Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

nasılsınız çalışmalarınız nasıl gidiyor? ben şanslı günlerimin sonuna yaklaştım. dün akşam olur diyordum biras eşimle tartıştık. bugünde kandil.yarın sabah belki. zaten ondan sonrada zamanım dolmuş oluyor:sinifsinif:

canım ben cts yani 12. gunumde dr. a gtıım.adam yumurtan 17mm catlamak uzere dedı.ve cts ve pzt ılskı onerdı.ama ondan sonrada yıne gunasırı devam edın dedı.bugun 17 gunum.hala ıkıncı cızgı var.bayagı koyu ılkı kadar olmasada.ve ben sabahlaı ates olcuyorum hala dusuk atesım.36.00
36.2 36.3 falandı sabahta yukselmedı hala acaba daha catlamadımı.dun sabah calıstık en son.ama gecen yıl annem demıstıkı kandıl gecesı ılıskıden hamıle kalınırsa ozurlu olurmus cocuk.korktum rabbım saglıklı versın bugunu es gecmem gerekcek.sız boyle bısı duydunuzmu.bırde esım pzt sperm testı vercek.perhız gerekıyor yanı.acaba sabahmı yapsak bırde.pzt sabahı 3 gun oluyor.en az 3 gun en cok 5 gunluk perhız gerekıyor.olur dımı

aynen canım yaa.senın kacıncı gunun bugun

büyükler daha iyi bilir ama ben kandil gecesi olursa özürlü olur falan o tarz batıl şeylere inanmıyorum. genlerle alakalı bence.

Canım benim ben hiç duymadım ya öyle bir şey. Rabbim hayırlısını nasip etsin nihayetinde düşününce eşin isteyince geri çevirmenin uygun olmadığını ilmihallerde okuduk ibadetinide yaparsın çalışmalarınıda bence bilmiyorumkismile

aynen katılıyorum. o senin helalin eşin sonuçta ve dinimizde bununla ilgili hiçbir yasak ve sakınca yok bence de.

banada sacma geldı ama ben bunu baska bır topıkte sordugumda bı arkadasta dedı.bende okumustum oyle bısı dıye.rabbım saglıklı versın inşallah.

impaladeniz benımde 17. gunum

banada sacma geldı ama ben bunu baska bır topıkte sordugumda bı arkadasta dedı.bende okumustum oyle bısı dıye.rabbım saglıklı versın inşallah.

impaladeniz benımde 17. gunum
yani ben yanılmıyorum günümüz bitmek üzere öyle mimafoldumben

yani ben yanılmıyorum günümüz bitmek üzere öyle mimafoldumben

canım nıye gunumuz bıtsın.bugun catlamıs olsa bıle sabah ılıskı olursa yakalarızkı.24 saat canlı kalıyor yumurta.ee dunde ılıskı olduysa kacrmayz.yeterkı dolleyebılsın sperm yumurtayı.ve sonrada tutunabılsın.bız bırde pzt esım sperm testı vercek.ne yapalım 3 gun olur heralde. sen anlıyormusun yumurtanın catladıgını test yapıyormusun yada.veya ates olcuyormusun

yo hiçbişey bilmiyorum bu konuda inan.şansa kadere deyip yapıyorum. bu ilk denemem. geçen ay ben belli günler olduğunu bile bilmiyordum. ne zaman yapsak olur sanıyordumkaydirigubbakcemile3

yo hiçbişey bilmiyorum bu konuda inan.şansa kadere deyip yapıyorum. bu ilk denemem. geçen ay ben belli günler olduğunu bile bilmiyordum. ne zaman yapsak olur sanıyordumkaydirigubbakcemile3

ooo sen benım cahıllıklerımı bılsen koparsın gulmekten.ben ılk korunmadıgımız ay (ben 3 yıllık evlıyım.prezervatıfle korunduk) ılıskıden sonra spermler dısarı aktı dıye korktum.bende bı problemmı var dedım.rahmım mı genıs acaba dıye uzuldum.hepsının ıcerde alıcagını sanıyordum.sonra cocugu olan bı arkadasa sormustumda o normal demıstıkaydirigubbakcemile3.ama bız hıc kondomsuz ılıskı yasamamıstık o derece korunuyorduk yanı.

bence sen ovulasyon testlerınden al.bıkac ay yap.ona gore kafanda bır fıkır olur hangı gunler yumurtluyorsun dıye.cunku her ay degısıyor bılıyormusun.ben ılk test yaptıgım y 13. gunde yumurtladım.gecen ay 15. gunde bu ayda 14. gunde cıft cızgı gordum (ıkı cızgı aynı koyulukta olunca 24-48 saat ıcınde yumurtlama olcak demek.amabugun 17. gunum bugun bırdaha yaptım.ıkıncı cızgı hemen hemen ılkıyle aynı koyulukta.sanırım ya dun ya bugun yumurtladım.hatta galıba bugun cunku sabah hala atesım dusuktu.yumurtlamadan sonrakı gun ates barız yukselıyormus

sende beni aratmamaışın yani cahillikte aferinkaydirigubbakcemile3

bence sız gun asırı calısın valla ne zaman catlıycagı bellı olmuyor bu yumurtanın.son 3-4 gun kalana kadar calısın bellımı olur

yaseeee benım ovulsyon tetı bugunde 13. gunumdekı gıbı ıkıncı cızgı belırgın.ılkı kadar olmasada.atesımde yukselmedı hala.

bak benim o testten de haberim yoktu. pahalı bişey mi ne kadar? önümüzdeki ay bende alayım. bide mesela ben bütün ilaçlar hamilelere zarar verir sanıyodum biraz önce diğer topikte öğrendim zararsızları da varmış. ilk defa duydumkaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…