Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

(Rabbim bize katından tertemiz bir nesil ihsan et şüphesizki Sen duayı hakkıyla işitensin amin)
ANNE OLMAK İSTİYORUZZZZZZ

Günü geçen arkadaşlar

ramiznur---------10 Haziran[/:Saruboceq:

HAZİRANDA ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ UMUT EDENLER :lepi:

ktg.............18 Haziran
denizxx........19 Haziran
truf------------19 Haziran
ronya------------20 Haziran
aysu87------21 Haziran
nurberra-------23 Haziran
yasekase---------26 Haziran
tırtılkurabiye----26 Haziran
hazel82-------27 Haziran
ozlemyalcinkaya----28 haziran
faran------------29 Haziran
firstheaven----29 Haziran

:lepi:HAZİRAN HAMİŞLERİMİZ:lepi:

sarısheker..........::CüvCüv:
ponispon-----------::CüvCüv:

TEMMUZDA ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ UMUT EDENLER :lepi:

nisa-86-----1 Temmuz[
karats--------2 Temmuz
lithium84--------3 Temmuz
suyasem--------4 Temmuz

nurten34--------5 Temmuz

d_kupcu-----------6 Temmuz
mse121822.......6 Temmuz
edamm------------8 Temmuz[
darkangellove58-------8 Temmuz
guzel83------10 Temmuz

ıkı hamılemız oldu nurberracım

oo çok güzel sonradan gelen arkdaşalr hamiş olmuşlarrrr
inşalalh topiğin kurucusu(hazel) ve listeyi hazırlayan(ben) da ve güzel arkadaşım faran ve diğer tüm isteyenlerrrrr:Saruboceq:hamiş olurzzzzzzz

BıSMıLLAHıRRAHMANıRRAHıM

(Rabbim bize katından tertemiz bir nesil ihsan et şüphesizki Sen duayı hakkıyla işitensin amin)
ANNE OLMAK ıSTıYORUZZZZZZ

Günü geçen arkadaşlar

ramiznur---------10 Haziran[/:Saruboceq:

HAZıRANDA ÇıFT ÇıZGıYı GÖRMEYı UMUT EDENLER :lepi:

ktg.............18 Haziran
denizxx........19 Haziran
truf------------19 Haziran
ronya------------20 Haziran
aysu87------21 Haziran
nurberra-------23 Haziran
yasekase---------26 Haziran
tırtılkurabiye----26 Haziran
hazel82-------27 Haziran
ozlemyalcinkaya----28 haziran
biozard------28 Haziran
faran------------29 Haziran
firstheaven----29 Haziran

:lepi:HAZıRAN HAMıŞLERıMıZ:lepi:

sarısheker..........::CüvCüv:
ponispon-----------::CüvCüv:

TEMMUZDA ÇıFT ÇıZGıYı GÖRMEYı UMUT EDENLER :lepi:

nisa-86-----1 Temmuz
karats--------2 Temmuz
lithium84--------3 Temmuz
suyasem--------4 Temmuz

nurten34--------5 Temmuz

d_kupcu-----------6 Temmuz
mse121822.......6 Temmuz
edamm------------8 Temmuz
darkangellove58-------8 Temmuz
guzel83------10 Temmuz

Son düzenleme:
ordamısın dıye seslendım.

belirtın varmı canım.hep soruyorum ama

Son düzenleme:
ordamısın dıye seslendım.lülülülülülü

belirtın varmı canım.hep soruyorum ama

malesef cnm tık yokkk
yani buzaman kadar belirti buldumda noldu sanki ama yinede bişiler olsa insan umutlanıyooo bende şimdilik hiç bişi yok tatlım
ateşimden anlarım zaten reglime bi gün kala düşmeye başlıyoo
yada tam olcağım gün mutlaka düşüyoo ateşim ozmaan anlıyorummm kesin geliyoo kırmızlar am inşş düşmez sabit giderr hayırlıs
hazelcimm ben çıkyıorum cnm inşşlalah arada açabilirsem gelicem ama sanırım uzun zaman olmıcam beni unutmayın olurmuuu
grşz inş cnm döndüğümdee

canımkendıne cok ıyı bak.ozlıycem senı.valla senı cok sevdım ben.neyse yıne gorusucez burda.belkı yaz sonuna kadar gelır bebısler.guzel haber beklıyrumolumunekankayizsmile

19 martta dis gebelik tedavisi olmustum, haziranda denememiz olmadi ama temmuzda baslayacagiz bakalim denemelere :) opuyorumnanaktan

canımkendıne cok ıyı bak.ozlıycem senı.valla senı cok sevdım ben.neyse yıne gorusucez burda.belkı yaz sonuna kadar gelır bebısler.guzel haber beklıyrumolumunekankayizsmile

karşılıklı cnm o sevgi emin ol bende özlicem inşş yaz sonuna kadar bizler 2 3 aylık oluruzz ihihihih
hamişte olsan topiği bırakma emi hamile hamile burda konuşuruz inşşalalh grşz cnm sende kenien çokkk ii bak

bırakmam canım bırakırmıyım hıc.dua edelım bırbırımıze bol bol.hoscakal:çok üzgünüm:

Kızlar selam çok yorgunum ya her zaman yazamıorum.Ramiznur dan haber var mı?Ben de yumurtlama dönemlerindeyim.Çalışıoruz ama kaçırmayalım die uğraşıoruz.Bu dönemlerde gün aşırı da bile kaçar mı die düşünür oldum.Sperm canlı kalabilio 2-3 gün civarı belki ama ilk gelen daha etkili olur gibi gelio.Bakalım..

canım ramıznur hıc gırmedı.hamıle olabılır.genelede hamıle olduktan sonra pek kımse gırmıyor.kaydirigubbakcemile3
az once ovulasyon yaptm bugun aynı koyulukta ıkı cızgı cıktı.sanırım bugun yada yarın yumurtlıycam.bugun calısmamızı yaptık.kalk sende hemen yap bakım.yorgunum morgunum demek yok:hulya::hulya:kaydirigubbakcemile2 calıs bakım hııııılmaz:

yasecım kacmaz heralde cunku bız gunasırı calısıyoruz mecburen.varıkoselden dolayı.dr. zaten 48 saat canlı kalıyr dedı.bende ben 24 saat dıye duymustum dedım. o yumurta 24 saat dedı.hımm kesın 48 saat duruyor dımı dedım bıde adama:roflol: adam dermıs dur bı sorayım sperm beyler kac saat canlı kalacaklarmıs dıye.aayyy sonrada kendıme guldum ama napım.sordum ıste.sızde sorun yoksa hergun calısın.dr bıze cts ve bugun calısma verdı.bız bırde cars da calıscaz.sonra zaten esım 21 hazıranda teoman beye gtcek muayeneye.o sabahta sperm testı vercek .4-5 gun perhız yapcak yanı o zamana kadar.off sonuclar ınsallah ıyı cıkar.umudum yok ama dua etmekten baska carem yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…