Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

canım benim eşim geçen sene aralık ayında varikosel ameliyatı oldu. nisanda denemeye başladık yani 1 yılı geçti aşılamadan korktuğum için doktor doktor gezdim oralarda nasıl bilemem ama denizlideki doktorların tek bir şeyden anladıkları var o da para. ürologlar sakın aşılama yaptırmayın bekleyin değerler normal dedikçe 1, 2 kadın doğumcu aşılama dedi. kafamız karıştı.

Canım sen rahim filmi falan çektirdin mi??Rahim filminden sonra da çabuk oluyomuş ilk 3 ay içinde diye duydum ama...

ben çektirdim onu...amaaaaan ne beter şey o....allahım bir daha çektirmek zorunda bırakmasın...geçen ay çektirttim...

Canım yaaa ben en son doktora gittiğimde ben teklif ettim doktora çekelim doktor hanım diye.Yoooo olmaz dedi gerekmez daha çok erken dedi.Bi de ben genel anestezi olmak istediğimi söyledim ama yapmıyorlarmış.Senin nasıl oldu anlatsana bilgilenelim valla yaşamış birinden...

benim gittiğim doktor da erken dedi 2. klomende de olmazsa öyle çektir dedi. arkadaşlar bazı hastaneler anestezi uygulayarak çekiyorlarmış rahim filmini ve hiç bişey hisssetmiyormuşsun şahsen ben anesteziyle çektirmeyi düşünüyorum duyduğum kadarıyla baya can yakıyormuş çünkü

Hazelllll herhangi bi listeniz var mı canım yaaaa..Beni de ekleyin 15 ağustos diye.İnş uğurlu gelirsizin bana inş:sm_cool:

benim gittiğim doktor da erken dedi 2. klomende de olmazsa öyle çektir dedi. arkadaşlar bazı hastaneler anestezi uygulayarak çekiyorlarmış rahim filmini ve hiç bişey hisssetmiyormuşsun şahsen ben anesteziyle çektirmeyi düşünüyorum duyduğum kadarıyla baya can yakıyormuş çünkü

Anatolya canım sen ne kadarlık evlisin ne kadardır istiyorsun bebiş?

3 senem doldu. normalde 2 yıldır istiyoruz ama 1 yılı saymıyorum çünkü eşimde varikosel varmış ameliyattan sonraki dönemde nisanda 1 yıl oldu deneyeli

3 senem doldu. normalde 2 yıldır istiyoruz ama 1 yılı saymıyorum çünkü eşimde varikosel varmış ameliyattan sonraki dönemde nisanda 1 yıl oldu deneyeli

Anladım canım...Rabbim daha fazla bekletmez inş.Eşin ameliyat da olmuş.Yaaa bilmiyorum kafaya takmayın herşey daha farklı oluyoo deniyor ama bunu ne yazııkki ben de yapamıyorum.Acaba biz mi engelliyoruz yaaa bebişlerimizn gelmesini...Üffffffffffffffff:1no2::1no2:

evet evet ona kesin inanıyorum kafayı taktıkça olmuyor gelmiyor bebiş. çevremde birçok örnek var. 6 kere aşılama yaptırmış arkadaş olmamış sonra vazgeçmiş o ay normal yolla hamile kalmış bir arkadaşta çok yoğunduk o ay aklıma bile gelmedi bebek dedi ve o ay hamile kalmış biraz da bizden oluyor bence de

Canım yaaa ben en son doktora gittiğimde ben teklif ettim doktora çekelim doktor hanım diye.Yoooo olmaz dedi gerekmez daha çok erken dedi.Bi de ben genel anestezi olmak istediğimi söyledim ama yapmıyorlarmış.Senin nasıl oldu anlatsana bilgilenelim valla yaşamış birinden...
canım benin bana kalsa bende anestezi istiyordum ama doktor yapmıyoruz dedi..korkacak bişey yok dedi...bende inandım...valla ne diyim işte başlangıcından bitimine kadar çok canım yandı...bittikten sonra dahada kötü oldum...çok kısa sürüyor ama inan 1 saat gibi geliyo insana...arabaya kadar iiki büklüm gittim çok kötüydüm...kanamamda oldu

selam kızlar yase senin ikinci çizgi hemen mi çıkıyor yoksa aradan zaman geçincemi beliriyor bende kan testine gideceğim benimkide aradan 1 saat falan geçince beliriyor anlamadım ben bu işten

umudunu kırmak istemem toprakceylin sanırım idrar testinin kullanımında aradan yarım saat geçince sonucu dikkate almayın yazıyordu

umudunu kırmak istemem toprakceylin sanırım idrar testinin kullanımında aradan yarım saat geçince sonucu dikkate almayın yazıyordu

ewet canım biliyorum hatta üzerinde 5-10 dk sonra okuyun yazıyo ama aklıma takılan bugüne kadar kaç kez test yaptım 2 gün sonra bakltıklarım bile oldu ama hiçbir zaman 2. çizgi belirmedi 3 gün önce test yaptım negatif çıktı ve çöpe attım ve adet söktürücüye başladım sonra teste bi baktım 2. çizgi çoook silik önemsemedim 2 gün adet söktürücüyü içtim sonra içime kurt düştü ve bir daha test yaptım aradan 3 gün geçti bu sefarki çizgi silik ama bakınca gözüküyo buda 1 saat sonra falan çıktı o yüzden aklım karıştı ve ilacı kestim şimdi hamileysem ve ilaç kullandım bişey olur diye korkuyorum yksa içim daha rahat edecek üzülmeyeceğim eğer hamileysem 15 temmuzda kan testi yaptırmıştım negatif çıkmıştı ondan sonra hamile kalmışımdır

bnde bu ayllada hamile kalmak istiyorum bu ay ikinci denememiz daha çift çizgiyi göremedik ama hayırlısı baya sabırsızlanıyoruz.20ay oldu evleneli artık zamanı geldi die düşünüyoruz.haimle kalamayan arkadaşlar hemen üzülmeyin korunma yöntemizinden de kaynaklanabilir.geri çekilme yön ile 0-4ay içinde doğum kontrol yöntemi ile korunuyosanız 0-6 ay hatta 1 seneyi buluyo bünyeye göre haplar tembellik yapıyomuş yumurtalamada.

hoşgeldin aramıza cnm.inşallah en kısa sürede sende hamiş olursun.

kızlarrben buay aşılama yaptırdım.12.gün test yaptıracam saglık ocagında degerler söylenirmiksasadece negatif pozitifi mi söylüyorlar bana akıl verirmisiniz

cnm bende hiç aşılama yaptırmadım ama inşallah bebeğin seninledir.

slm kızlar epeydir giremiyorum steye tatildeydim bugün geldik temizlik yapıyorum biraz dinleneyim dedim ve size güzel haberlerim var ben HAMİLEYİMMMMM inanamıyorum ama gerçekleşti rüyam Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah

cnm çok sevindim hayırlısı olsun sağlıkla kucağına almak nasib olur inşallah.

Mrb kızlar:)
Başlığı görünce atladım hemen.Ben de bu aylarda hamile kalmak istiyorum yaaaaa.......
1 senedir deniyoruz ama olmuyor doktor hi bi problem yok diyor ama nasip işte.Rabbim bakalım ne zaman verecek...Dualarınızı bekliyorum.
Özlem tebrik ediyorum süper bi duygu olsa gerek Rabim en kısa zamanda bizlere de nasip etsin inş:):)

hoşgeldin aramıza inşallah en kısa sürede bebişin gelir.

aysuuuuu canım ne yaptın bu gün kontrolün vardı merak ediyorum

aysuuuuuuuu nerdesin canım yaaaa meraktan ölecem

denizcim geldim.cuma günü görümcem doğum yaptı bütün gün ordaydım.cumartesaide doktora gittik ordanda gene bebeği görmeye gittik.bugünde eşim evde olduğundan açamıyodum ama bi açım dedim.

doktorum herşey çok güzel dedi.5 haftalıkmış.kalp atışlarını duyamadık tabi.15 gün sonra gel gene dedi.yanlız sol tarafımda kist oluşmuş.yumurta döllenmek için çok uğraştığından kist haline gelmiş.hiç önemli bişi değil dedi.bebek büyüdükçe kist yok olup gidicek ama sol tarafında herkese göre daha çok ağrın olucak dedi.bi sürü tavsiyeler yeme içme konusunda bilgi derken baya şey öğrendik.

evet canım bazen döllenme geç oluyormuş belki sende de öyle olmuştur yarın baktır bakalım kan testine.ilaç kullanma tabi ki de .

selam kızlar yase senin ikinci çizgi hemen mi çıkıyor yoksa aradan zaman geçincemi beliriyor bende kan testine gideceğim benimkide aradan 1 saat falan geçince beliriyor anlamadım ben bu işten

toprakcım idrar testlerine 10 dk sonra bakmayın diyolar.doğruluk payı azalıyomuş.
bence tekrar bi kan testi yaptır cnm.

aysucum sen kaç haftalıkken öğrenmiştin hamile olduğunu ve nasıl öğrendin(idrar-kan) belirtin falan varmıydı

aysucum sen kaç haftalıkken öğrenmiştin hamile olduğunu ve nasıl öğrendin(idrar-kan) belirtin falan varmıydı

cnm ben adetime 3 gün kala öğrenmiştim eşimin doğum günü diye evde idrar testi yaptım 2 dk içinde 2. çizgi silik ama belirgin bi silik çıkmıştı.hemen gidip kan testi yaptırdım ondada 152.9 çıkmıştı

X