Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

sevdacıgım evet aynıyız canım inş sende hamilesindir.ben kac aydır negatif sonuçlar almaktan bıkmıştım.her ay kantesti yaptırmak için evimin karşısındaki poliklinige gidiyordum hemşirelerden utanıyorum artık eczanelere hele hiç gitmiyorum artık.bu testide kardeşime aldırdım.ilk defa bu ay klomen ve catlatma ignesi oldum..igneyi olduktan sonra bol bol ilişki oldu birde 2 kere preseed kulanmıştım adettim ilk günüde bal tarcın ve cörek otu kullandım 12.günüme kadarsabah akşam yemiştim. eger hamileysem neler yaptıgımı sizlerede anlatırım canım.sizde öyle denersiniz inş.

canım ben hamile değilim 10. günüm bügün yani yumurtlama dönemine yaklaşıyorum :) yeni başladım bu ay çalışmalara

sen hamisendir ınşlahh seni çok ii anlıyorum
sorun yoksa bile olmayınca insan kendinde sorun arıyor stresten hiç olmuyor ben ilk aylarda kafama takmıyordum
olmadıkça kafama takmaya başladım şubattan beri

gerçekten insan utanıyor arrtık eczacıdan bura küçük yer bide :)))
ailem de ankara da benim
ben orada doğdum evlendikten sonra ayrıldım

kızlar 2 saattr gıremıyrdum.ggogledan kadınlar kulubu gebelık yazdımda gırdım.sayfada sorunmu var

denızcım galıba hamılesın.neden kan testı yaptrmıyorsun.hadı bı gıt yaptr yaaa

arkadaşlar işte test bunun aynısı

Uploaded with ImageShack.us

denizcim ikinci çizgi belirgin evet.daha önce böle olunca her iki şekilde de sonuç alanlar dduydum. böle olup da gebe olan ve olmayan da. gebelik testinde ikincinin belirmesi olumlu yönde ama. hiç görünmese tamam da belli yani ikinci silik de. ben yaptımda tertemiz bir çizgi oludu hep. ve de gebe deilim!
inşallah güzel haberlr alırız senden.pazartesi sabah kan testi muhakkah yaptır. adet olmasaan. olursan da yaz hemen . olmassın da mutluluğun bize de moral olur. Hep beraber göbek atarız. hihoyyyt

aynen hazel bi sorun var ben de de oldu
topik adı yazarak buldum
sayfa bideişti
anlamadım
virüs mü var acaba
benim pc ekranında da kayıklık oldu..
ben de yazamadım.

canım dıger testı yarın sabah yap bakalım bence hamılesın.ponıspona a da dedık ama degılmıs.senınkını gorduk.barız bellı.% 90 hamılesın canım.ama kan testı yapmadan yazmıycam lısteye

canlarım benim inşşşşşşşşş.dediginiz gibi olur.kızlar pazartesiyi bekleyecem yine hüzünle sonuçlanmasın hiç deyilse 2 gün seviniyim belki diye.tam belli deyil ama şuanki içimde yaşadıklarımı anlatamam ne kadar güzel bir duyguymuş allahım herkeze yaşatır inş.ama bekleyecem hayırlı sonuçlar almak için inş

hımm bende aksam da banner dıye bısı cıkıp durdu.parola falan ıstedı yazmadım.vırusmuydu acaba.bu sıteyı actıgımda oluyordu.esımde bılmedıgın yerlere gırme deyıp durdu.ama ben buraya nısandan berı gırıyorum yenı oldu dedım.bı garıplık var sıtede ama anlamadım

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

(Rabbim bize katından tertemiz bir nesil ihsan et şüphesizki Sen duayı hakkıyla işitensin amin)
ANNE OLMAK İSTİYORUZZZZZZ

Günü geçen arkadaşlar

ktg.............-----------18 Haziran-------? deneme
denizxx........---------19 Haziran------10. deneme.(ıdrar testınde ıkıncı cızgı sılık.kan testı yaptrmadı):Saruboceq::CüvCüv::Saruboceq:
truf-----------------------19 Haziran-------? deneme

HAZİRANDA ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ UMUT EDENLER :lepi:

ronya--------------------20 Haziran-------9. deneme
aysu87-----------------21 Haziran-------7.deneme
ponispon---------------21 Haziran------1. deneme
nurberra----------------23 Haziran-------12. deneme
yasekase--------------26 Haziran-------3. deneme
tırtılkurabiye----------26 Haziran-------1. deneme
tugok--------------------26 Haziran-------5. deneme
ozlemyalcinkaya----28 Haziran-------? deneme
biozard------------------28 Haziran-------? deneme
faran----------------------29 Haziran-------7. deneme
hazel82-----------------27 Haziran-------4. deneme

:lepi:HAZİRAN HAMİŞLERİMİZ:lepi:

sarısheker..........::CüvCüvugur geıtırır inşallah bize)

TEMMUZDA ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ UMUT EDENLER :lepi:

]nisa-86-------------------1 Temmuz-------1.deneme
karats---------------------2 Temmuz-------2. deneme
lithium84-----------------3 Temmuz-------? deneme
suyasem-----------------4 Temmuz-------? deneme
nurten34------------------5 Temmuz ------? deneme
d_kupcu------------------6 Temmuz-------? deneme
mse121822.......------6 Temmuz-------6.deneme
edamm-------------------8 Temmuz-------1. deneme
darkangellove58-------8 Temmuz-------10. deneme
guzel83-------------------10 Temmuz------7. deneme
ramiznur-----------------11 Temmuz-------6. deneme

:Saruboceq::Saruboceq:

Son düzenleme:

amin canım darısı bıze.dua et bıze olurmu

aynen hazel ya o banner vardı iptal iptal yaptım. eşime dedim o da seninki dedi. ama şimdi çıkmıo o banner midir nedir.

evet bugun bendede yok.aksam vardı.kare bı ekran cıkıyordu.banner.apt gıbı bısı yazıyordu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…