Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

ya kızlar dun yumurtam 17mm olmus catlamak uzere demıstı dr. ama dunku ovulasyon testımde ıkıncı cızgı baya sılıktı.az once yaptım dahada koyulasmıstı ama 1. kadar koyu degıl.sanırım yarın bayagı kyulasr.galıba benım yumurta daha catlamadı.cunku bugun o cektıkce uzayan akıntım daha cok var.heralde bu ayda 14-15. gunlerden bırınde yumurtluycam

kızlar ne dıyorsunuz bu duruma.daha yumurtam catlamadı heralde

hazel çatlamamıştır daha bugünü i i değerlendirin..Preseed kullanıomudun canım..Ben bu denemede kullandım daha bir kere.Ben anlamadım durumumu .Geç mi kaldık acaba.Netteki hesaplayıcılrda yumurtlama günü önce yazıo ama belli olmuo işte.Yaptık bişiler ama iş işten geçti i acaba bilmiom ki.Testlere de çok güvenmemek lazım..

canım bence sen boş durma bol bol çalış preseed almışmıydın sen varsa onuda kullan bide diz dirsek yap :kedi:

canım gun asırı calısalım dıyruz.esımde varıkosel var hergun calısmayalım dedık.hergun olursa belkı spermler ıse yaramaz dıye.dr. da dun cts bır de pzt ılıskı onerdı.zaten 48 saat canlı kalıyor spermler dedı.yarın calıscazaslında bugunde olsun derım ama esımde sorun olunca hergun olmasın dıyoruz.dız dırsek nasıl

kızlar ne dıyorsunuz bu duruma.daha yumurtam catlamadı heralde

akıntı bazen 2-3 gün öyle olabiliyor bende de sen ovulasyon testini yap bence düzenli bi şekilde 2 çizgiyi de koyu görmen lazım ama tabi bence de boş geçirmeyin bu günleri..

yasecım preseedi nerden aldın.ebay dıye bı sıtede 50 tl mıs ama esım guvenılırmı acaba dedı.guvenılır olmayabılır her sıteye guvenme dedı.alamadım oyuzden.turkıyedede cok pahalımıs.200 tl falan dıyorlar

gecen ay 14. gun gormustum koyu ıkı cızgıyı.bu ayda oyle olcak heralde.14 yada 15. gunlerde yumurtlıycam galıba

gg den aldım canım yanında ovulasyon ve gebelik testi de vardı.Ben preseed topğindeki arkadaşlara sormuştum.O site yabancı die pek girişmedim.70 kusurdu.Daha ucuza da bulunur belki ama ben önemsemedim hemen sipariş verdiim geldi.Dün ilk kez kullandım Keşke diorum bir önceki ilişkimde de kullansadım..Şimdi öğrenmek amaçlıdı.Bundan sonra ovulasyon zamanlarında ki 2- 3 çalışmada kullanmayı düşünüorum..Bu ay olmassa sen de al diğer ay.Topikte biri eşimin değerleeri düşük preeseed kullandım gebe kaldım diodu.bızde sorun yok sanırım ama spermlerim daha hızlı gitmesini sağlıomuş ve de daha uzun ömürlü olmasını..

haklısın bende okudum.ıstedım ama alamadım ıste.bırdahakı ay esım amelıyat olmazsa alırım

70 cokmus canım yaa 50 tl ebayda.bız zaten amelıyattı fılmdı esımın muayenesıydı cok harcama yapıyoruz.oyuzden uygun olmsı tercıhım olur.amelıyat 4000 tl.sadece .bır muayenesı 300 tl ama teoman beyde.eger amelıyatı devlette yaptrsak bedavaymıs.ama teoman bey mıkrocerrahıyı turkıyeye getıren kısıymıs.1992 den berı yapıyormus.yaparsa o yapsın dedık.tabı bıze cok pahalıya malolucak

hazelcim almana gerek kalmasa ne iyi olur di mi?Eşin de sen gebeysen tedavisini daha rahat olur.ılerde 2. çocuk düşünürseniz alırsınız dicem ama çok mu iyimserim.Offff bir an önce gebe kalalım yaaaaa...

canım gun asırı calısalım dıyruz.esımde varıkosel var hergun calısmayalım dedık.hergun olursa belkı spermler ıse yaramaz dıye.dr. da dun cts bır de pzt ılıskı onerdı.zaten 48 saat canlı kalıyor spermler dedı.yarın calıscazaslında bugunde olsun derım ama esımde sorun olunca hergun olmasın dıyoruz.dız dırsek nasıl

canım preseedi dene derim sana çünkü sperm sorunu olan erkekler için sperm dostu jel deniyor.
ayrıca diz dirsek pozisyonuna pek anlatamıcam :kedi: bende bilmiyordum eşime sordum oda güldü.erkekler bilir söyle eşine biliyordur bu konular onların fazlasıyla ilgi alanına giriyor :))

Kızlar ben banyo yapcaktım ama unutmuşum.ılişkiden önce yapmamak daha ii olur.Banyoyu sabah işe gitmeden yapcam galiba hiç de adetim deildir.Sabah işe gitmeden banyo yapmak..Artık kırk yıld bi katlanıcam napim..

hazelcim ben ebaydan aldım 9 kullanımlık preseed+40 adet ovulasyon+10 adet gebelik testi+kargo hepsi 56 tl ye geldi ayrıca ürünün son kullanma tarihi 2011 ben çok memnun kaldım 6 gün içinde elimde oldu.inşallah gerek kalmazda bu ay olur ama olmazsa bence kesinlikle almalısın

hazelcim almana gerek kalmasa ne iyi olur di mi?Eşin de sen gebeysen tedavisini daha rahat olur.İlerde 2. çocuk düşünürseniz alırsınız dicem ama çok mu iyimserim.Offff bir an önce gebe kalalım yaaaaa...

evet canım ya keske kalsak.zaten hamıle kalsam esıme derım gıt bır devlet hasatnesınde ol.ıkıncıyı dusuncek durumda degılım suan bırtane bıle yeter .rabbım fazlasında gozum yok .saglıklı ve hayrlı evlat ıstıyroum.bılmıyorum.hayırlı zamanı bılıyordr rabbım beklıycez yapcak bısı yok

hazelcim ben ebaydan aldım 9 kullanımlık preseed+40 adet ovulasyon+10 adet gebelik testi+kargo hepsi 56 tl ye geldi ayrıca ürünün son kullanma tarihi 2011 ben çok memnun kaldım 6 gün içinde elimde oldu.inşallah gerek kalmazda bu ay olur ama olmazsa bence kesinlikle almalısın

canım guvenılır sıtemı.esım bılmedıgın yerlerden alısverıs yapma dedı.kredı kartyla dımı.yanı kapıda odeme yapılmıyor.kredı kartyla oluncada heryere guvenemıyoruz

bu ay olmazsa alıcam napım.sız almıssınız bısı olmamıs yaa.bende alırım

canım guvenılır sıtemı.esım bılmedıgın yerlerden alısverıs yapma dedı.kredı kartyla dımı.yanı kapıda odeme yapılmıyor.kredı kartyla oluncada heryere guvenemıyoruz

canım ben kredi kartıyla yaptım ve hiç bir problem yaşamadım burdaki çoğu arkadaşta o siteden alışveriş yapıyor ve kimseden duymadım problem yaşadığını ayrıca bizim gg gibi bir site ama çok daha ucuz

hımm sagol ronyacım.tamam regl olursam alıcam ama ınsallah olmam.ya hepımız hamıle kalsak bu ay cokmu sey ıstemıs olurum Allah'tan

X