Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

yase ben folıkplus kullanmaya baslamıstım bır ay ıctımkutunun bıtmesıne yakın bıraktım.naslısa olmuyor dıe.hamıle kalırsam devam ederım.sonucta folık asıdı yedıklerımızdende alıyoruz.bol yesıllıkte bol folık asıt var.ama ıcmenın bır zararı yok folıkplusı

guzelcım dun dr. agıttım.yumurtan ya dun ya bugun catlamıs dedı dr. yanı ya 17. ya 18. gunde catlamıs.hala sıvı var dedı.yanı yumurtam hala canlıydı.dun sabah calıstık bakalım tutcakmı

haklısın güzel ama bak çektirdin ay bile gebe kalsan bi şi olmaz diolar. sen hiç doktora gittin mi gebelik konusunda i,lk bebek girişimin deil mi senin de. eşin de nasıl durumları.
bi de kızlar folik plus 3 ay günde 3 tane içitim. 4 kutuya başlamak istiorum devam edim mi sizce siz nası kullanıosunuz.

yase ben evlendiğim ilk ay gebe kaldım sonra kalp atışları yoktu kürtaj oldum.Kürtajdan sonrada 6.denemem bitti.Doktora gitmedik.Eşim bir ıl domadan götürmüyor.Acaba cidden kafaya çokmu takıyoruz.Acaba bir tatil unutturur mu biraz bu fikri bize ne dersiniz?

hazelcim saol bıkmadan verdin cevaplar için. ben de çok soru soruom bazen. içimi rahatlattın. eşim de öle damarlar yok. kendi de baktı zate duymuş o da ben de varikosel yoktur dio. böbrek taşı düşürdü zaman doktorda mudahale etmişti oraya da hania o ile anklardı belki. ben de de hormonlarda bişi oldunu zannetmem de. nasılsa haziran sonu adet olcam ya. adetten sonra bunları yaptırıp gene yumurtlama zamnalrımda 4. denmemi yapabilirim o zaman. benim bi derdim de doktora gidersem 1 ay denememe gibi bişi denmesi. atlamak istemiorum. zate önceki aylarda hatta bu ay bile yumurta çatlamanın ne zaman olcağını düşünmeden o zamnlar da aksattık çalışmayı.sanki.bundan sonra pas geçmek istemem.
teşekkür edrim kızlar ya en geç eylüle kadar gebe kalmak istiorum çoookkkk........

guzelcım dun dr. agıttım.yumurtan ya dun ya bugun catlamıs dedı dr. yanı ya 17. ya 18. gunde catlamıs.hala sıvı var dedı.yanı yumurtam hala canlıydı.dun sabah calıstık bakalım tutcakmı

İnşallah tutar canım seninde benim gibi yumurtlaman geç oluyor.Ama ben geçen ay testte iki çizgiyi görüdüğüm gün ve sonraki gün preseedle çalıştım.Ayaklarımı havaya diktim.Ama olmayınca olmuyor.demekki zamanı var.Bu ay yine pressed kullanıyorum.güveniyorum preseeda.genelde herkes ilk 3 ay içinde gebe kalmış.Eşim diyorki en büyük etken sitres diyor.Sitres hormonların dengesini bozar diyor.Bu ay eşime söz verdim sadece preseed var ve gün aşırı ilişki var.TEst falan yok.Ateş ölçme yok.onu bunu yeme yok.HEm ovulasyonda iki çizgiyi görünce daha çok sitres yapıyorum heyecanlaıyorum.

ayyy olurmu oyle sey .bı yararım olursa sevınırım.neden bıkayım.bende sorular soruyorum sıze.burda dertlesıyoruz.kımle dertleselım.kıme soralım.bızı bızden baska kım anlarkı

takmıoruz bence normal. bebek istioruz ve istediğimizden emin olduktan sonra beklemek zor gelio. hani oluruna bırakıp bakalım ne zaman olursa başladık diip kestirip atmıoruz. senin durumunu şimdi hatırladım. gebe kalmışşın sen zate. demek ki elverişlidi durumlarınız. kalp atışlarının duyulmaması her zaman bir risk gebelikte. 8-9 aylık gebeken bile olabilio. Allah bilir.

guzelcım (guzel dıyorum adını soylesem olurmu) ben stres yapmıyorum aslında bu ay.benım derdım yumurtam catladımı falan gıbı seylerdı.onu taktım kafaya bu ay.onun dısında stres yapmadım ben.ama yınede olmayınca olmuyor

tatile gidecek misiniz?NErelere gitmeyi ddüşünüyorsunuz.ben adanadayımya burası acayipp sıcak bunalıyorum.

guzelcım (guzel dıyorum adını soylesem olurmu) ben stres yapmıyorum aslında bu ay.benım derdım yumurtam catladımı falan gıbı seylerdı.onu taktım kafaya bu ay.onun dısında stres yapmadım ben.ama yınede olmayınca olmuyor

hazel ismim özge özge diyebilirsin.

slm kızlar size birşey söyleyecem ya cook heycanlıyım 11 gün önce catlatma ignesi oldum ve adetim geceli 1 gün oldu dayanamıdım bi ümit işte gebelik testi yaptım iki çizgi cıktı ama digeri cok fazla silik ama cizgi var yani ayyyy hamilemiyim acaba.testin markasında acon diye bir test

takmıoruz bence normal. bebek istioruz ve istediğimizden emin olduktan sonra beklemek zor gelio. hani oluruna bırakıp bakalım ne zaman olursa başladık diip kestirip atmıoruz. senin durumunu şimdi hatırladım. gebe kalmışşın sen zate. demek ki elverişlidi durumlarınız. kalp atışlarının duyulmaması her zaman bir risk gebelikte. 8-9 aylık gebeken bile olabilio. Allah bilir.

yase bende çok takıyorum.Takmamak mümkün değil.Ama takmamanın yollarını arıyorum.Yoksa insan yıpranıyor.BEklemek çok sitresli.günler geçmiyor.BEn şimdi takmıyorun takmayacağım diyorum ama o günler yaklaşınca sitres yapıyorum yine.

guzelcım sen bıkere kalmıssın senın kalma sansın daha yuksek.ben hıc gebe kalmadım.kalabılcekmıyım bılmıyorum.ama bende hersey normal gorunuyor.esımdekı sorundan dolayı heralde.amelıyatla bu ısı de halletsek dıyorum.adam yarın amelıyat dese yaptrcaz.ama baska dr. ıstemıyoruz.teoman cem kadıoglu byagı ıyıymıs varıkosel konusunda.o da ck yogunmus.hemen amelıyat ıcın randevu cerecegını sanmıyorum.keske hemen versede kurtulsak.
dun dr. dedıkı asılama onerebılırız ama hemen degıl bıraz daha deneyın dedı.bız dedıkkı amelıyat dusunuyoruz.amelıyat oncesı asılama gıbı bısı dedı.tutacagını bılsem denerım ama ya tutmazsa.bosuna kac para gıder.zaten bı amelıyat en az 4000 tl.bılmıyorum kafam karıstı acıkcası

kızlar siz bilirsiniz ama bence nick lerimizi kullanalım. topiklere yeni gelen arkadaşlar bilemez çünkü. paylaşımda bulunurken kime ne dedimiz konusunda da kafaları karışır. Ayrıca biz de nete giremezsek uzun bi süre unutabiliriz.

denızcım cok sevındım.
bak sen bır tane test daha al ve bıkac saat sonra ıdrarını tutup su ıcmeyıp bırdaha yap bakalım o ne cıkcak.bırde yarın sabah ılk ıdrarla yap.ayyyy hadı ınsallah.yok yada gıt kan testı yaptr ozelde.45 dak ıcınde cıkar.ayyyy hamiş gelıyor bebıs gelıyorrrrrrrrrrrrrrrrrrr:emir_bebek::CüvCüv:

Hazel bence ameliyat olsun.Aşılamayla hiç zaman harcama.Benim arkadaşımın eşide varikos. idi ve ameliyat oldun.Şimdi bir tane kızları var.

güzelcigim ayyyyyyyyyy inş canım yaaaa bilmiyorum cok heycanlıyım ama igneninde etkisi olabilir diye düşünüyorum birde pazaretesi günü yaptırayım bakıyım

evet amelıyattan sonra hamıle kalanlar cok.ınsallah canım dıyorum yaa yarın dese hemen olcak.ama agustosa falan en erken randevu verır gıbı gelıyr.adam cok yogun

denızcım bekleme bence kan testı yptr.progestan verdımı dr.un .progestan bıttıkten 3 sonra regl olmazsan hamıle anlamına gelıyormus

X