Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

slm kızlar epeydir giremiyorum steye tatildeydim bugün geldik temizlik yapıyorum biraz dinleneyim dedim ve size güzel haberlerim var ben HAMİLEYİMMMMM inanamıyorum ama gerçekleşti rüyam Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah

özlemcigim ayyyyy cok sevindim rabbim saglıklıca kucagına almayı nasip etsin inş.cok mutlu oldum darısı tüm isteyenlere olur inş

Mrb kızlar:)
Başlığı görünce atladım hemen.Ben de bu aylarda hamile kalmak istiyorum yaaaaa.......
1 senedir deniyoruz ama olmuyor doktor hi bi problem yok diyor ama nasip işte.Rabbim bakalım ne zaman verecek...Dualarınızı bekliyorum.
Özlem tebrik ediyorum süper bi duygu olsa gerek Rabim en kısa zamanda bizlere de nasip etsin inş:):)

özlemcimn çok sevindim canım
demekki bizim fikfikler işe yarıyo:)))))

kızlar bende pek giremiyorum bugünlerde bazı şeyler yaşadım ondan misafirler falan işte
ama uzun uzun konuşmayı çok özledim
ben hala hasta olmadım ama
patlamaya hazır bomba gibiyim
off patlıyorum varya
pazartesiye kadar olmazsa doktora gitcem of offf ne zormuş beklemek yarabbi

çok güzel canım yaaa...dikkat et kendini temizliğe kaptırıp bebişe zarar verme sakın
evet canım gerçekten çok zormuş...ha deyince olmuyomuş onu anladım...bende aynı senin durumundayim...bir sorun yok ama bebekte yok...inşallah özlem gibi bizde güzel haberler veririz burada
test yaptın mı canım...

ozlemcım super yaaa.senıde eklıyorum hemen.saglıcakla gelsın bebegın ınsallah

absyntcım ınsallah dedıgın gıbı eylulde yuzum guler.evet alıcam bende preseed.denemekte fayda var.denızle yasede kullandılar ıse yaradı.ınsallah bendede yarar

bugun daha ıyıyım.azadı bas donmelerım.ınsallah tamamen gecer bıkac gune

yok hazel bugün yapmadım yarın sabah belki yaparım. pazartesi de ama regl olmadım. test çizgi belirginleşmezse die yapmak istemedim. eğer gebelik varsa çok etkilendim ya bütün belirtiler var galiba ya. göğüsler normalden daha büyüdü regl olmadan önceden daha çok ve uçları beze gibi pütürleio koyulaşıo falan ne bikim gebeyim sanırım. artık pazartesi gidicem..

aysu bugün doktora gidicekti . ben de merak ettim.

deniz işlerin yolunda olmasına sevindim

özlemsoysal Allah sağlıkla kucana almayı nasip etsin bebeğini

absynth canım evet dedin gibi bekletmedi beni rabbim inşallah. kesin deil ama bana da öle gelio..

Anatolyaaaa sen regl mi oldun ne zaman ya kaçırmışım..

firsthaven canım geç oldu ama dünyanın sonu deil yıpratma kendini. kimler nasıl gebe kalıo hiç umudu bile olmayanlar defalarca deneyip umudunu kaybedenler bebek sahibi oluolar hiç ummadıkları anda. senin de zamanın var daha demek. olacak elbet inşallah..

hadi bakalım güzel haberlerini bekliyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…