Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

hazel git bence . ılerde böle ihtimaller olacaksa şaşırmazsın, şaşırmaız. ben de adet olursaam gidim bi sorim bişe yapmak gerkir mi. gerçi kadın doğumcu gayet geniş siz deneyin sadece dedi bişi de yapalım demedi. anlamıorum gebelik düşünen her kadının kont. den geçmesi gerekio denio bi de.

canım bılıyorsun ben butun tetkıklerımı yaptrdım.ne kıst var ne bısı.rahım fılmı cektrdım.tupler acık cıktı.rahım cok guzel tertemız dedı.hormon testlerım gayet ıyı cıktı.sorunum yk benım.ama ılk defa bal-tarcın-corekotu uyguladım.onun yan etkısı olabılırmı ki yumurtlamanın gecıkmesı.ama cızgım sılıklesmeye baslamıs.heralde bugun catladı.yarınkı atesıme bakıcam yıne

yasekase ben karıştırdım kusura bakma topiğe ilk geldiğimde yazışmıştık konuyla ilgili biriyle
bu arada sizin ovul. testlerinden bende sipariş vereceğim hemen

silik çıktısa çatlamıştır artık. Y ada çatlıcaktı. baya oldu adetten sonra sen de geç adet aralığı yok ya yarın akşa mıda değerlendirin . sonra adete kadar 2-3 günde bi yapın!
ben de de adet belirtilerini önceden hissedrim. öle bişiler var gibi ama. yunurtlamayla ilgili de olabilir. yediklerimle de ya da gebelik le de . oofff ya her daim beklemek gerekio işte.
günlerde akıo. of offffffff..

ver canım ver.dr. 5 gun once catlamak uzere demıstı.hala catlamadı yada yenı catladı.dr. lara kalsa.en ıyısı ovulasyon testı ve gun asırı ılıskı.adete bıkac gun kalaya kadar

canım bız yarın sabah yapıcaz ve 3 gunluk perhız yapıcak esım sperm testı ıcın.21. gunume kadar olmıycak.22. gun yıne baslarız ne olur ne olmaz dıye calısalım

canım 14. gunumde ıkı cızgı aynı koyuluktaydı.ondan sonra yapmadım test.bugun 17. gunumde yaptım ama ıkıncı cızgım bayagı belırgındı ama aynı koyulukta degıldı.yanı 14. gunden 1 gun oncekı gıbıydı

Hazelcim testinde bir sorun olabilir mi acaba en iyisi sen yarın doktora git içinrahat etsin böyle beklemek zor çatlama olup olmadığı hakkında bilgin olurkaydirigubbakcemile inş dualarım senle

farancım gunaydın ben senin yazdıklarını okuyamıyorum acaba neden?
yazdıkların
.................(boyle)
gorunuyor.

slm kızlar.okul bıttı karnelerı verdık rahatladık.tabı 30 hazırana adar okuldayız.bugun dr.a gıtcem yumurtam catlamısmı dıye.gıcık oldum benım şu yumurtya yaaalmaz: catlamadıysa ben kırıcam o yumurtanın kafasınıkaydirigubbakcemile3

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

(Rabbim bize katından tertemiz bir nesil ihsan et şüphesizki Sen duayı hakkıyla işitensin amin)
ANNE OLMAK İSTİYORUZZZZZZ

Günü geçen arkadaşlar

HAZİRANDA ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ UMUT EDENLER :lepi:

ktg.............-----------18 Haziran-------? deneme
denizxx........---------19 Haziran------10. deneme
truf-----------------------19 Haziran-------? deneme
ronya--------------------20 Haziran-------9. deneme
aysu87-----------------21 Haziran-------7.deneme
ponispon---------------21 Haziran------1. deneme
nurberra----------------23 Haziran-------12. deneme
yasekase--------------26 Haziran-------3. deneme
tırtılkurabiye----------26 Haziran-------1. deneme
tugok--------------------26 Haziran-------5. deneme
hazel82-----------------27 Haziran-------4. deneme
ozlemyalcinkaya----28 Haziran-------? deneme
biozard------------------28 Haziran-------? deneme
faran----------------------29 Haziran-------7. deneme
firstheaven-------------29 Haziran-------? deneme

:lepi:HAZİRAN HAMİŞLERİMİZ:lepi:

sarısheker..........::CüvCüvugur geıtırır inşallah bize)

TEMMUZDA ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ UMUT EDENLER :lepi:

]nisa-86-------------------1 Temmuz-------1.deneme
karats---------------------2 Temmuz-------2. deneme
lithium84-----------------3 Temmuz-------? deneme
suyasem-----------------4 Temmuz-------? deneme
nurten34------------------5 Temmuz ------? deneme
d_kupcu------------------6 Temmuz-------? deneme
mse121822.......------6 Temmuz-------6.deneme
edamm-------------------8 Temmuz-------1. deneme
darkangellove58-------8 Temmuz-------10. deneme
guzel83-------------------10 Temmuz------7. deneme
ramiznur-----------------11 Temmuz-------6. deneme

:Saruboceq::Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…