Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

bide zahmet olmazsa o test nasıl bişey nasıl yapılıyor kısaca anlatabilir misin?

yok canım ınternette gıttıgıdıyora ovulasyon testı yazarsan cıkar.tanesı 1 tl. labquıck marka alma ama.ona ıyı demıyorlar.ben wondfo marka kullanıyorum.cok ucuz ve yumurtlamana yakın ıkıncı cızgı belırgınlesmeye baslıyor.ıkı cızgı aynı koyulukta oldugu zaman 24-48 saat ıcınde yumurtan catlıycak demek oluyor.eczanelerdede var ama ben ılk eczaneden almıstım.5 tanesıne 50 tl vermıstım.snra ınternetten sıparıs ettım. tanesı 1 tl.ya 3-4 gun ıcınde gelıyor

çok teşekkür ederim yaaa. bu ay bişi olmazsa önümüzdeki ay mutlaka alırım.olumunekankayizsmile

ay ilk geceden zınk diye hamile kalanlara şaşıyorum. tesadüf mü oluyor şans mı ney bilemedim valla.

canım onların ıcınde bırer tane ınce cubuk cıkıyor.maksımum yazan ucunu ıdrarına sokuyorsun.15 sanıye bekletıyorsun.sonra cıkarıp kuru zemıne koyup 5 dakıka beklıyorsun.tek cızgıyse daha yumurtan yeterlı boyuta ulasmamıs demek.zaten hergecen gun ıkıncı cızgı belırmeye baslıyor.ıkısıde aynı koyulukta oluncada yumurtlaman yakın demek.o gunler rısklı yanı.ama 4 saat once sıvı almayı bırakıyorsun.yanı cay su falan ıcmıyorun.ve ıdrarını tutuyorsun.4 saat sonra ıdrar yapıp testı uyguluyorsun.hergun aynı saatlerde yapman daha saglıklı sonuc verır.sabah ılk ıdrarla yapılmaz.yanlıs sonuc verır.genelde aksamustu 3 ten sonra yapıyorum ben

şimdi bakıyorum gitti gidiyora içinde hamilelik testi olanlar da var. ama ben şu idrar kısmı atılıp saklanabilenden alıp yapmak istiyorum. süper bi fikir onu saklamak bence.

evet zaten en az 15 tane alırsan ya gebelık testı bedava yada kargo bedava.ben kargoya para vermemıstım.gebelık nasıl olsa hep tek cızgıkaydirigubbakcemile3

öle mi hazel ya ben de tam yazacaktım okudum. Bugün ölesine bi ovu. testi yapıcaktım ama çok sıvı aldım dayanamadım. Sanki beyaz akıntı var gibidi peçetede. Ama öle yumurta akı gibi deildi. Uçuk beyaz, ayrık. Sperm desem pazartesiden beri çalışmadık ta! Acaba dedim peçete parçalandı mı da omudu. Sonra da önemsemedim. Yapsam sanki iki çizgiyi görecek mişim gibi hissetmiştim. Sen de böle diince. Acaba incir, pal falan yiyom. Ondan mı ki dedim ama bilemiorum ya. Ayda iki kere yumurtlamak normal midir? Eğer ölese? Senin durumunda bi öle ne düşünüosun. ıkimizde de benzer seyirler ve zamanlamalar var?

canım yumurtamın catlamasını beklıyorum.hala catlamadı galıba.bugun 17. gunum.sen ovulasyn testı yaptınmı bu ay

canım ben daha 1 kere bıle yumurtlamadım bu ay cunku atesımde de yukselme olmadı.36.00 gordum sonra 36.2

36.3 tu bu sabah.catlasa bayagı yukselırdı.sende bı yapsaydın yaa.ben anlamıstım zaten yaa.ben bu ay bal-tarcın-corekotu kullandım ve ıncır yedım etkısı olabılırmı

ya bana nasıl hediye ettiler biliyor musun?ara sıra girip bir şeyler yazıyordum o siteye.Sonra sık kullanan üyelere süpriz yapacaklarmış.banada geldi preseed.ve gg dan aldığımdan farklı.Kutusu farklı.fiyatıda 130 dan satıyorlar.acaba orjinallik yönünden fark olşuyor mu ne bileyim?

hımmm bılmemkı canım yaa hıc kullanamdım.ebay dıye bır sıtede varmıs ya daha ucuz.hem yabancı sıteymıs.yurtdısından gelıyormus.gg dekı sahte olabılırmıkı

hazelcim bal çörekotu ve tarçın cidden işe yarıyor mu?normal olan metabolizmamızı bozmayalım sonra?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…