Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

ponısponcum onu bılemem ne kadar duser herkeste farklılık gosterır.benım bu ay 36.2 idisonra 36.5 oldu.ama gecen ay 36.1 di.sonrakı gun 36.7 oldu

ayy bebiş geliyrmu acabaaa:) çok sevindim deniz inşallah hamişsindir bende bu ay çok ümitlenmiştim ama benimki hüsranla sonuçlandı umarım sen bu çemberi kırar bizede uğur getirirsin.

inş canım allahım hepimizin yüzünü güldürsün inş.sende üzülme elbet verecek rabbim birgün saati ve vakti geldiginde.belirsizlik cok kötü birşey sevinemiyorum bile eger tam iki cizgi kıpkırmızı oldunda o çizgiyi hep yeniden görebilmek için o mutlulugu yaşayabilmek için durmadan test yapacam ama bu şekilde olmak işgence gibi geliyor.şimdilik rabbimden sadece sabır diliyorumm okadar..

saolun canlarım güzel dilekleriniz için ama sanırım igneden oldu cizgi adetimde 2 gün gecti ısmıda ölçüyorum son 4 gündü sonucumda bu
26.günü=36.6
27.günü=36.7
28.günü=36.6
29.günü=36.6
gögüslerimde cok acıyor ve şiştiler testde de sonuç silikde olsa cıkınca heycan yaptım

saolun canlarım güzel dilekleriniz için ama sanırım igneden oldu cizgi adetimde 2 gün gecti ısmıda ölçüyorum son 4 gündü sonucumda bu
26.günü=36.6
27.günü=36.7
28.günü=36.6
29.günü=36.6
gögüslerimde cok acıyor ve şiştiler testde de sonuç silikde olsa cıkınca heycan yaptım.

son ana kadar ümidini kaybetme canım ,ümitenme denildikçe insanın kafasında acabalar çoğalıyor güzel hayaller kur ümitlensekte ümitlenmesekte sonuç negatif olunca yıkılıyoruz.ben bir haftadır uyuyamıyorum mesala dün öğlen 12 de kalkmıştım en son hala uyumadın düşün yani.hayaller kur cnm rüyanda onu gör tadını çıkar bu belirsizliğin :)

hazelcigim cok cok tşk ediyorum canım hakkını ödeyemem benim için araştıyorsun cok saol valla rabbimde inş en kısa zamanda seninde yüzünü güldürsün tatlım

denızcım ne yapmayı dusunuyorsun .test yapcakmısın yoksa beklıycekmısın.ya ben artık sevıncımızın yarıda kalmasını ıstemıyorum.nıye hep boyle oluyor.kır şu şeytanın bacagını

son ana kadar ümidini kaybetme canım ,ümitenme denildikçe insanın kafasında acabalar çoğalıyor güzel hayaller kur ümitlensekte ümitlenmesekte sonuç negatif olunca yıkılıyoruz.ben bir haftadır uyuyamıyorum mesala dün öğlen 12 de kalkmıştım en son hala uyumadın düşün yani.hayaller kur cnm rüyanda onu gör tadını çıkar bu belirsizliğin :)

biraz önce bir arkadaşımın dügününe gittim orda oynayamadım bile belki bebişim vardır diye oturdum durdum.deniz ne oldu sana hadi kalk dediler birşeyde diyemedim sonuç tam olmadıgı için.hayeller kuruyorum ama aklımdan ya yoksa diyip boşa hayel kurma diyorum.amannnn cok kötü bir durum canım yaaa.sende üzülme lütfen biliyosun en büyük düşmanımız sitres.ne olur bol bol dua et ve bekle allahım emeklerini boşa cıkarmasın inş

hazelcigim cok cok tşk ediyorum canım hakkını ödeyemem benim için araştıyorsun cok saol valla rabbimde inş en kısa zamanda seninde yüzünü güldürsün tatlım

amin canım hepımız ınsallah. kendım kadar merak edıyor ve heyecanlanıyorum.hamıleysende inan kendım olmus kadar sevınırım.

denızcım ne yapmayı dusunuyorsun .test yapcakmısın yoksa beklıycekmısın.ya ben artık sevıncımızın yarıda kalmasını ıstemıyorum.nıye hep boyle oluyor.kır şu şeytanın bacagını

canım yarın sabah ilk idrarla birdaha yapmayı düşünüyorum eger aynısı olursa pazartesi kan tahlili yaptırmayı düşünüyorum sizleride boşa heycandırmış olursanm cok üzülürüm valla...

canım yarın sabah ilk idrarla birdaha yapmayı düşünüyorum eger aynısı olursa pazartesi kan tahlili yaptırmayı düşünüyorum sizleride boşa heycandırmış olursanm cok üzülürüm valla...

canım olurmu oyle sey inşallah hamılesındr dualarım senınle.inşallah yaa .ama olmasada hepımızın yasadıgı seyler bunlar.gecen ay bende 3-4 saatlıgıne aynı seyı yasadım.benım ıkıncı sılık cızgım yarım saat sonra cıktı.bırde ekran pembeydı.test bozukmus.garıptı yani.zaten 3-4 saat sonra regl oldum.ama ben ıgne falan olmamıstım ve testımın markası certaın dı.ve bu testle yanlıs sonuc alan arkadaslarda var.senın markayı kullandım onda sorun olmamıstı.beklıycez canım.rabbım hayırlısını verecek ama bız kulları cok sabırsızız.oysa o bızler ıcın en dogru zamanı bılıyordr.

Evet düşünüyorum hazel.Ama çnce bir memleketime gideriz.Sonrada bir haftalığına tatil düşünüyorum.Çok sıkıldım çok anlatamam.

canım bız yazlıga gıdıyoruz her yaz.bu yaz ege ve akdenız gezelım dıyorduk amelıyat ve masraf cıkınca kaldı.yazlıkla yetıncez artık.yaz denız gunes daha ne olsun yınede

kızlar bısı dıycem bugunden berı sag kasıgımda sankı sıcak su gecıyormus gıbı ıcımden oluyordu.sımdı sankı yumurta catlaması gıbı hafıf batmalar var.yarın devam edermı yoksa ayaklarımımı usuttum acaba bılemıyorum.nedır kı bu

En gzeli.YAzlığınız varsa tabi ya en güzel kafa dinleme yeri.YAzlık nerede.Ya adana çok sıcak bunaltıcı.geceleri uykuya dalmak büyük bir problem oluyor benim için.

saros korfezınde canım yazlık.ben 3 yıl urfada kaldım bılırım oraların sıcagını.bunaltıcı olur.adanalımısın canım

canım olurmu oyle sey inşallah hamılesındr dualarım senınle.inşallah yaa .ama olmasada hepımızın yasadıgı seyler bunlar.gecen ay bende 3-4 saatlıgıne aynı seyı yasadım.benım ıkıncı sılık cızgım yarım saat sonra cıktı.bırde ekran pembeydı.test bozukmus.garıptı yani.zaten 3-4 saat sonra regl oldum.ama ben ıgne falan olmamıstım ve testımın markası certaın dı.ve bu testle yanlıs sonuc alan arkadaslarda var.senın markayı kullandım onda sorun olmamıstı.beklıycez canım.rabbım hayırlısını verecek ama bız kulları cok sabırsızız.oysa o bızler ıcın en dogru zamanı bılıyordr.

canım benim rabbim bu ay hepimize hamile kalmayı nasip etsede ilk bizim topik patlama yapsa.hepimiz bebişlerimizden bahsetsek.allahım hakkımızda hayırlısını versin tek istegim bu.evet sabırsızız ama elimizden gelmiyor sabretmek hislerimizin duygularımızın önüne gecmek mümkün olmuyor malesef .hayırlısı olsun inş sabah güzel haberler yazarım...

X