Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

hazelcim aşılama varikoselli hastalara yapılmasa daha iyi olurmuş bi ihtimal düşük olasılığı olurmuş bence eşin ameliyat olsun bir an önce canım

denizcim çok okuyamadım ama inşallah hamişsindir aayyyy inanmıyorum topiğimiz uğurlu geldiii yupiiii

çok giremiyorum ben de internete yaz olduğu için yazlığa gidiyoruz orda da internet yok eve geldim şimdi

hazelcigim sen sabah demiştin ya yarın yap diye yarın pazar diye bu gün gittim 2 tane test aldım birini dayanamayıp yaptım işte çok silik cizgi cok az belli oluyor bilemedim şimdi

denızcım bekleme bence kan testı yptr.progestan verdımı dr.un .progestan bıttıkten 3 sonra regl olmazsan hamıle anlamına gelıyormus

yok canım progestan vermedi igne oldum ben 11 gün önce catlatma ignesi oldumonun etkisimi acaba .kan testi yaptırmak istemiyorum kac aydır gide gele utanıyorum ordaki hemşirelerden idrarda belli olsun iyice ozaman yaparım inş.

deniz umarım senden müjdeli haber alırız senden ya morale ihtiyacı var hepimizin.

evet yaa hamıs gereklı artık bu topıge.lıstenın ılk hamısı denızzz ınsallah.

denzıcım ben cok bılmem ama eger 12. gun bellı oluyorsa ıgneden sonra.bugun 11. gun bence yınede dogru sonuc cıkar.yanı ıgnenın etkısı degıldr dıye dusunuyorum.cunku ha 11 ha 12. gun ne farkeder ki.ıgneden 5-6 gun gecmıs olsa ıgnenın etkısı dıyelım.canım bırde ıkıncı sılık cızgı hemenmı cıktı.10 dakıkadan sonra yanlıs sonuc verebılıyor.bende gecen ay oyle oldu.acon testı bılırım.yanlıs sonuc almadım hıcçyoksa tek cızgı cıktı bende.zaten testın ekranı beyaz ve uzerındekı cızgıler pembeyse dogrudur.ama testın ekranı pembeyse yanlıs dıyebılırız

canım ben de senin gibi düşündügüm için test yaptım bu gün.testin ekranı beyaz hiç pembelik falan yok ve tek çizgi var ikinci çizgide dikkatli bakıldıgında bariz belli oluyor o çizgide testi yaptıkdan 5 dk sonra ortaya cıkmaya başladı.ayyy canlarım benim bilseniz okadar ümitsizimki ama bir taraftanda cok şaşkınım aylardan sonra ilk defa böyle gördüm testte inannasım bile gelmiyor

valla canım biz evleneli temmuzda tam iki sene olacak ama bebek istemeye gecensene eylülde başlamıştık.ama herkez 2 senerdir istiyoruz olmuyor sanıyolar anlatamıyorum bir türlü eşimin ailesi hergün peşimde ne oldu ne oldu diye diye delirtiler beni.bide benim kayın valide üvey eşimde babasının tek cocugu.ama üvey kadın kendi torunlarını benimsetmiş adam bizi tamıyor bile o yüzden bebişimin cok olmasını istiyorum eşim de buduruma cok üzülüyor

dua etmezmiyim canım benim hamile kalsam bile ben burda olacak hep yanınızda olacam ve size hepdestek olcam.ama benimki bi belli olsaydı.belkide boştan yere ümit ediyurumdur.kimseye söylemeyecem tam belli olna kadar.siz ve benim aramda olacak bu

ayyy canım yaaa ögle deme cok heycanlanıyorum elim ayagım titriyor.daha belli olmadı ki ama durun ben pazaretesi bi daha test yapacam işte ozaman tam net belli olur sanırım alllahımmmmmm inş buraya güzel haberler yazmak nasip olur inş.

hazelcim iiyim cnm sen nasılsın?
kaç gündür giremiyorum daha doğrusu girip okuyup çıkıyorum yazmaya vaktim olmuyodu.şimdide geçmişi okuyodum.bugünü saymazsak adetime 2 gün kaldı beklemedeyim bakalım ne olcak

aynı durumdayız
bizde ağustosta evlendik
2 sene olacak
eylülden beri isitiyoruz bebek :)şubattan beride ciddi olarak çalışıyoruz yumurtlama günü falan önceden hangi gün olursa çoık dikkat etmiyorduk
ve olmadı 9 aydır hüsran :)
haziranda hamile kalmayı bekliyorum Alahtan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…