Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

merhaba kızlar nasılsınız? Size bişey sorcam bu ovulasyon testlerinde çift çizginin 2 gün üst üste çıkması normalmi 3 aydır kullanıyorum hiç böle bişe olmamıştı merak ettim ..

merhaba kızlar nasılsınız? Size bişey sorcam bu ovulasyon testlerinde çift çizginin 2 gün üst üste çıkması normalmi 3 aydır kullanıyorum hiç böle bişe olmamıştı merak ettim ..

Olabilir canım yumurtan yavaş gelişiyordur.BEnde de bazen oluyor.

nehıretna ovulasyon donemındemısın.yoksa reglınmı yaklastı canım.ovulasyon donemınde ıkı hatta 3 gun bıle koyu ıkı cızgı gorulebılır.ben gecen ay 14. gun koyu ıkı cızgı grdum.ama 17 yada 18. gunde catladı yumurtam.dr. a gıttım 18. gun.ya dun ya bugun catlamıs yumurtan.hala canlı dedı..olabılıyor yanı

ama regl donemınde koyu cıft cızgı varsa hamıle olma ıhtımalın var.

kızlar yase gelmedımı.

ozgecım ben senden umıtlıydım ama bırdahakı aya ınsalah

ayy kızlsr ben ıkı ay once bal tarcın corekotu yedım.6. gunumde bıterdı adetım.10. gun oldu hala arada kahverengı akıntım gelıyordu.cok uzattı reglımı.bırdaha ıcmem.kımısnde kıst bıle yapıyormus

mrb kızlarrr...hihoyyythihoyyythihoyyyt
özlemcimm tebrikk ederim hayırlı uğurlu olsun Allah tamamına erdirsin..
kızlar bizde bugün bebeğimizigördük ve kalp atışını duyduk çokk şükürr:teytey::teytey:

çok farklı bi duyguu tarifi çokk zorr..
Rabbim kimseyi mahrum etmesin bu duygudan...

ama kızlar malesef ultrasonda kanama alanı var hala rahimde, şu an bi lekelenmem yok ama inşş buda düzelirr...ben gene 1 hafta daha yatacakmışım mecburenn...hayırlısıı...

yase kan testi yaptırdınmı merakla bekliyoruzz ama bence hamilesin cnm ama geç döllenme muhtemelenn...

ramıznurcum ınan cok sevındım.hadı bakalım saglıkla gelsın bebegın.yat yaa ne olcakkı bebegın ıyı olsun yeterkı.hıc kalkma valla

ramiznurcugum gözün aydın canım cok sevindim rabbim saglıklıca kucagına almayı nasip eder inş

denizcim hazelcimm çook saolun..
hazelcim yatacam tabi bebiş için yeterki o ii olsunn...
sadece 9 ay boyunca yattım dienler olu hep böyle problemli mi olcam dıe korkuyorum ama gerekirse onu da yapacaz napalım Allah büyük..hayırlısı olsun...

kızlar kan testi sonucum 47 çıktı ama tam sevinemiyorum son adet tarihim 5 haziran olduğu için zaten temmuzdada adet olmadım doktor son adet tarihini söleyince çıkan değer uymuyor dedi ama benim 15 temmuzda kan testim negatif çıktı yani ondan sonra yumurtlamış olamazmıyım bakalım çarşamba tekrar bakılacak kanda

slm kızlar nasılsınız
hazelcim ya uzun zamandır karşılaşamadık ya nasılsın canım?
ramiznur hayırlı olsun canım yat hiç kalkma bol bol dinlen

Son düzenleme:
bilmiyorumkismilecanım adetlerin düzenli miydi geç döllenmedir yakın arkadaşım ikinci adet döneminde hamile kalmış nasıl oldu oda anlamadı bebek 2 hafta adet tarihlerine göre geç döllenmeydi

Kızlar ben geldim ya doktordan sonra arkadaşa gittim. Lafladık işte. Tabii bişi demedim. Sormadı da. Ne se ben kanverdim gebelik için doktora dedim 10. gün bugün regl tarihim geçti die . Öle reglimde bu kadar da gecikme olmazdı dedim. Ayyyy ya diorum doktora idrarda da baksak ikisine de kan kesin sonuç dio. E bilioz onu ama ben saf gibi evde yaptım testte silik vardı dedim. İkisi aynı deil midi dedi hayır dedim. Keşke hıııı aynı desedim ya o yüzden sanırım idrara bakmadı. Gıcıklından ya offf!! Enfeksiyondan şüpheliniom baksak dedim sinir oldum yaa o zaman yazdı ama gebelik le ilgili kısmını yine işaretlemedi. Ben de yarın saba h baktırcam illa idrara da ya sinir oldum çok. Ne se idrar sonucunu da almadım . Zate onda gebelik belli olmıcak. Ama yarın sabah başka bi doktora sölicem yaptırcam ya sonra da götürcemmm göstercem yazmayan dktora. Böle işte saki dakka başı gidiorum ya heral gebe olma ihtimalime karşın erken davranıp temmuz başı yaptırdım hormon testleri aklına geldi. Ondan mı ne yaptı? Başka şelere de sinir oldum ama ne se işte.
Asıl kan sonucum çarşamba öleden sonra belli olucak. bugün sabah verdim ama çarşamba öleden sonramış.. Evde de yapmadım test artık.. Perşembe de gebelik ihtimaline karşın asıl hep gitmeyi düşündüm doktora gidicem tüm sonuçları alıp yaneeee silahlarrı kuşanıp inşallah gebe bi şekildeee..
İdarrda çıksa bile kesin sonuç kan ya ondan ya sabırrr. Tabii ben tedbiri elde bırakmıorummm.
Bu sinir oldum doktora da dedim ilaç falan kullanmam gerekirse onadan dedim hemen idrar bakalım.. O da folik plusını kullan yeter dedi şimdilik. zate temmuzda yaptırdım testşlerde i i yaa.

Böle işte kızlarrrr...

yani sonuç yok öylemi şimdi
bende merak etmiştim valla
neyse hayırlısı olsun bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…