Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

5 gün kaldı muhtemelen benimki biraz düzensiz aslında 2 aydır düzenli oldum ama yine korkuyorum 2 senedir bebişim olmuyor ben pko sednromuyumsenağlama

ateş ölçme yöntemi neden kullanılıyor insn daha çok takar zaten takcak şey çok
yok yumurtlamma zamanı yok ilişki yok kasık ağrısı belirti
birde ateşi katmayın işin içine
yumurtlama zamanı gün aşırı ilişki zaten kaçmaz

doktorum bana da pko olabilirsin dedi

ama ben düzenli adet oluyorum. bir doktora daha görünücem..

bennim bu yaşıma kadar hiç adetim sapmazdı evlendim konrunmayı bıraktık iyice bozuldu .2 ay önce sogan kürü ve adacayı denemiştim allaha şükürler olsun son 2 aydır düznli oldum bu ay nasıl olacak bilmiyorum birde klomen kulmıştım.inş dr yanılmıştır pko falan deyilsindir.yumurtalarım gelişmiyordu klomenle bu ay 2 tane yumurtam oldu 18mm ve 19mm de hayırlısı bakalım bekliyorumeyvahedigeldismile

ben progesteron testini ilk zamanlarda yaptırmıştım kan alıyorlar adetinin 21.günü yumurtanın olup olmadıgına bakıyolar sanırım.yumurtam oldu ama büyümüyordu benim allaha şükür klomenle hallettik bunu canım. adetimin 5 günü klomene başladım 5 gün kullandım ilaç bitince dr yumurta takibine aldı 11.günü 13.günü ve 16.günü son olarakta tam 17.günü yumurtalarım istenilen büyüklüge gelince igne pregnyl 5000 iki ampul vurundum.tam tam ına adetimin 17. günüydü yani gecen carşamaba igne oldum.

ben bugün adetimin 20. günündeyim. eğer yumurtam çatlamadıysa sence geç mi kaldım?

canım ben bir yerde okumuştum bazı insanların yumurtası 14.günde bazılarının 16.günde bazılarınında 24 .gününe kadar gecike biliyormuş sen gec kalmızsın diyemem ama yumurta 20mm üzerindeyse cogu dr catlatma ignesi yapmıyor kendinin catlamasını bekliyorler.20mm altında olursa yumurta büyüklügün ozaman igne yapıyorlar.bence dr git yumurtan istenilen büyüklükteyse igne verirler zaten sana

rica ederim tatlım ama hiç korkma lütfen tıp artık cok ilerledi dr herşeyi artık daha iyi biliyorlar.ben hiç ümidimi kesmedim birgün olacak diyorum yeterki hayırlı evlatlar nasip etsin rabbim.eşimde bende cok testler yaptırdık birde eşimin canlı sperm sayısı cok düşük tedavi olmak bile istemiyor.ben bukadar cabalarken aldıgım vitaminleri bile zorla içiriyorum.ne yapalım kardeşim kısmetimizde bunlar varmış hiç canımızı sıkmadan morelimizi bozmadan bekleyecez...

hamileler listesine alınmıştım bile ama malesef bugün kan testi yaptırdım 0.100 hamile değilim öfff ne kadarda ümitlenmiştim demekki neymiş testteki çift çizgiye inanılmayacakmış öff ya çok kötü bir günnnnnmafoldumben

silik çizgiydi ama iki kere denedim ikiside silik çizgiydi nasıl üzülmeyeyim çok inanmışım hamile olduğuma çokta planlar yapmıştım üstüne trafik cezası yedim 300 tl kan tahlilini zar zor yaptırdım yani bugün lanetli sanırım benim için tansiyonum 9 5 elim ayağım titriyo öffff adetim 21 haziran ebeler daha erken bidaha yaparız adetin gecikince dedi ama ümitlenmiyecem artık idrar testine hele hayatta inanmam bundan sonra

ben kendim kaşındım bu sonucu görmek için doktor daha erken kan tahlili yapmayalım dedi ben ısrar ettim gördümya çift çizgiyi sonuç hüsran tabiki adetime 6 gün var geçmeden adetim gitmem daha

ponispon cokkk üzüldüm canım yaaa ne olur sende üzülme.daha cok erken yapmışsın testi lütfen biraz sabır bekle kan deger kaç cıktı birde tatlım çatlatma ignesimi oldun sen

ponısponcum cok uzuldum vede sasırdım.nasılolur ıdrarda cıkarda kanda cıkmaz.hemde ıkı defa ıdrar testınde ıkı cızgı cıkıyor kanda cıkmıyor.ya arayıp sıkayet etmek lazım.bırcok yerde ıdrar testlerı yanlıs negatıf sonuc verebılırler ama yanlıs pozıtıf vermezler yazıyordu.gercı ben de gecen ay test yaptım.ılk yarım saat tek cızgıydı.sonra rengı kızardı bozardı sılık ıkıncı cızgı cıktı.ama regl oldum 3-4 saat snra.nasıl moralım bozuldu.nıye oyle cıktı dıye.testının markası neydı canım.benımkı certain diye bır marka.bır dahada onu almam.ama bellı de olmaz belkı erken dıye cıkmamıstr kanda.bekle ve reglın gecerse yıne yaptrrsın bellımı olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…