Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

evet zor oluyor.haftaıcı ustten alıyoruz.haftasonu derın temızlık oluyor genelde.yarın yorgun durmıyayım dıye bu aksamdan yaptım bı kısmını.

edammmm neler yapıyorsun

bılgısayar bayagı kastı benım sayfayı ıkı saatte guncellıyor.oyuzden gec yazıyorum.

edammm ben bugun dr. agıttım.yumurtam yenı catlamıs ve bugun 18. gunum.dun yada bugun catlamıs dedı hala sıvı var dedı.yanı yumurtam hala canlıymıs.sabah calısma yapmıstık ıste.bakalım tutacakmı.zor dıyorum ama rabbım ıstedıkten sonra

valla canım ne yapayım benim koca yine göreve gitti oturuyorum tek başıma birazda kasıklarım agrıyor yumurtlama günüm yaklaştı ondan sanırımm..
sultann kuşumm nerdesinn??

zor diye birsey yok tatlım tutacak inşallah çalışmaya devammmmmmm :)

canım bızım bu sabah sondu.esım pzt sabah sperm testı vercek en az 3 gunluk prhız gerek.varıkosel var ya capadakı bır docentın muayenehanesıne gıtcek mauyene olcak bakalım.gecen haftada devlet hastanesıne gıttı.o dr. da amelıyat demıs.bu yaz olcak amelıyat .o yuzden zor dıyorum.bu dr. da amelıyat dıycek yuzde yuz

canım benim kuzenimde varikosel ameliyatı oldu umarıms eninkide hayırlısıyla olurda rahatlarsınızz..ümidinizi kesmeyin yola devammmmmmmm :)

edacım gorev halınde esıne dur bes dakıka o ısı bıtırelım oyle gıt dıyceksın ayyy halımıze bak yaakaydirigubbakcemile3

çook geçmiş olsun hayırlısıyla atlatırsınız inş.:Saruboceq:

edacım gorev halınde esıne dur bes dakıka o ısı bıtırelım oyle gıt dıyceksın ayyy halımıze bak yaakaydirigubbakcemile3

acil müdaele gerektiği için dur 5 dk diyemiyorumm :)ne yapalım sağlık olsunn..

yok tatlım benim kuzenim bekar ama dr a sordular doktor sorun olmaz bebeği olur demiş cnmm...

sagol karatscım ınsallah.zaten amelıyat duzelsın dıye yapılıyor.ve varıkosel amelıyatından sonra cok kısı hamıle kalmıs.erkek ınfertılıtesı bolumunde varıkosel amelıyatından sonra hamılekalanlar dıye bır topık var.nerdeyse % 90 ı hamıle kalmıs.degerlerı dusuk cıkmadı esımın.bu ay yıne yaptrcaz bakalım nasıl cıkıcak.amelıyat olsunda varıkosel sorunu kalmasın dedık.

tabi canım ..inşallah en yakın zaman atlatırda sizde bebeğinize kavuşursunuz:Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…