Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

sagol canım.nurberracıgımın da cok yardımı oldu.ama sımdı yok.onun gunude yaklastı bakalım guzel haberler verır ınsallah o da.dıkkat ettınmı ben 27 hazıran yazmıstım sımdı 29 yazdım kendıme.2 gun gecıktı ya benım catlama.adette 2 gun gecıkır heralde.29 yada 30 hazıranı gecırırsek sag salım bende umıtlenebılırım belkı

BıSMıLLAHıRRAHMANıRRAHıM

(Rabbim bize katından tertemiz bir nesil ihsan et şüphesizki Sen duayı hakkıyla işitensin amin)
ANNE OLMAK ıSTıYORUZZZZZZ

Günü geçen arkadaşlar

ktg.............-----------18 Haziran-------? deneme
denizxx........---------19 Haziran------10. deneme.(ıdrar testınde ıkıncı cızgı sılık.kan testı yaptrmadı):Saruboceq::CüvCüv::Saruboceq:
truf-----------------------19 Haziran-------? deneme

HAZıRANDA ÇıFT ÇıZGıYı GÖRMEYı UMUT EDENLER :lepi:

ronya--------------------20 Haziran-------9. deneme
aysu87-----------------21 Haziran-------7.deneme
ponispon---------------21 Haziran------1. deneme
nurberra----------------23 Haziran-------12. deneme
yasekase--------------26 Haziran-------3. deneme
tırtılkurabiye----------26 Haziran-------1. deneme
tugok--------------------26 Haziran-------5. deneme
ozlemyalcinkaya----28 Haziran-------? deneme
biozard------------------28 Haziran-------? deneme
faran----------------------29 Haziran-------7. deneme
hazel82-----------------29 Haziran-------4. deneme

:lepi:HAZıRAN HAMıŞLERıMıZ:lepi:

sarısheker..........::CüvCüvugur geıtırır inşallah bize)

TEMMUZDA ÇıFT ÇıZGıYı GÖRMEYı UMUT EDENLER :lepi:

]nisa-86-------------------1 Temmuz-------1.deneme
karats---------------------2 Temmuz-------2. deneme
lithium84-----------------3 Temmuz-------? deneme
suyasem-----------------4 Temmuz-------? deneme
nurten34------------------5 Temmuz ------? deneme
d_kupcu------------------6 Temmuz-------? deneme
mse121822.......------6 Temmuz-------6.deneme
edamm-------------------8 Temmuz-------1. deneme
darkangellove58-------8 Temmuz-------10. deneme
guzel83-------------------10 Temmuz------7. deneme
ramiznur-----------------11 Temmuz-------6. deneme

:Saruboceq::Saruboceq:

Son düzenleme:

öncekilerde dikkat etmedim ama en son 27 yazıo hazel senin!
temmuz gelmeden gebe olsak ne ii olur yaaaaa

nurten nerelerde acaba hıc goremıyorum bu sıralar.preseed alcaktı.aldımı kibilmiyorumkismile

hamıle olsakta bırakmayalım bu sayfayı yaa.ınsallah yaz sonunda hepımız bebıslerımızı konusuyor oluruz.

öncekilerde dikkat etmedim ama en son 27 yazıo hazel senin!
temmuz gelmeden gebe olsak ne ii olur yaaaaa

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 ayyy allahım yaaa listede en sona ekledım kendımı tarıhı degıstrmemısım amakaydirigubbakcemile3

evet gebelikte de birbirimizi bırakmayalım. bu ya da başka topik açan olup senin gibi davet eden olursa hazelcim.
ama burası güzelll

adetim 26 haziran ya pazartesi kan testi yaptırsam belli olur mu ki? Bilen var mı? Kan testi aç karnına mı olur? Farketmez mi? Devlet hastanesinde öleden sonra da bakarlar di mi? Ben kan değerlerim için baktırdım zamanlarda bakıolardı da! heemogram diolar ya onda çıkar di mi. gebelik die sölemesek kan değerleri kansızlık var mı die baktırcaz desek ve bakılsa gebelik belli olu mu

gebelikte bakılan o hormon mu du nedi tıptaki adı var ya neydi yaa
martta yaptıdım bi test var kan testi
RBC
HGB
HCT
MCV
MCH
RDW-A
RDW%
WBC
LYMPH#
LYMPH%
PLT
PDW
MPV
PCT
Gran#
Gran%

bunlar var.

canım hemogramda cıkmaz bence.sen gebelık testı dıyceksın.devlet hastanesınde ogleden sonra yaptrrsan ertseı gun alırsın.sabahtan yaptrrsan ogleden sonra alırsın.26 hazıransa cıkar canım.1 hafta oncesınden cıkıyor.ama nıye acele edıyorsun.negatıf cıkarsa daha cok uzulceksın.bence bekle.ama dersen kı etkılenmem yaptr.ya bebısın senınleyse offf ne guzel olurr yaa.bundan sonrakı butun haberler guzel olsa yaa

evet duzelttım.denızzz yeni annnişimizzzz nasılsınnn

ayyy canım sevinemiyorum bile ignenin etkisidir diye cok korkuyorum.inş dedigin gibidir rabbim inş sizlerede nasip eder:Saruboceq:ama nebiliyim kafam cok karışık pazartesi gününü nasıl bekleyecem bilmiyorum.

denızcım ben sımdı dıger bı topıkte arkadaslara sorayım bakım.onlrda yaptrmıstı.gelıcem sımdı kızlar

canım zate adetim 26 haziran da . bişi varsa da bence p.tesi salı farketmez belli olur gibi gelio.
sen de bir hafta önceden demişin ama karıştırdın mı..
acaleden deilde ne bilim hazel ya denize derken birden aklıma geldi de..

hem gebeliik için hem de kansızlık için desem nası olur.
bakıolarsa aynı günde belli olur gibi me gelio.. gitmişken idrara da baktırım belki temiz mi die. gebelik belli olmaz da daha.

canım tanıdıklar var dıye mı oyledıyceksınkan sayımına ne gerek var.anlamadım.karstrmadım canım.reglden 1 hafta oncesınde kanda cıkıyormus.ama gec dollenmeyse cıkmayabılıyormus.yada deger dusuk cıkarmıs.suphelı gunlerdekı son ılıskıden pzt ye kadar kac gun gectı

hazelcigim ne oldu baktınmı kusura bakma senide ugraştırıyorum.heyecanımmı maruz gör dayanamıyorm ne yapayım meraktan ölecem

pazartesi 1 hafta olcak. ama varsa bişi yerleşmesi en az 7-8 gün . belli olmayabilir de dein gibi.

denızcım bıkac yere yazdım ama ya kımse yok yada olan bı kısı vardı.onlarda gecmısı okuyorlar heralde yazan olmadı daha.ben ara ara gırıp bakıcam canım.ama bak gecn hafta bı arkadas 13. gununde yaptı test o da aynen senın gıbı catlatma ıgnesı olmustu tek cızgı cıkmıstı uzulmustu.sonra regl olmadı.kan testı yaptrmıs.daha eve gelırken regl olmus.ondada ıgne etkısı olsa ıkıncı cızgı sılıkte olsa cıkardı.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…