık cızgı ıgne etkısımı yoksa gebelık mı.arkadasın oyle de

canım bende çatlatma iğnesi kullandım iğnede 12-13 gun sonra kan testi yapılıyor idrar testi değil .idrarda çıkan ikinci çizgi iğneden kaynaklanıyor olabilir.idrar testi adet gectikden en az 1 hafta sonra yapılıyor.

canım sen 15. gununde yaptr ıstersen kan testı o zaman.ınsallah vardr.ama cıkmayanın nasıl cıkmıyor.offf aklım ıyıce karıstı.bızım neden sevınclerımız yarım kalıyor-tatlicadiarzu-

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

(Rabbim bize katından tertemiz bir nesil ihsan et şüphesizki Sen duayı hakkıyla işitensin amin)
ANNE OLMAK İSTİYORUZZZZZZ

Günü geçen arkadaşlar

ktg.............-----------18 Haziran-------? deneme
denizxx........---------19 Haziran------10. deneme.(ıdrar testınde ıkıncı cızgı sılık.kan testı yaptrmadı):Saruboceq::CüvCüv::Saruboceq:
truf-----------------------19 Haziran-------? deneme

HAZİRANDA ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ UMUT EDENLER :lepi:

ronya--------------------20 Haziran-------9. deneme
aysu87-----------------21 Haziran-------7.deneme
ponispon---------------21 Haziran------1. deneme
nurberra----------------23 Haziran-------12. deneme
yasekase--------------26 Haziran-------3. deneme
tırtılkurabiye----------26 Haziran-------1. deneme
tugok--------------------26 Haziran-------5. deneme
ozlemyalcinkaya----28 Haziran-------? deneme
biozard------------------28 Haziran-------? deneme
faran----------------------29 Haziran-------7. deneme
hazel82-----------------29 Haziran-------4. deneme

:lepi:HAZİRAN HAMİŞLERİMİZ:lepi:

sarısheker..........::CüvCüvugur geıtırır inşallah bize)

TEMMUZDA ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ UMUT EDENLER :lepi:

]nisa-86-------------------1 Temmuz-------1.deneme
karats---------------------2 Temmuz-------2. deneme
lithium84-----------------3 Temmuz-------? deneme
suyasem-----------------4 Temmuz-------? deneme
nurten34------------------5 Temmuz ------? deneme
d_kupcu------------------6 Temmuz-------? deneme
mse121822.......------6 Temmuz-------6.deneme
edamm-------------------8 Temmuz-------1. deneme
darkangellove58-------8 Temmuz-------10. deneme
guzel83-------------------10 Temmuz------7. deneme
ramiznur-----------------11 Temmuz-------6. deneme

:Saruboceq::Saruboceq:

offf ya denızcım uzuldu sanırım.ama bız bılemeyız yıne rabbım bılır.belkı bosuna hayalkırıklıgına ugramısızdr.belkıde gercekten hamıle.daha hıcbırsey bıtmıs degılkı

offf ya denızcım uzuldu sanırım.ama bız bılemeyız yıne rabbım bılır.belkı bosuna hayalkırıklıgına ugramısızdr.belkıde gercekten hamıle.daha hıcbırsey bıtmıs degılkı

evet canım fazkada ümitlenmiyorum sonunda üzülmeyeyim diye ama hayırlısı kim etkidir kimide etkisi deyildir diyo bakalım tatlım en iyi sonucu hafta içi yapmak bencede ozaman konuşuruz inş allahtan hakkımda hayırlısı neyse onu istiyorum.:Saruboceq:ilgin için tşk ederim

hazel sarışekerde haber var mı ya ben göremedim de geçmişte. başka bi topikte falan gördün mü. bu gebelik evde mi belli olmuştu. doktora gidip baktırıp bize tekrar dönmedi sankii. öle olsadı belirtirdi gibime gelio. belki müsait deildir. net. gitmişttir.

sarışeker bize durumunda bahseder misin. gebe olsan da olmasan da...

canım bence sen yarın sabah yine yap.eğer gerçekten hamileysen çizgi koyulaşır çünkü hergün değer iki kat artıyo.ama eğer değilsen ve iğnenin etkisiyse ozaman aynı çıkar.sende rahatlamış olursun.

denızcım 18. gune kadar beklesın hala regl olmamıssa knda baktrsın bazen kanda bıle ıgneden dolayı yanlıs sonuc cıkabılıyor dıyorlar.ayrıca sunu da soylemısler ertesı gunlerde ıdrar testı yaptıgı zaman cızgı daha koyulasrsa hamılelık olabılır.ama daha sılıklseırse ıgnenın etkısıdır dıyorlar

ayy bebiş geliyrmu acabaaa:) çok sevindim deniz inşallah hamişsindir bende bu ay çok ümitlenmiştim ama benimki hüsranla sonuçlandı umarım sen bu çemberi kırar bizede uğur getirirsin.

bu arada kızlar ateş ölçme yöntemini deneyen varmı.bende başlamak istiyorum ama ayrıntılı bir bilgi edinemedim.şunu biliyorum sadece yataktan kalkmadan sabah sabit bir saattte ateş ölçülecek koltuk altı olmayacak ama bazıları makat veya dil altı diyo hangisi daha iyi ? tüm ateş ölçmeyle ilgili ayrıntılı bilgisi olan varsa anlatsın ltfen.

canım her sabah aynı saatte atesını dıl altından olc.en az 3 saatlık uykuyla.reglın bıtımınden ıtıbaren basla ve yaz bır yere.yumurtlama donemınde atesın dusmeye baslar ve yumurtlamadan sonrakı gun atesın yukselır.

2 gün var canım daha 21 haziran bir an önce gelsee adetim başlasam ateş ölçümüne bu ay boş yok :)hazelcim adetten önce ne kadar düşüyor ,hamile olunca hep yüksek gidiyor dimi ateş:bbo:

saolun canlarım güzel dilekleriniz için ama sanırım igneden oldu cizgi adetimde 2 gün gecti ısmıda ölçüyorum son 4 gündü sonucumda bu
26.günü=36.6
27.günü=36.7
28.günü=36.6
29.günü=36.6
gögüslerimde cok acıyor ve şiştiler testde de sonuç silikde olsa cıkınca heycan yaptım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…