Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

bulamadım neyse zaten önümüzdeki ay denerim. satışı bitmiştir belkim.

canım ben daha 1 kere bıle yumurtlamadım bu ay cunku atesımde de yukselme olmadı.36.00 gordum sonra 36.2

36.3 tu bu sabah.catlasa bayagı yukselırdı.sende bı yapsaydın yaa.ben anlamıstım zaten yaa.ben bu ay bal-tarcın-corekotu kullandım ve ıncır yedım etkısı olabılırmı

Etkisi olur bence kürlerin. Olması ümidiyle de yapıoruz ama tekrar yumurtlama deil de çatlamanın uzaması da olabilir belki. A ma ben iki çizgiyi görmüştüm de . Sonra teke inmişti. bilinçli test yapmıştım. Yarın yapıcam ama. Yarın da 18. gün olacak.
Ayrıca bu akşam kimler ilişki yaşıcak. Kandil muhabbetini okudum. sabah yapılınca geçio mu süre.

Herkese i i kandiller didiorum arkidişler...

kandıl gecer heralde yarın sabah.mecbur calısmam gerek.esımın sperm testı yaptrması gerekır.21 hazıranda sabah test vercek 9 da. 3 saat sonrada muayene olcak.yarın sabah 6-7 gıbı calısmamz lazım.rabbım saglıklı evlatlar versın.sagol canım sanada ii kandıller

ya hızlı test diye bişi var gördünüz mü onu?ilişkiden 7 gün sonra gebeliği ortaya çıkarıyomuşakannehir

yasekase sana bişi danışabşlşr miyim cnm sen kürtaj oldum demiştin yanlış hatırlamıyorsam beta hemen düştümü

ya hızlı test diye bişi var gördünüz mü onu?ilişkiden 7 gün sonra gebeliği ortaya çıkarıyomuşakannehir

bu senin hormonlarına bağlı.bayandan bayamna değişiklik gösteriri.kimisinin adetine 3 gün kala idrarda çıkar kimisinin adet geçince 1 hafta sonra çıkar.teste bağlı değil yani senini idrarında çıkmasına bağlı.idrarında çıkarsa tüm testler gösterir.

bende bugün adetim bitti.aneeler diyorsa bir bildikleri oluyor bende yapmam o zaman.ben bu ay gün aşırıya başlıyorum hazel.başka hiç bişey yok bide preseed tabi.onu yapacağım.test yapmayacağım gün aşırı olunca kaçmıyormuş yumurtlama günü ama Allah nasip etmemişse eğer zaten olmaz.

bide okuduysanız sabahları sperm kalitesi yüksek ve spermler daha hareketli oluyormuş.

yasekase sana bişi danışabşlşr miyim cnm sen kürtaj oldum demiştin yanlış hatırlamıyorsam beta hemen düştümü

Canım ben hiç gebe kalmadım ki. Bebek yapmaya da 3 ay önce karar verdik. Hatta 3. denemem. Beta ne tam bilmiorum ama sanırım kanda gebelikten kalan bişiin yok olması ve tekrar gebe kalmaya başlanabilmesi! Tabii başka sorun yoksa!
Doktora da hiç gitmedim ki bilemiorum terimleri sorunları falan!
Senin öle mi oldu ypksa.
Bak bi arkadaşım 8 haftalık kürtaj olmuştu. Çok geçmeden kan değerleri düzelmiş. Heralde dedin odur. O da kısa ya da uzun deişebilio demekki kişiden kişiye!

Biz de sabahları çok çok nadir ilişkiye girioruz. Gece oluor geneldee. Bilmeme rağmen öle yapıoruz. O kadar yapıoruz . Olacaksa olur napalım.. Takdir Allahın. Hayırlısı ne zamansa o zaman olur inşallan.

canım valla tutacaksa sabah akşam yumurtlamadan önce yada sonra pek farketmiyor kısmette varsa geliyor sabretmek gerek yapacak birşey yok

X