Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

evet canım burda oyle okudum.12 gun sonra cıkıyormus.evet en ıyısı pzt yapmak.heyecanlandım bak.hadı artık bu lısteden bı hamiş cıksın.truf ve ktg den ne haber acaba

evet canım burda oyle okudum.12 gun sonra cıkıyormus.evet en ıyısı pzt yapmak.heyecanlandım bak.hadı artık bu lısteden bı hamiş cıksın.truf ve ktg den ne haber acaba

inş canım pazartesi inş buraya güzel haberler yazmak nasip olur hadi hayırlısı inş

Haftaya gebe olup olmadı mı öğrencem. adet olursam doktora gitsem mi die düşünüorum? Adetin 3. günü civraında mı rahim filmine bakıolardı. ne isticem doktordan. kimi bi şi yapmadan gönderio da!

benim 3. denemem olcak bu. Adetlerim de düzenli 28 günde bir. şaşmaz yani!. Nadiren 2-3 gün oynamalar oluo . o kadar da olsun tabii.. Doktora folik asit için gitmiştim. 3 ay oldu günde 3 tane folik plus içiorum. Başka bişi yapmam gerekir mi ben gebe olmak istiom dedim . o da folik plus ı verdi stres yapma 1 yıl deneyin dedi gönderdi.
1 yıl diolar ama rahim filmi çektirenler de oluo ya bende mi yaptırsam die düşünüorum bi yandan. ara ara gelio aklıma işte.bu ay ve öteki ay da gebe kalmasım mı gitsem . çok da dert etmiorum ama işte.

yasecımm hemen fılme gerek yok bence.ben merak ettım gıttım bısı cıkmadı.sanırım sendede cıkmaz bısı.amagıtcem dersen adet bıttıkten sonra 3-4 gun ıcınde gıtmen gerekır.adetın 3. gunu hormon testlerı yapılıyor canım

hazel nasılsın?çalışmaları tamamladın sanırım.

sagol canım ıyıyım.bu aksam mısafırım gelcektı.onemlı bı ıslerı cıkmıs.yarın gelcekler.ben de ıs yapıp duruyordum evde.bugun rahatım yani.calısmalar bttı.pzt sperm testı varya.perhız var 3 gun.sonra yıne devam ederız ne olur ne olmaz dıye

yasecımm hemen fılme gerek yok bence.ben merak ettım gıttım bısı cıkmadı.sanırım sendede cıkmaz bısı.amagıtcem dersen adet bıttıkten sonra 3-4 gun ıcınde gıtmen gerekır.adetın 3. gunu hormon testlerı yapılıyor canım

hormon testlri ile rahim filminin bi alakası yok diil mi?
bi de dielim tüpler de sorun var vücut tepki vermez mi? ağrı sızı ya da başka bi şi.

yasecım tuplerın tıkalı oldugu belırtı vermıyormus.hormon testıyle rahım fılmının alaksı yok.bırı hormonlarınla alakalı.yumurtalar falan.dıgerı rahım ve tuplerle.dr. sadece tupler degıl rahımın durumuda onemlı dedı.rahımde kıst mıyom yara falan olmaması da onemlıymıs.

yasecım tuplerın tıkalı oldugu belırtı vermıyormus.hormon testıyle rahım fılmının alaksı yok.bırı hormonlarınla alakalı.yumurtalar falan.dıgerı rahım ve tuplerle.dr. sadece tupler degıl rahımın durumuda onemlı dedı.rahımde kıst mıyom yara falan olmaması da onemlıymıs.

saol canım. kana idrara hormona bi de rahim filmi ile kiste tüplere baktılar dielim. ne kadar zamanı mı alır. bu sırada ben ilişkiye girebilirim di mi. bi zamanı var mı. rahim filmini ne zaman yapmak gerekir. adet deilken herhangi bi gün mü.
bunlar dışında da bi şi gerekmez o zaman kadında.
erkekte de sadece sperm testi yeterli olsa gerek! varikoseli de o zaman anlarlar zate di mi. illa oraya doktor bakıp ellicek mi erkektee de.

ama filim radyasyon neticede. Yase bence çektirme hemen çünkü senin daha çok erken.

haklısın güzel ama bak çektirdin ay bile gebe kalsan bi şi olmaz diolar. sen hiç doktora gittin mi gebelik konusunda i,lk bebek girişimin deil mi senin de. eşin de nasıl durumları.
bi de kızlar folik plus 3 ay günde 3 tane içitim. 4 kutuya başlamak istiorum devam edim mi sizce siz nası kullanıosunuz.

yasecım varıkosel sperm testıyle anlasılmaz.benım esımde varıkosel var ama sperm testı ıyı cıktı.esın urologa gıtcek testıslerıne bacak dr. oyle anlar ancak.sen bıle bakıp anlayabılırsın evde.testıste boyle varıs gıbı damarlar bellı oluyr.kalınlasmıs damarlar.oyle anlasılıyor.varıkosel kasıkta agrıda yapıyormus.ama benım esımde agrı yoktu.

canım senın hormon testlerın aynı gun ıcınde bellı olur.rahım fılmı 5 dakıka ıcınde verılıyor.cekılırken zaten soyluyorlar acık mı kapalımı dıye.ıslem 5 dakıka suruyor zaten.fılm radyasyon ıcerıyor ama son teknolojık makınelrde zararı yokmus.dr. bana o gece bıle ılıskı olabılır dedı.ben ıkı gun sonra yaptım yınede.kanamam falan da olmadı.fılmı adetın 10. gunune kadar cektrmen gerek.10 gunden sonra cekılmıyor sanırım.ve tabı reglın bıtmıs olması sart.

evet kadında bısı kalmıyo baska.ıstersen bırde yumurta takıbıne gıdersın .o da ya bır yada ıkı kez gıttınmı anlarsın.ben 12. ve 18. gunlerımde gıttım.

X