Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

slm kızlar.okul bıttı karnelerı verdık rahatladık.tabı 30 hazırana adar okuldayız.bugun dr.a gıtcem yumurtam catlamısmı dıye.gıcık oldum benım şu yumurtya yaaa:eek:lmaz: catlamadıysa ben kırıcam o yumurtanın kafasınıkaydirigubbakcemile3
canım hadi hayırlı olsun :)
inş çatlamıştır yumurtan. çatlamadıysa da bir iğneyle işi tamamdır :KK66:

herkese merhaba. nasılsınız? hazel naptın çalışma yapabildin mi? ben yine yapamadım yaaa. doldu mu acaba benim zamanımohaoldumsmile

sabah yaptık canım 6 da:hulya:kaydirigubbakcemile2:kedi:
bırzdanda dr. a gıtcem yumurtama bakcam.catladımı dıye ınsallah catlamıstr.

sabah yaptık canım 6 da:hulya:kaydirigubbakcemile2:kedi:
bırzdanda dr. a gıtcem yumurtama bakcam.catladımı dıye ınsallah catlamıstr.
en süperini yapmışın inan. sabah olması gece olmasından 2 kat etkili. biz sabah uyuyakalmışız. benimde aklımdaydı güya sabah yapacaktım bende. ama şans işte. dükkanı bile geç açtı eşim 9 da uyanınca:sinifsinif:

canım uyandım valla 6 da nsıl uykum vardı.yapasım da yktu.sabah hıc canım ıstemez ama yaptık mecbur

biz aralıkta başladık denemeye canım. ama sonra biraz ara verdik, yurtdışı, vs sebeplerden. bakalım bu ay olur inş.

evet ilk geçen ay kullandım ov. testi. bu ay da çift çizgiyi geçen hafta yakaladım. beklemedeyim şimdi. sen kullandın mı test?

hayır kullanmadım. daha dün hazelden duydum. dün araştırdım. gitti gidiyorda uygun fiyata var. ama acaba güvenilir mi? önümüzdeki ay kullanmayı düşünüyorum.

biz burda çoğumuz core marka kullanıyoruz. bence kullanmak gerek, böylece yumurtlama zamanını kaçırmazsın

ben daha dün hazelden duydum. önümüzdeki ay kullanmayı düşünüyorum. gitti gidiyorda araştırdım uygun fiyata var. ama acaba güvenilir mi?

X