Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

hımm sagol ronyacım.tamam regl olursam alıcam ama ınsallah olmam.ya hepımız hamıle kalsak bu ay cokmu sey ıstemıs olurum Allah'tan

canım inşallah elbette çok şey istememiş oluruz ama elbet bir zamanı vardır hayırlı zamanda gelsinler huzur getirsinler

Kızlar ben çıkıorum bir süreliğine ılık bir banyo yapıcam.Dayanamıcam.Eşimde ılık duş alıo.Bu akşam çalışma olcak gibi.
Bu arada paylaşımlar çoğalıo.Preseed,ovulasyon,kürler gibi.Uygulamasak da öğrenelim di mi belki birilerine yardımcı oluruz birbirimize yaptımız gibi.
ebay ın yabancı sitesinden mi türkçesinden mi verdi ronya.Gebe kalmassam ilerde belki ben de ordan alırım.Ben türkçesine girmeye çalıştımda açılmıodu.Sitele ilgili bir durum vardı.Ben de acele gg den aldım.Ama bi sorun yaşamadım.ebay daha uygundu ama acelem vardı.Şimdi memnunum..

kızlar şimdi amazon diye bir alışveriş sitesi diye bir yer var oraya baktım bizim ggde 169 tl olan fertil focus marka ovulasyon mikroskobu 27 dolar yaklaşık 45 tl kargoda 15 tl diyelim 60 tl yapıyor aradaki farka bakarmısınız ben almayı düşünüyorum bence idrarla uğraşmaktansa hemde ömürlük sıkıldım valla 4 saat idrar tutma durumundan

merhaba arkadaşlar benim perşembe günü adet olmam gerekiyordu ama hafif bir lekelenme oldu bu lekeler cuma ve cumartesi de devam etti ama mikterı çok az . bende test yaptım belki yerleşme kanamasıdır diye ama test negatif çıktı ne yapacağımı bileniyorum bi fikri olan var mı ?

mrb almilazeynepcigim gecen ayda bende aynen senin gibi olmuştum bir hafta lekelenmem oldu okadar azdıki bende senin gibi düşünerek 1 hafta boyunca kac kere test yaptım ama sonuc malum negatifdi1 hafta sonra daha çok koyulaşamaya başladı ben yinede ne olur olmaz diye gidip kan testi yaptırmıştım orda da sonuç negatif cıkmıştı sonunda renk koyulaştıktan 2 gün sonra regl oldum tatlım bunun sebebi neydi bilemiyorm ama ben böyle olmuştum.tabi sende benim gibisin aynı diyemiyecegim belkide yerleşme kanamasıda olabilir ama üzülmemen için cok fazla kendini kaptırma derim ben cok üzüldüm cünkü.bekle 1 hafta daha regl olmazsan dr gidersin canım

bu arada arkadaşlar bende yapTıgım kürlerden bahsediyim yapmak isteyen olursa.ben tam 5 aydır ilaçsız regil olamıyordum.2 ay önce incir kürünü uyguladım pek yararını görmedim,reglde olamamıştım regl sökülsün diye 4 5 gün sabah akşam adacayı içtim onu bırakıp sogan kürünü nemeye kar verdim sogan kürünü yaptıgımın 3.günü regl oldum ilk defa ilaçsız.bu ayda ilk önce 1 hafta pembe leke geldi ve sonra koyulaşarak regl oldum buda ilaçsız oldu allaşükür ve reglimin 5.günü klomene başladım.reglimin 11.günü dr gittim yumurta takibi için yumurtam tam 17. günü 18mm ve 19 mm iki tane büyüdü ve gecen çarşamba günü çatlatma ignesi oldum.bu arada da eşime keçi boynuzu pekmezi içirdim sabah akşam.birde e vitamini kullandı.igneyi olana kadar hiç akıntım yoktu igneyi oldugum günün ertasi günü acayip sünen bir akıntı oldu ve 2 gün sürdü şimdi kesildi birşey yok.ilk 2 gün ilişki oldu sonra gün aşırı oldu .son olarakda preseed kullandım ignenin 3.günü ancak o gün geldi ben de ne olur olmaz diye 3 tanesini kullandım.valla arkadaşlar daha ne yapayım ben elimden geleni yaptıgımı düşünüyorum taktiri ilahi allahtan ne yapayım olmazsada...

bu arada kızlar adacayını ve sogan kürünü herkeze tavsiye ederim benim önceden okadar cok akıntım olurdu ki akşama kadar 2 3 kere çamaşır degiştirirdim allaha şükür kürleri yapınca düzeldi reglm bile düzene girdi çok şükür

canım ben de 2 aydır bebek istiyorum ..bende şimdilij sorun yok daha doktora hiç gitmedik..ama forum da ki orumları okuduğumdan 3 gündür soğan suyu içiyorum rahim içini temizler dediler bende uyguluyorum sorum olmaz inşallah...

nurtencım nerdesın canım yaa neden gırmıyorsun

şimdi girebildim cnm gecmişi okuyorum.bişey kacırmayayım diye.inşallah bir hamilelik haberi en kısa zamanda gelir.bu preseed sadece ebaydanmı sipariş veriliyo buradaki eczanelerde yokmu?bu ay onu deneyeyim belki işe yarar.birde ovulasyon takibine gidecektim ama adetin 5.gunu gidiliyormuş galiba benim bugun 8.gunum bu ayda gecti.birdahaki ay da tatile gidicez.sonraki ay artık giderim.inşallah gerek kalmaz bu sure içerisinde.elacım ben bu ay senden ümitliyim.bu kadar ek gıdaya spermler tavan yapmıştır.iyi çalışın.ben de bu ay gun aşırı deniycem.

Günaydın arkadaşlar nasılsınız gün inş hepimize güzellikler getirir bu arada kandil için ismen dua edelim birbirimize şimdiden söyleyeyim aklımdayken erken daha ama:)

günaydın herkeze bugün testimde yine silik çizgi çıktı hemen hazırlandım giyindim aşşaya indimkiii araba yok hiç içe geç kalmayan ve bugün geç kalkması için bir sebeb olmayan ve gece erkenden uyuyan eşim işe geç kalmış en ilgincide orjinal anahtarı almamış yedek anahtarı almış arabanın..sinirden ölmek üzereyim..ama bir gün daha merakla nasıl geçer (öfff öffff

PONİSPON umarım hamişsindir arkadaşım silik çizgi çıktıysa öyledir inşallah,bende perşembe günü acon marka test yaptım silik çizgi çıktı gözlerime inanamadım bidaha yaptım yine silik 2. çizgi.aynen senin gibi yerimde duramadım hemen hastaneye attım kendimi ve kan testi sonucu pozitif :ecrin_bebek: umarım seninde hayırlı haberlerini alırız haber ver bizlerede olumunekankayizsmile

kızlaaaarrrr bu arada ayıp olucak ama şu hamile kalmak için uygun olan pozisyonları deneyin faydası oluyor. hepinizden iyi haberler alalım inşallah...

kızlaaaarrrr bu arada ayıp olucak ama şu hamile kalmak için uygun olan pozisyonları deneyin faydası oluyor. hepinizden iyi haberler alalım inşallah...
canım sizin kaçıncı denemede geldi bebeğiniz?
Allah sizlere bağışlasın, sağ salim kucağına almak nasip olsun :)

selam kızlar

hazelcim yaa bu varikoselden sonra korunmak gerekir mi ki doktora sormadım internette de yazmıyor öylebir şey ama aklıma taakıldı, yani acaba korunmasak da hamile kalsam çocukta anomali falan oluşur mu acaba ?? düşün düşün b işin işte :hulya:

sarışekercigim tebrik ederim hayırlı ugurlu olsun bebişin rabbim inş saglıklıca kucagına almayı nasip etsin.sen hangi detaviyi gördün canım merak ettim de:ecrin_bebek:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…