Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

tamam bende onu deyeyim o zaman çok pahalı değilse. bu arada benim pc de sorun var kilitlenip donup duruyo ondan yazdıklarım geç gidiyo. ikikez göndermek zorunda kalıyorum.

eğer lh değerlerinde bir problem yoksa güvenebilirsin. biliyorsun yumurtlama evresine girince lh artmaya başlıyor. en yüksek seviyeye ulaştığında da yumurta oluşup çatlıyor. işte bu test lh hormonu en yüksek değere ulaşınca çift çizgi gösterip kullanıcıyı uyarıoyr

slm kızlarrr ..ay ben bugün ne yaptım bir duysanız :) ben adam olmayacam allahım..ne zaman hamile kalıcam diye falcıya gittim :)allahım nelerden medet umuyorumm..kadın ilk atışını tutturdu senin bir dileğin var hamilelikle ilgili oooo dedim içimden biliyor bu gacı işini ..ben onaylayınca devamını salladıda salladı :)işte hormon bozukluğum varmışta falanda filanda bende bozdum kadını bende hiç bir sorun yok hormonların olması gerektiği gibi kistim yok falan dedim..4 vakitte olacak dedi 4 günde olabilir 4 haftada 4 ay 4yılda ne anladım ben bu işten..bir zaman olacak bende biliyorum bu bebek ama ne zamann..pofff kendimden tırsmaya başladım...

ilahi ponispon :):)
hiç güleceği yoktu. artık neden medet umacağımızı şaşırır olduk. inş 4 vakit dediği 4 güne işarettir. 4 gün içinde duyarsın hamile olduğunu :):):)

ilahi ponispon :):)
hiç güleceği yoktu. artık neden medet umacağımızı şaşırır olduk. inş 4 vakit dediği 4 güne işarettir. 4 gün içinde duyarsın hamile olduğunu :):):)

kız sallıyo falcı teyze valla klimalarıda açmış pöfür pöfür götürüyo paraları haspam bide işin komiği ne biliyormusun eşimin resmini istedi yok dedim facebookun yokmu oradan aç bakayım dedi pes dedimm onlar bile çağa ayak uydurmuş ben bu çağda falcıya gitmeye utanmıyorum tüüü bana :)kaydirigubbakcemile3:sm_cool:hihoyyy

slm arkadaşlar nasılsınız.sizlere birşey soracam yaaa benim gögüslerim cok şişti ve acıyor bu günde adet olmam gerekiyordu olmadım.ama benim adetim gecikince göslerim acırdı 1 hata sonra adet olurdum yaaa yine aynı olacak diye korkuyorum bilgisi olan varmı yada benim gibi olan arkadaşlar bana yardımcı olurmusunuz...

slm kızlar.denızcım benım goguslerım acımaz o yuzden ne desem yalan olur.ama goguslerın adet zamanı gıbı mı yoksa daha farklı mı acıyr.cunku goguslerın acıma nedenlerınden bırıde hamılelık canım.gunun geldıyse test yapmayı dusunmuyormusun.ayyyy hadı ınsallah.bı hamıs lazım artık bu topıge.gerısı gelsın snra

ktg den haber

ktg den haber varmı acaba.inşallah guzel haberler alırız

bende bugun dr. a gıttım.benım dr. yoktu baska bayan vardı.o hep yogun oluyordu.ıyı bır dr. heralde.ona gıttım baktı.folıkul gorunmuyor catlamıs dedı.ama sıvı var yenı catlamıs dedı.yanı kızlar bu sıvının gorunmesı demek yumurtanın hala canlı durdugu anlamına gelıyor.dunde catlasa bugunde catlasa sabah calıstık.inşallah tutar .ama rabbım saglıklı versın ınsallah.

ktg den haber varmı acaba.inşallah guzel haberler alırız

bende bugun dr. a gıttım.benım dr. yoktu baska bayan vardı.o hep yogun oluyordu.ıyı bır dr. heralde.ona gıttım baktı.folıkul gorunmuyor catlamıs dedı.ama sıvı var yenı catlamıs dedı.yanı kızlar bu sıvının gorunmesı demek yumurtanın hala canlı durdugu anlamına gelıyor.dunde catlasa bugunde catlasa sabah calıstık.inşallah tutar .ama rabbım saglıklı versın ınsallah.

Hayırlısı olsun canım. Folikül ne!? Sen elinden geleni yaptın. Denk gelmişlerdir umarım! Demek adetin 17-18 günü bile şans var. Biz çift çizgiyi görünce hemen o gün ya da ertesi günü die düşünüoruz ya! O zaman yumrtlama olcak oldu ama ne zaman çatlıcak. Hatta 12-24 saat yumrtlıcaksın denio ya çift çizgiden sonra bi de onun çatlama zamanını düşünürsek iş uzuo. Belki de çalışmalar bitti die bitirioruz dikkat etmioruz kaçırıoruz da olabilir.

mrb arkadaslar. bende topiğinize yeni katıldım. umarım benide aranıza alırsınız. benim sorunum 1 yıldır bebeğimin olmaması. rahim filmi falan cekilmedim. doktorum klomen falanda vermedi. yaptığı bişey yok acıkcası. eşimdede hareketlilik sınırda. sayı 28 milyon.pek sorun yok dendi. morfolojide 13.bendeki asıl sorun doktora göre sorun değil ama yumurtlama kanamsı yaşıyorum. her adetin 14 yada 15. günü az kanamm oluyor ve doktorum o günleri değerlendir diyor. bu sorunu yasayan duydum kolay kolay cocuğu olmamış. bu konuda bilginiz varmı

slm kızlar.denızcım benım goguslerım acımaz o yuzden ne desem yalan olur.ama goguslerın adet zamanı gıbı mı yoksa daha farklı mı acıyr.cunku goguslerın acıma nedenlerınden bırıde hamılelık canım.gunun geldıyse test yapmayı dusunmuyormusun.ayyyy hadı ınsallah.bı hamıs lazım artık bu topıge.gerısı gelsın snra

ktg den haber

anlamadım ki canım olurdu gös acılarım ama adetim gecikince olurdu ama şimdi dha atetime 3 varkan başlamıştı ve şuanda cok acıyor yürürken bile bilemiyorum çarşamba günü test yapacam tabi adet olmazsam.hayırlısı bakalım

mrb arkadaslar. bende topiğinize yeni katıldım. umarım benide aranıza alırsınız. benim sorunum 1 yıldır bebeğimin olmaması. rahim filmi falan cekilmedim. doktorum klomen falanda vermedi. yaptığı bişey yok acıkcası. eşimdede hareketlilik sınırda. sayı 28 milyon.pek sorun yok dendi. morfolojide 13.bendeki asıl sorun doktora göre sorun değil ama yumurtlama kanamsı yaşıyorum. her adetin 14 yada 15. günü az kanamm oluyor ve doktorum o günleri değerlendir diyor. bu sorunu yasayan duydum kolay kolay cocuğu olmamış. bu konuda bilginiz varmı

Klomen ne oluyor? 1 yıl oldusa sen de doktora danış. İncelesinler bence. Zate 1 yıl süre!
Hoş geldin topiğimize.

Klomen ne oluyor? 1 yıl oldusa sen de doktora danış. İncelesinler bence. Zate 1 yıl süre!
Hoş geldin topiğimize.

sağol canım. klomen bir yumurta geliştirici hap. o hap sayesinde ham
le kalan arkadaslarım çok. ama benimki biraz dur bekle deyip duruyor. değiştiricem doktoru. sende izöirdesin sanırım canım. önerdiğin bir yer yada doktor varmı. yardımcı olursan sevinirim

AYSECEE sen doktora gitmişin zate. Devam edin mi dedi. Yumurta takibi gibi bişi istemedi mi? Eşinde de sorun yoksa belki yumurtlama günlerine mi dikkat etmediniz acaba. Adet bitiminde diğer adet başlangıcına kadar gün aşırı ilişki öneriorlar. Çoğu zaman bunu yaptınız mı? Belki ondandır..Denk gelmemiştir belki de yumurta ve sperm..

AYSECEE sen doktora gitmişin zate. Devam edin mi dedi. Yumurta takibi gibi bişi istemedi mi? Eşinde de sorun yoksa belki yumurtlama günlerine mi dikkat etmediniz acaba. Adet bitiminde diğer adet başlangıcına kadar gün aşırı ilişki öneriorlar. Çoğu zaman bunu yaptınız mı? Belki ondandır..Denk gelmemiştir belki de yumurta ve sperm..

yumurta takibi falanda yapmadı. günleri hep değerlendirdik.13 aydır düzenligünaşırı devam etti. tek yapılan hormon ve sperm testi.rahim kalınlığından şüphelendi ama sorun değil dedi. pek sallamadı. iyi bir doktora denk gelsem keşke

Ben bir problem nedeniyle doktora gitmedim. Arkadaşlarıma da danışamıorum. Burda yazışıorum paylaşıorum. ınsanlarda beklenti omasın gebe kalınca öğrensinler die. Biz de 3 aydır bebek düşünüoruz. Adet zamanı yaklaşınca sonuca bakıorum. Olmassa devam edicez yapmaa..

Hayırlısı olsun canım. Folikül ne!? Sen elinden geleni yaptın. Denk gelmişlerdir umarım! Demek adetin 17-18 günü bile şans var. Biz çift çizgiyi görünce hemen o gün ya da ertesi günü die düşünüoruz ya! O zaman yumrtlama olcak oldu ama ne zaman çatlıcak. Hatta 12-24 saat yumrtlıcaksın denio ya çift çizgiden sonra bi de onun çatlama zamanını düşünürsek iş uzuo. Belki de çalışmalar bitti die bitirioruz dikkat etmioruz kaçırıoruz da olabilir.

yasecım bu ay benım 4. denemem ama ben ılk denemede 13. gunden sonra calsımadım.gecen ayda ıkı koyu cızgıyı gorunce ertsı gunde calıstım bırdaha calısmadım.yanı 15. gunden sonra calısmadım.bak bu ayda 14. gunde gordum ıkı koyu cızgıyı ve sonrakı gunler yapmadım test.atesımden anladım daha yukselmemıstı.catlamadı dedım.dr bana 12. gunde catlamak uzere dedı.ama yenı catlamıs.bence gercekten en ıyısı gun asırı regle kadar calısmak

Başka 1-2 doktora da danışman i i olacak. Artık denk gelmio olabilirler. TIpta çareler çoğaldı. Tüp bebek de yapılıo.Benim de çok bir bilgim yok. Sorark int.ten bakarak öğrenmee çalışıorum.

hazel biz de biliosun 3 kere deneme yaptık. Bu durumu yeni öğrendim-öğrendik. Hatta bu ay bile en son pazartesi yaptık. Bugün tekrar yapıcaz. Önceki 2 ayda gün aşırı deil d e şüpheli günlerde yaptık. ondan sonra gün aşırı deilde arada yaptık . kaçırmış da olabiliriz o zama zamanı. 3 ay olacak. olmassa 4. en bilinçlisi olacak.

X