Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

Başka 1-2 doktora da danışman i i olacak. Artık denk gelmio olabilirler. TIpta çareler çoğaldı. Tüp bebek de yapılıo.Benim de çok bir bilgim yok. Sorark int.ten bakarak öğrenmee çalışıorum.

anladım canım. sağol yinede. ben 4 doktora gittim. hiç birinde hayır yok.bende kimseye pek anlatamam.tek dert anlattığım kadınlar kulübü.allah en yakın zamanda bebeklerimizi kucağımıza veriri inşallah

hoşgeldin canımmmm...bu topik uğurlu gelir inşallah sana da ve hepimize tabii...kaydirigubbakcemile2

ya ben galiba orda hata yapıyorum benim anlamadığım bişey var biri bana yardım etsin lütfeennnn.. biz regl bitince birlikteliğe başlıyoruz 2 günde 1 sonra 13.gün ov.testinde çift çizgiyi görüyorum 16. günden sonra da bırakıyoruz 4-5 günde 1 ancak yani birliktelik oluyor. yani çift çizgiyi gördükten sonra o 2-3 gün değil mi önemli olan sonrasında da önemli mi yani... uff çatlama falan bilmiyorum ben kafam karıştı valla bilmiyorumkismile

benim de kafam karıştı. ama br kadın her daim gebe kalabilir denio nadiren de olsa. demek bu gibi şelere dayanılarak denio. bitti zannedip o ay 2 kere bile mesela adete yakın bile yumurtlanabiliomuş bunlar çok nadir olurmuş ama oluosada bilemioruz işte. gün aşırı çok ama çok şart demek ki!

aysecee canım hosgeldın.1 yıl beklemenın ne geregı var.dr .lar der sen oyle demeyen bır dr. bulmalısın en basta sonra sanırım sende egıtımcısıın.bılıyrsunkı bızım ozel hastaneye gıtme sansımız var.ben ozele gıttım daha 2. denememızden sonra.benım 2 ay bebegım olmadı.butun tetkıklerı yaptrmak ıstıyorum dedım.içm rahat etsın dıye.zaten ozelde hayır demezler.once hormon testlerımı yaptrdım.sonra esım urologa gıttı.dr. muayene ettı esımı.testıslerde varıkosel tespıt ettı.sperm testı yaptrdı sınırda cıktı.yanı kotu degıldı.ama varıkosel zamanla dusurebılır dedı.su an ıcın normal yollada bebek olur dedı.ama bız amelıyat dusunuyoruz.sonra ben bırde rahım fılmı cektrdım.dr.a falanda sormadım.gıttım bı fılm ceken yere cektrdım.o da temız cıktı.bırde yumurta takıbı yaptrayım acaba yumurtam catlıyormu dedım.bırde takıbe gıttım.catlıyormus.ama erken ama gec.catlıyor ya bunu da ogrendım ıyı oldu.esım bu arada hormon testlerınıde yaptrdı.hormnları da normal cıktı.sımdı en azından dusunmuyorum bısı varmı dıye.ben cok evhamlıyımdr.artık kafama bıle takmıyrum.herseyı ogrendım ıcım rahatladı.yanı canım bence sen kendın ıstyceksın.dr. lardan beklemıyceksın.ınsallah en yakın zamanda sende hamile kalırsın bebısını kucagınada alırsın

heralde kızlarvyaa ben kendımden yasadıgım tecrubelere gore ki ben erken regl olurum.buna ragmen gec yumurtluyormusum.martta 13. gunden sonra ılıskı olmadı.hemen olur sanıyordum tabı.nısanda gun asırı yaptık ama olmadı o ay.mayısta 15. gunden sonra olmadı. hazıranda bugun 18. gunum ve bugun yumurtamın catladıgı bellı.yumurtam hala canlıydı.bu sabah calıstık.ama denk geldı dıye olacak dıye bısı yok.ama ınsallah saglıklı olursa gelsın bebısım.yanı benım denk getrmemın ıkıncı ayı bu.

ben bu ay ovulasyon testınde 14. gun ıkı cızgıyı aynı koyulukta gordum.sonrada test yapmadım.dun 17. gunumde yaptım ıkıncı cızgım bayagı belırgındı ama ılkıyle aynı degıldı ama aynı denecek kadar belırgındı.yanı dun yapmasam belkı kacıracaktım bu ayda.ovulasyon testı alın bol bol.yapın her ay ki kacrmayın.ve gun asırı calısın.bısı olmaz korkmayın.dr. bıle dıyor gun asırı dıye.bısı olcak olsa bebk tutunca bıle.regle yakın bırakın derdı.

hazelcim geç yumurtluosan adet aralığının da ona göre uzun olması gerek. yumutlamadan 14. gün sonra denio ya. Ayıkla princin taşını..

gün aşırı. olmadı adet bitiminin hemen sonrası ve adete yaklaşan günlerde 3 günü geçmicek şekilde çalışma şart. ben böle anladım artık. her ne kadar bilinse de yaşananları duymak ders oluo insanı. bu ay da gebe kalmasam çok dikkat edicem bu duruma artık.

kızlar ben bir yıldır bu işi arastırıyorum doktoların bana tavsiyesi adetin 10. günü başla 12-14-16-18-20. güne kadar. 21. günden itibaren yumurtlama az olurmus yada olmazmış. adeti 35 günde bir olanlar 21.günden itibaren ilişki öneriliyo. bizler dediğim gibi 10-12-14-16-18-20 en uygun.hergün yapmak sperm kalitesini bozuyo. sayıda azalma oluyo.onun için adet biter btmez değilde 10. gün başlayıp 20. gün bitirmek en güzeliymiş.birde aykları dikin. faydasını gören çok

rahim filmi dışında yumurta takibi dışında hepsi yapıldı. ama doktorum bikaç ay daha bekle diyo. değiştiricem ya

yasecım 14 gun denılıyor ama o yaklasık.14-12 falan oluyor.ona cok takılma.benım arkadasım reglıne bıkac gun kala olan ılıskıden hamıle kalmıs.ustune adet bıle olmus o ay.sonrakı ay ogrenmıs hamıle ldugunu.e bu kızın 3 gun gecmıs dusun yanı.3 gun once yumurtlamıs demek 3 gun sonra reglı olmus.benım 12 gun sonra gelıyor adetım.sanırım bu ay 27. degıl 29. gunumde regl olcam yanı benım lıstedekı 27. gune gore.bu ay gec yumurtladım ya 29 unda yada 30 unda beklıycem sanırım.yanı o gunler gecene kadar tehlıke gecmemıs demektr.yaa ben bu ay bal tarcın corekotu kulandım.o da ecktrmıs olabılır dıyorum yınede.aman ne bılıyeımhamıle kalayımda gec erken yumurtlamak farketmez

ponıspon sanada guldum yaaa.valla falcılardan medet umar lduk desene.ben baktrmamda ecen annem bana sormadan bır arkadasında otururken arkadasının akrabası gelmıs.ıyı kahve falı bakıyormus.annem bana ve kardesıme ıkı ayrı fıncan nıyetlemıs kapamıs.bana syledıklerının cogu cıkmıs ama tabı bunlar gecmıese yonelık seyler.sonra demıskı kızında bebek var mı.yok demıs annem.dusuk yaptımı yok demıs annem.daha dusunmuyolar demıs.ben bebek dusundugumuzu anneme bıle soylemedım.o zaman bebek dusunuyrlar demıs.eee dedım ne olcakmıs .oyle dedı ıste dedı.bende bısı demedım.bebeklerı olcak falan bısı dememıs.bebek dusunuyorlar demıs eeeee yani.dusunme lafı sacma degıl mi

yarın arkadas gelcek esıyle.temızlık yaptım yemek falan derken öldüm yorgunluktan.arada bakıyordum buraya da sımdı tamamen oturdum okuyordum neler olmus dıye.

sultan canım ben de diğer topice yazdım cvp yazmamıssın seni bekliyordumm :)
hazelcim sen nasılsın görüşmeyelii??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…