Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

Arkadaşlar merhaba a.s.
Herkesin temennisi aynı, dilerim herkesin gönlüne göre versin rabbim.
Şu ateş ölçme yöntemi nedir?

canım bir şey daha sorucam. çatlama olduktan sonra da ilişki olması gerekiyor mu?
cahillik işte :)

cnm est nedemek cahillik biz ne biliyoruz ki
ben çatlama olmuşsa bitmiştir cnm yani döllenmişse dölllenmiştir artık sonrası nekadar öenmli olr bilmiyorum bizim olmadı çünkü yeni çatlama olayı değil bu bi kaç gün geçtikten sonraki değer anca yükseliyoo yani yumurta atrtık yoktur zatenn sanırım
bide alt sınır 3 galiba cnm bana doktor progesteron deerinin yüksekliğide öenmli demişti tahlilden önce 10un üstünde olması iimiş

iim ttalım bnm bende size yazmaktan çok mutlu oluyorum ama işte mecbur gideceğim için giremiemm iim hamdolsunn sen nasılsın cnmm

sagol canım yaaa.keske gıtmesen valla cok sevındım senın burda olmana.sonucu mutlaka yaz canım.agustosa kadar bır gelısme olursa yaz mutlaka.agustosta gelceksn dimi

bende yumurtlama donemndeyım.canım cts dr. sagda yumurtan 17-18mm olmus dedı.catlamk uzere dedı.ogun eve geınce test yptım.sılık cızgı cıktı.dun yaptm.cızgı daha belırgınlesıstı.bugun yıne 6 gıbı ypcam.ama bugun de tam belırgnlesr gıbıme gelıyor.catlamk uzere dedıgı ıkı gun oldu.anlamadm gıttı

güneş bir gün doğacak al bir aydınlık saracak bedenini
hüzünlenen gözlerini binlerce kez öpeceğimm
umudunla direncinle bilincindeki tohumla
aydınlıklar doğacak senle
yüreğimdeki inancı umarsızlık sardığında soluğunla ısıt beni
günüm güneşim kavgam ol
sen emeksin sen sevdasın ufukta parlayan günsün
aydınlıklar doğacak senle

ağlamaktan içim çıktı budamı hamilelik belirtisi bilmiyorumkismile

aynen oyle canım.buna agladysan senın annelık hormonları baslamıs:CüvCüv:

Arkadaşlar merhaba a.s.
Herkesin temennisi aynı, dilerim herkesin gönlüne göre versin rabbim.
Şu ateş ölçme yöntemi nedir?

aminn.ateş ölçme termometre yardımıyla adetten sonraki,işte örnek veriyorum;13.14.15.16.17 günler sabahları vücut ısını ölçüyorsun.bunlardan hangi gün yüksek çıkarsa o gün ve sonraki bikaç gün çalışıyorsun.yumurtlama esnasında vücut ısın artıyor.

benimde bi önceki ay öyle demişti cnm 12.günümde gittim ve 17 18 mm demişti çatlar bu günler demişti ama reglim taaa 37.gün geldi yani çok geç çatlamıştı.doktora sorduğumda mutlaka çatlamıştır ama geç olmuş dedi.yani sen gün aşırı devam et hazelcimmm.buarada inşallah haber vercem mutlaka ama inş hamileyim haberi olur :)

ayyy inşallah canım aminnn:Saruboceq:cok sevınırım valla senın guzel haberıne

Canım ilgilendiğin için teşekkür ederim.
Yani hangi gün vücut ısıs yüksek çıkarsa o zaman denemek gerekiyor öylemi?
Bu dönemde ihtimal daha mı yüksek oluyor?
Özür dilerim soruyorum çünkü bilgim yok bu konuda

nurberracım benım bugun yada yarın catlar heralde cunku gecen ayda 14. gun cıft cızgı grdum.bugun de 14. gunum.bakalım nasıl cıkcak cızzgıler.ozaman 27. gunumde reglı olurum ama inş olmam bebısım gelır

nurberracım benım bugun yada yarın catlar heralde cunku gecen ayda 14. gun cıft cızgı grdum.bugun de 14. gunum.bakalım nasıl cıkcak cızzgıler.ozaman 27. gunumde reglı olurum ama inş olmam bebısım gelır

evt cnm ozamn öyledr senin reglin de daha düzenlii zaten maşallh inş bebeğin gelirde regl olmazsınnnn inşş hepimizzz Allahım lütfenn

canım bende ateş ölçme yöntemini kullanıyorum.adetinin ilk günü başlıyosun ölçmeye hergün sabah 6-8 arası bi saatte ölçüyosun digital termometreyle.yalnız her gün aynı saatte ölçeceksin.yataktan çıkmadan ölçmen gerekiyo.gün içinde ölçtüğün ateşin geçerli değil.ateşinin düştüğü gün yumurtlama günün oluyo.yumurta çatladıktan sonraki gün ateşin yükselmeye başlıyo ve yükselerek devam ediyo.eğer düşmezse hamilelik şansın fazla oluyo.eğer düşerse adet olacaksın demektir.bazıları düştüğü gün adet olur bazılarının adet olmadan 2 gün önce düşer.başka sormak istediğin bişey varsa cevaplayabilirim.

est tabi sorabilirsin canım.rica ederim.aynen. vücut yumurtlama esnasında bazı belirtiler gösteriyor.vücut ısın yükseliyor.daha fazla akıntı geliyor.özellikle yumurta beyazı gibi,şeffaf.bazılarında kasık ağrısı oluyor ve çatlamış bir durumda,yani döllenmeya hazır bir durumda sadece 24 saat bekliyor.o ay döl olmazsa adetle birlikte atılıyor.bu yumurtla dönemi herkesin farklı zamanda olabiliyor.kiminin adetten sonraki 12.gün kiminin 18 hatta kiminin 24.bir de bunu daha kolay tespit edebilmen için eczanelerede yumurtlama testleri var.onları da kullanabilirsin.

canım regl gunun bıttıkten sonra er sabah aynı saatte olcuyrsun.en az 3 saat uyumus ve yataktan kalkmamıs olman gereklı.dil altından olcuyorsun.sabah 7-7 bucuk gıbı en uygun zamnmıs.yumurtan catlamaya yakın atesın dusmeye baslar.yumurtanın catladıgı gun en dusuktr ve sonrakı gun barız bır yukselıs gosterr.yanı oncekı gun catladı demek.

bak gecen ay ılk denedım ben.36.8 le basladım.
13.gun 36.4
14.gun 36.3
15. gun 36.1 oldu.ovulsyn testı ılede onayladım.
16. gun 36.7 oldu.
yanı 15. gun catlamıs oldu

Son düzenleme:
nurberracım kpss calısıyosun dimi.rabbım yardımcın olsun.ınsallah ondanda guzel haber duyarız senden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…