Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

biz de gece çalışma var ama çoookkk yorgunum. yaparken dinç olmak da gerekir mi ki. bi bu kalmıştı gebeliğe engel olabilir mi die.
ne se kızlar saçmalıorum galiba.
biraz da moraller bozuk. adet belirtileri hissediorum. ben bazı zamanlar bir hafta on gün öncesinden hissediorum.kiraz çok yedim eriki de çok severim . onlar yapıodur die eyliorum kendimi!
bir hafta sonra belli olacak.bir ümitle acaba gebe miyimdir die heyecan yapıcam.
yakınlaştı ya düşünceler, akla gelmeler de çoğaldı tabii.

slm hazelcim nasılsın gittinmi doktora dün duamdaydın asıl ismini bilmesemde hazel dye dua ettm cnm

nısacım allah razı olsun canım benım.sen yazdıgın zaman ben cıkmıstım sanırım.evet canım gıttım.dr. yumurta gorulmuyor ya dun ya bugun catlamıs dedı.cunku sıvı hala var dedı.o sıvı heralde catlayan yumurtanın sıvısı.hala canlıydı yanı.bızım uyusuk spermler ınsallah bulmustr yumurtayı.dun sabah calısmamızı yapmıstık.bakalım rabbım bılır.

sende durum nasıl.

yasecım yorgunlukla ne alakası var bebegın.etkılemz merak etme.valla bende dun sabah nasıl uykum vardı.hadı yapalımda bıtsın dedım.ısteksız ısteksız yaptık.sırf bebek ıcın oldu.boyle olunca etkıler tabı ama napım.sabah sabahta hıc sevmem ben.moda gıremıyorum:kedi:

günaydın rkadaşlar nasılsınız keyifler nasıl kızlar ben halen adet olmadım gögüslerim cok acıyor acaba adetmi olacam ısımıda ölçüyorum son 4gündür bilen birisi bana yardımcı olabilirmi
26.günü=36.6
27.günü=36.7
28.günü=36.6
29.günü=36.6

BıSMıLLAHıRRAHMANıRRAHıM [/B][/SIZE][/I]

(Rabbim bize katından tertemiz bir nesil ihsan et şüphesizki Sen duayı hakkıyla işitensin amin)
:emir_bebek:ANNE OLMAK ıSTıYORUZZZZZZ :emir_bebek:

Günü geçen arkadaşlar

ktg.............-----------18 Haziran-------? deneme
denizxx........---------19 Haziran------10. deneme
truf-----------------------19 Haziran-------? deneme

HAZıRANDA ÇıFT ÇıZGıYı GÖRMEYı UMUT EDENLER :lepi:

ronya--------------------20 Haziran-------9. deneme
aysu87-----------------21 Haziran-------7.deneme
ponispon---------------21 Haziran------1. deneme
nurberra----------------23 Haziran-------12. deneme
yasekase--------------26 Haziran-------3. deneme
tırtılkurabiye----------26 Haziran-------1. deneme
tugok--------------------26 Haziran-------5. deneme
ozlemyalcinkaya----28 Haziran-------? deneme
biozard------------------28 Haziran-------? deneme
faran----------------------29 Haziran-------7. deneme
hazel82-----------------27 Haziran-------4. deneme

:lepi:HAZıRAN HAMıŞLERıMıZ:lepi:

sarısheker..........::emir_bebek::nazar::CüvCüv:KK43:ugur geıtırır inşallah bize)

TEMMUZDA ÇıFT ÇıZGıYı GÖRMEYı UMUT EDENLER :lepi:

]nisa-86-------------------1 Temmuz-------1.deneme
karats---------------------2 Temmuz-------2. deneme
lithium84-----------------3 Temmuz-------? deneme
suyasem-----------------4 Temmuz-------? deneme
nurten34------------------5 Temmuz ------? deneme
d_kupcu------------------6 Temmuz-------? deneme
mse121822.......------6 Temmuz-------6.deneme
edamm-------------------8 Temmuz-------1. deneme
darkangellove58-------8 Temmuz-------10. deneme
guzel83-------------------10 Temmuz------7. deneme
ramiznur-----------------11 Temmuz-------6. deneme

:Saruboceq::emir_bebek::Saruboceq::emir_bebek:

denız ısın dusmezse hamıle olabılırsın.ama ısın dusmeye basladıgı gun regl olcaksın derler.ama sende dusus yok.inşallah gelmıstr bebısın

ayyy inş arkadaşlar yaaa ümidim yok ama gelen giden de yok adette olmadım normalde dün olmam gerekiyordu ben listeye 19 da yazdım ama ne olur ne olmaz diye birgün gec yazmıştım.gögüslerim acayip şiş ve acıyor.önceleri de adetim gecikince böyle acırdı bilmiyorumki.çatlatma ignesi olalı 11 gün oldu adetim de 1 gün gecti test yapsam cıkmazmıki acaba

denızcım catlatma ıgnesınden 12 gun sonra bellı oluyormus.sen bır gun daha bekle ınsallah yarın guzel haber verırsın bıze

X